|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  201 202 [203] 204 205   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrske levinje 2007
18.3.2008 22:29:03   
nicolina
IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30

Gruška, misliš da je jagoda al malina user posted image user posted image user posted image


Po moje je jagoda..... user posted image user posted image user posted image  je pa res velik sladoled....

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 5051
   RE: Novembrske levinje 2007
18.3.2008 22:30:01   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: Dajica

Pismo, sm sla sam mojga pozdravt, k je prsu domov, pa tolk naklofate. A zdej bomo tolk casa tipkale, da nas zaklenejo? user posted image


A šele zdaj je prišel iz službe? Ne mu verjet, sigurn je bil v gostilni .... user posted image


_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu Dajica)
Neposredna povezava do sporočila: 5052
   RE: Novembrske levinje 2007
18.3.2008 22:30:54   
DEBELUŠKA30
Vanja, greš v moj profil, pa se skriješ user posted image user posted image user posted image

Nicolina, ti si pa hit "to" opravla!

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 5053
   RE: Novembrske levinje 2007
18.3.2008 22:30:59   
nicolina
Vanja, v mojem profilu imaš nastavitve, kjer obkljukaš, da te ne prikaže na seznamu prisotnih in tako nas je kar nekaj v zasedi... user posted image

(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 5054
   RE: Novembrske levinje 2007
18.3.2008 22:31:05   
gruška
Vanja, sej tebe tud ni nikjer videt .... user posted image

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 5055
   RE: Novembrske levinje 2007
18.3.2008 22:31:58   
nemrak
user posted image user posted image ,
tintin, men se tudi ta mala dere kot bi jo skože deval v lupinici. Imamo res zelo butasto, ker je zelo majhna, pa še oblečeni so tako fejst.
Sem jo pa dala zadnjič v avtosedež (čist polegla) in se peljala samo do moje ome. Je prav uživala, ker je bila bolj kamot in je videla naprej. Ne me kregat, vem, da je prehitro, ampak morala sem probat. Upam, da se bo potem rajši vozila, ker bomo drugače vsi znoreli.

Danes ponoči se je 2x zbudila (1x jedli ) user posted image . To ni v njeni navadi. Ampak potem zjutraj ugotovim, daje dobila drugi zobek user posted image .

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 5056
   RE: Novembrske levinje 2007
18.3.2008 22:32:26   
nicolina
IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30

Nicolina, ti si pa hit "to" opravla!


Sploh še nisem "to" opravla, še kar spi na sedežni, jaz sem šla pa hiter pod tuš...user posted image

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 5057
   RE: Novembrske levinje 2007
18.3.2008 22:33:08   
DEBELUŠKA30
Gruška, mogoče se pa Vanja "skriva", mislim fizično user posted image user posted image user posted image

Čveke, "nagca" ste dobile, zdaj grem pa lahko spat!

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 5058
   RE: Novembrske levinje 2007
18.3.2008 22:33:28   
gruška
Bravo Žana za zobek user posted image

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu nemrak)
Neposredna povezava do sporočila: 5059
   RE: Novembrske levinje 2007
18.3.2008 22:37:36   
manca
a Žana ima pa že kar dva...čestitkeuser posted image . Jaz ji pa vsak dan gledam al bo kakšen prišel že venuser posted image


A mi lahko ena razloži, zakaj mora naša, ko se doji v postelji leže (zjutraj in zvečer) držati noge v luft? A zato, da ji ne gre mlek direkt v noge ampak raje v trebušček in roke al pa rit?user posted image

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 5060
   RE: Novembrske levinje 2007
18.3.2008 22:38:10   
gruška
Kje je pa Scuba? Da se ne pogovarja že v drugem delu sama s sabo user posted image  .... Neee, to jaz tukaj delam ... user posted image

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 5061
   RE: Novembrske levinje 2007
18.3.2008 22:40:23   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: manca


A mi lahko ena razloži, zakaj mora naša, ko se doji v postelji leže (zjutraj in zvečer) držati noge v luft? A zato, da ji ne gre mlek direkt v noge ampak raje v trebušček in roke al pa rit?user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Manca, povej, a boš slučajno peš z vozičkom prišla na srečanje ... da ne boš pol obešalnika vozila z vozičkom domov ... user posted image

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu manca)
Neposredna povezava do sporočila: 5062
   RE: Novembrske levinje 2007
18.3.2008 22:42:26   
manca
sem ti odgovorila na Zs, da peš bolj težko pridem...hihihi. Upam, da bo avto moj v četrtek user posted image . Sej lahk se pa tut do Lj zapeljem pred četrtkom

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 5063
   RE: Novembrske levinje 2007
18.3.2008 22:50:06   
nicolina
Pr nas je bil alarm, zdej pa spet spi...
user posted image user posted image  Žana za drugi zobek.

(odgovor članu manca)
Neposredna povezava do sporočila: 5064
   RE: Novembrske levinje 2007
18.3.2008 22:51:30   
Oranža
Mah sem jst šutasta....na mojmu seznamu vas skritih ni, jst sem pa postran napisana user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ....na ostalih pa mene ni ane, pa tko naprej.......user posted image user posted image user posted image

_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu manca)
Neposredna povezava do sporočila: 5065
   RE: Novembrske levinje 2007
18.3.2008 22:51:56   
Dajica
IZVIRNO SPOROČILO: gruška

IZVIRNO SPOROČILO: Dajica

Pismo, sm sla sam mojga pozdravt, k je prsu domov, pa tolk naklofate. A zdej bomo tolk casa tipkale, da nas zaklenejo? user posted image


A šele zdaj je prišel iz službe? Ne mu verjet, sigurn je bil v gostilni .... user posted image



Neeeee, nas pa ze ne hodi v gostilne. user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: nemrak

Danes ponoči se je 2x zbudila (1x jedli ) . To ni v njeni navadi. Ampak potem zjutraj ugotovim, daje dobila drugi zobek .


uuuu, cestitke!!!

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 5066
   RE: Novembrske levinje 2007
18.3.2008 22:54:03   
Dajica
A zdej bomo pa vse skrite pa napadale iz zasede. user posted image To pa sploh ni tok fajn, k pol ne ves, kdaj je kera gor. Sam benko ni skrita. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dajica)
Neposredna povezava do sporočila: 5067
   RE: Novembrske levinje 2007
18.3.2008 22:54:41   
Oranža
Punce dej povejte mi, zakaj imate tale Antilope stolček, k jst ima od peg peregota prima papa...se mi zdi kr fajn....kaj pa tale antilpoe, zakaj je tolk fajn?

_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 5068
   RE: Novembrske levinje 2007
18.3.2008 23:01:18   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: vanja.v

Punce dej povejte mi, zakaj imate tale Antilope stolček, k jst ima od peg peregota prima papa...se mi zdi kr fajn....kaj pa tale antilpoe, zakaj je tolk fajn?


Zato k je tooook pocen user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 5069
   RE: Novembrske levinje 2007
18.3.2008 23:03:18   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: Dajica

A zdej bomo pa vse skrite pa napadale iz zasede. user posted image To pa sploh ni tok fajn, k pol ne ves, kdaj je kera gor. Sam benko ni skrita. user posted image user posted image user posted image


Pa bella02 tud ne ... user posted image

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu Dajica)
Neposredna povezava do sporočila: 5070
   RE: Novembrske levinje 2007
18.3.2008 23:05:30   
Oranža
IZVIRNO SPOROČILO: gruška

IZVIRNO SPOROČILO: vanja.v

Punce dej povejte mi, zakaj imate tale Antilope stolček, k jst ima od peg peregota prima papa...se mi zdi kr fajn....kaj pa tale antilpoe, zakaj je tolk fajn?


Zato k je tooook pocen user posted image user posted image user posted image


Ja to že, sam če ga pa ne rabišuser posted image

Žana user posted image user posted image user posted image  za drugi zobek

_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 5071
   RE: Novembrske levinje 2007
18.3.2008 23:05:50   
nicolina
IZVIRNO SPOROČILO: gruška

IZVIRNO SPOROČILO: Dajica

A zdej bomo pa vse skrite pa napadale iz zasede. user posted image To pa sploh ni tok fajn, k pol ne ves, kdaj je kera gor. Sam benko ni skrita. user posted image user posted image user posted image


Pa bella02 tud ne ... user posted image


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 5072
   RE: Novembrske levinje 2007
18.3.2008 23:07:14   
nicolina
Kako pa zgleda sploh ta antilop stolček? Jaz tud nameravam kupit od PP prima papa.

(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 5073
   RE: Novembrske levinje 2007
18.3.2008 23:07:17   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: vanja.v

IZVIRNO SPOROČILO: gruška

IZVIRNO SPOROČILO: vanja.v

Punce dej povejte mi, zakaj imate tale Antilope stolček, k jst ima od peg peregota prima papa...se mi zdi kr fajn....kaj pa tale antilpoe, zakaj je tolk fajn?


Zato k je tooook pocen user posted image user posted image user posted image


Ja to že, sam če ga pa ne rabišuser posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Ja zakaj bi ga pa pol kupila, če ga ne rabiš user posted image user posted image user posted image user posted image  ... sej ga majo samo tiste k nimajo Prime pape user posted image

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 5074
   RE: Novembrske levinje 2007
18.3.2008 23:08:50   
manca
do katere številke strani boste pa danes tle gor?...morda do 210?user posted image
Vidm, da se nam nove bralke limajo na naše teme....očitno smo res zanimive, kajne


A sem že povedala, da so me morali zadnič, ko sem šla na pregled glede tuberkuloze čakat za slikanje pljuč?

(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 5075
Stran:   <<   < Prejšnja stran  201 202 [203] 204 205   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  201 202 [203] 204 205   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pomladna potepanja z dojenčki in malčki
Lepi pomladni dnevi kličejo po dolgih sprehodih z dojenčki in kavico s prijateljico, kajne? Da bodo daljši sprehodi udob...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?