Antibiotiki in sprehod (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroci



Sporočilo


arielca -> Antibiotiki in sprehod (10.11.2007 9:36:27)

Moja punčka je imela uroinfekt (vnetje sečil), še vedno jemlje antibiotik, vendar nima bolečin in ne vročine. Zanima me, če je pametno, da greva za kratek čas na zrak, ker umirava od dolgčasa, zunaj pa sonček. In kdaj gre lahko v vrtec? Mora antibiotik jemati do konca ali lahko prej?




hrabra miška -> RE: Antibiotiki in sprehod (10.11.2007 9:46:44)

Če nima vročine,ji po moje nima kaj škodit sprehod. Jaz bi z mojim šla ven, sploh ko je tako lep sonček.
Glede vrtca pa meni pravi pediater, da ko je dva dni brez vročine(pri prehladu) da lahko gre,  In sedaj nazadnje ko je imel tamal virozo-drisko, pa je bilo že vse ok,zdravila sem mu pa še dajala, je šel po dveh dneh ko ni bilo več driske v vrtec.




eya -> RE: Antibiotiki in sprehod (10.11.2007 11:30:13)

Ja, veš, da gresta lahko ven, če nima več vročine. Naš je imel vročino od ned-tor, precej visoko, skoz nad 38, pa tudi do 40. V sredo je bil brez vročine, v čertek pa je bil že malo zunaj. Danes sva se pa tudi ravno vrnila iz sprehoda. Aja, pa je tudi na antibiotikih.

Glede vrtca pa vem, da vsaj v nekaterih vrtcih ne sprejmejo otrok, ki še jejo antibiotike oz. jim jih ne smejo dajat.




arielca -> RE: Antibiotiki in sprehod (10.11.2007 11:51:17)

IZVIRNO SPOROČILO: eya

Glede vrtca pa vem, da vsaj v nekaterih vrtcih ne sprejmejo otrok, ki še jejo antibiotike oz. jim jih ne smejo dajat.


Saj v vrtcu ji ga ne bi bilo treba vzeti, ker ga jemlje na 12 ur. Bom v ponedeljek vprašala P.




Anonimen -> RE: Antibiotiki in sprehod (10.11.2007 12:55:22)

Jah, mi smo zadnjič tudi šli ven (sicer za malo več kot 1 uro), pa je fasal vročino. Ampak je bilo očitno tako čudno naklučje. Dobil je virus, ki bi ga najbrž tudi, če bi bili notri.
Fajn oblečt, pa na zrak.




Anonimen -> RE: Antibiotiki in sprehod (10.11.2007 12:57:37)

Ma tako čudno piha zunaj, nič ni prijazno, čeprav izgleda.

Malo gresa po moje lahko, samo res ne pretiravat. Za kratek čas, da malo presekata monotonost.

A potem je res bil uroinfekt? Je pokazalo na  vodi?




NRMM -> RE: Antibiotiki in sprehod (10.11.2007 14:48:31)

Moja mala 4 mesečnica ima tudi antibiotik zaradi vnetja uhic[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley19.gif[/image],pa mi je pediatrinja rekla,da lahko greva komot ven,če nima vročine in se počuti ok,tako da verjetno tudi vidve,ker je B toliko starejša ne rabita biti not.




Stran: [1]