"Podvozje" za lupinico (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Kaj potrebujem za novorojenčka?



Sporočilo


Solero -> "Podvozje" za lupinico (12.11.2007 20:23:49)

Ali obstaja "podvozje" za lupinico Maxi -cosi in kje bi se ga dalo dobiti??
Do katere starosti ste otroke vozili tako?




benika -> RE: "Podvozje" za lupinico (12.11.2007 20:29:56)

MC lupinico lahko namontiraš na Quinny oz. Maxi-Cosi vozičke. Verjetno še na kakšnega, pa se ga ne spomnim. Mi smo imeli lupinico striktno za prevažanje v avtu do 8. meseca, drugače smo pa za prevažanje v vozičku uporabljali globoko košaro.




glen -> RE: "Podvozje" za lupinico (12.11.2007 20:31:34)

Vozički quinny,maci cosi,stokke-baje,so podvozje lupinici maci cosi




Jančika_ -> RE: "Podvozje" za lupinico (12.11.2007 21:18:30)

Misliš tole? Temu rečejo Nemci Farhgestell; recimo, da bi se prevedlo kot podvozje.

KLIK

Sama nisem otroka nikoli vozila v lupinici, imela sem jo samo za avtosedež.




MADMAX -> RE: "Podvozje" za lupinico (12.11.2007 21:49:42)

mi našega korenjaka občasno vozimo tudi v lupinci - npr. za v trgovino, k zdravniku ipd. Začeli smo pa nekje pri treh mesecih, prej pa smo jo uporabljali zgolj kot avtosedež. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/nosecka.gif[/image]  Sedaj pa je malo prehladno za lupinco - edino če gremo z avtom v kakšen trgovski center ... Mi smo jo kupili skupaj z 3XL vozičkom ...




scubadiver -> RE: "Podvozje" za lupinico (13.11.2007 8:17:04)

Ali misliš ti mogoče "stojalo" za v avto? kot ena taka nogica da je lupinica maxi cosi še bolje pritrjena? Oz je čist fiksna. Ker če je to to, potem se dobi v baby centru in stane okoli 100 EUR. Midva sva kupila še to stojalo, ker se mi zdi da je lupinica res še bolj varna na tem. Se pa reče "easy fix"




Solero -> RE: "Podvozje" za lupinico (15.11.2007 10:55:53)

Hvala vsem za odgovore.
Se mi zdi praktično za v trgovino. Res pa je zdaj že ful prehladno, da bi ga vozila v tem.




Stran: [1]