Voščilo za praznike vsem forumkam in mojim prijateljicam!!! (Polna verzija)

Forum >> [Zanositev] >> Želimo si novega člana



Sporočilo


Sulfinija -> Voščilo za praznike vsem forumkam in mojim prijateljicam!!! (21.12.2004 15:29:07)

Ljubezen vedno ustvarja,
nikoli ne uničuje.
To je edino upanje za človeka
in za naše težko pričokave :duda:.
Veliko lepih doživetij ter
sreče in zdravja vam želi
prijateljica Mojca!!!!!

P.S.Pa čemprej povijmo vse skupaj naše :duda:.




Pia73 -> Voščilo za praznike vsem forumkam in mojim prijateljicam!!! (21.12.2004 21:22:56)

Hvala enako draga Mojca,... :rozica::rozica::rozica:




Anitka -> Voščilo za praznike vsem forumkam in mojim prijateljicam!!! (21.12.2004 22:12:32)

Tudi tebi Mojca želim čimprejšnje izpolnitev vseh želja!

Anitka:metulj:




Kornelija -> Voščilo za praznike vsem forumkam in mojim prijateljicam!!! (21.12.2004 23:03:27)

Hvala Mojca za lepe želje in sedaj bom še jaz nekaj napisala za vse punce na tem forumu!

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca.
Spomladi do rožne cvetice,
poleti do zrele pšenice,
jeseni do polne police,
pozimi do snežne kraljice,
v knjigi do zadnje vrstice,
v življenju do prave resnice.
A če ne prideš ne prvič,
ne drugič do krova in pravega kova
poskusi:VNOVIČ
in ZOPET
in ZNOVA

LP Kornelija




Anonimen -> Voščilo za praznike vsem forumkam in mojim prijateljicam!!! (22.12.2004 9:08:42)

Mojca hvalaaaaaaaa,enako tebi in tvojim!!!!!!




cmokec -> Voščilo za praznike vsem forumkam in mojim prijateljicam!!! (22.12.2004 9:38:52)

Hvala za voščila.

Tudi jaz vam želim goro :)-:)-:)-, gručo prijaznih :metulj::metulj: okoli vas, pa zdravje in čimpreje :duda: ali :duda::duda: pod srčkom.

Neva, namesto kobacavčka ti ponujam zamenjavo za dobro jedačo in pijačo skozi celo leto. Da nam kej kriva?:ups:

cmokec




Anonimen -> Voščilo za praznike vsem forumkam in mojim prijateljicam!!! (22.12.2004 13:55:10)

Cmokec da se ne ponavljam...dobro veš kaj sem vam vsem v srcu zaželela!!!!Uresničitev vaših velikih želja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:bravo::duda::duda::duda::duda::duda::duda::duda::duda::duda::duda:Nikoli se ne bom naveličala ponavljat.

:rozica::rozica:Neva:rozica::rozica:




Stran: [1]