obvestilo (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Dvojčki, trojčki, četverčki



Sporočilo


patricija4 -> obvestilo (19.11.2007 18:14:27)

Zanima me za tiste mamice, ki ste že rodile dvojčke, kako ste obvestile prijatelje, sorodnike itd, npr preko sms-ov? Počasi bom rodila in nimam nobene ideje.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




Anonimen -> RE: obvestilo (19.11.2007 18:53:44)

  • Danes na svet prišla sma kar dva-...... in .......(imeni+teža in dožina v oklepaju)-lepa in zdrava. Veselo že dojima se, jokama in spima- le da najina starša še bolj razveselima.Družinica .....
  • Bela štorklja je razpela krila, košaro sanj in upov pred naju odložila, vanj pa mala ....... in ......... položila.






patricija4 -> RE: obvestilo (20.11.2007 18:43:58)

Aspirin najlepša hvala, vsaj nekaj imam.




patricija4 -> RE: obvestilo (21.11.2007 17:21:29)

ALO KJE STE? Same dvojčke imate pa res nobena ne zna nič odgovorit, ali pač to ni pomembno za vas?




emaa -> RE: obvestilo (21.11.2007 17:41:01)

Kaj pa naj rečemo, jaz sem poslala SMS v stilu, Danes sta naju osrečila ob xx uri, David, cm in g, ob xx uri Luka, cm in g. SMS sem že prej napisala, potem pa vstavila vitalne podatke. Se pa teksta ne spomnim več točno. 




siskamiska -> RE: obvestilo (21.11.2007 20:29:52)

Nekako tako je šlo:

Z velikim veseljem vam sporočava da sta se nama danes ob .....pridružila David  (mere) in ob .....Domen (mere). Srečna starša...........

čisto točno se pa ne spomnim več.





tatam -> RE: obvestilo (21.11.2007 21:15:29)

Tudi jaz nisem napisala nič "originalnega",ampak podatke in konec.




LIDJOČKA -> RE: obvestilo (22.11.2007 8:58:24)

Ne da ni pomembno, besedilo lahko tudi od enojčkov preplonkaš [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image].
No v glavnem, jaz sem poslala nekaj takega:

Sva .... in ..... in sva se rodili presrečnima staršema in sestrici.....!

Sporočam veselo novico, da sem postala mamica ....... in .........
Skupaj s ponosnim očkom in sestrico vas lepo pozdravljamo!

Mamici v veselje in očku v ponos sva na svet prijokali ...... in .....!

No te tri sem jaz pošiljala,  malo jih še dodelaš, kaj dodaš, pa je!




Stran: [1]