adaptirano mleko (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


žoži -> adaptirano mleko (20.11.2007 13:31:11)

Zanima me, če se lahko naredi malo bolj močno mleko. Moja tamala spije 80ml in noče nikakor več in bi potem non-stop jedla. pa sem mislila, če se lahko da npr. na 90 ml 3 merice in še mal? Mislite da bi lahko bilo kaj narobe? Uporabljava pa novalac za krče




DeMer -> RE: adaptirano mleko (20.11.2007 13:39:03)

Mislim, da se je bolje držati predpisane količine. Mogoče ji daš lahko vmes malo riževih kosmičev, da bo bolj gosto. 




lilka -> RE: adaptirano mleko (20.11.2007 13:44:50)

Jaz bi rekla da ne, če imata Novalc Ac imata verjetno krčke in je še bolj pomembno da je pravilna sestava, zaradi občutljivega trebuščka. Jaz nikakor nebi, ti pa se sama odloči.

Aja še nekaj, Ac je zelo lahka sestava, kaj pa če poskusiš z navadnim Navalcom?




blue sky -> RE: adaptirano mleko (20.11.2007 13:52:13)

Jaz sem enkrat v lekarni vprašala farmacevtko, kako je s temi mericami in mi ej rekla, da na embalaži piše okvirno in da lahko daš tudi malo več ali manj.




Bety100 -> RE: adaptirano mleko (20.11.2007 19:42:06)

Če daš več prahu noter kot je normalno je lahko zapre!  Rajši dej žličko ali dve navadnega rižolinija v mleko.




emina83 -> RE: adaptirano mleko (20.11.2007 19:53:38)

novalac ac ponavadi tudi malo zapira [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/duda.gif[/image], no vsaj mojo je, dokler sma ga uporabljale. no sedaj sva lepo na milumilu, ki bolj nasiten in čist lepo odgovarja. kupujeva ga pa v muellerju, tistega, ki ima zeleno oznako, le oni imajo več vrst milumilov, pa še v takšnih zrnih je, ne pa v prahu.
jaz ji tudi ne bi dajala več kot je napisano, drugače se pa strinjm z bety in de mer!!

lp




Stran: [1]