RE: kako veš???? (Polna verzija)

Forum >> [Zanositev] >> Želimo si novega člana



Sporočilo


neaa -> RE: kako veš???? (1.8.2013 21:19:31)

evo me nazaj [sm=smiley1.gif] pri meni je stvar taka mesntruacijo bi morala dobiti 26.7 in je še danes ism dobila 27.7 in 28.7 zjuraj sem imela skos nežno rozast madež ns papirju...mrnstruacije pa še kar nimam...naredila sem test 28.7 in je biu negativen nato sem ga naredila še danes 1.8 in spet je bil negativen ..menstruacije pa še kar ni...zsnima me kaj bi to lahko bilo bi blo mogoče najbolše da grem,k ginekologu. ali lahko še malo počskam in bo ogoče malo kasneje pokazal plusek..ker ne vem več...v jajčnikih me pa skos špika in boli usake t9olk časa me zbada ....ima katera kakšen nasvet ?? hvala da mi pomagate tudi jaz vam bom stala ob strani [sm=smiley1.gif] objemček za obe :)




Anonimen -> RE: kako veš???? (1.8.2013 21:33:07)

K G zaradi tega se ne rabi hoditi!!!!lče bi M zamujala recimo 2-3 mesece takrat se gre,prej pa ne




astrid1 -> RE: kako veš???? (2.8.2013 7:24:34)


IZVIRNO SPOROČILO: neaa

evo me nazaj [sm=smiley1.gif] pri meni je stvar taka mesntruacijo bi morala dobiti 26.7 in je še danes ism dobila 27.7 in 28.7 zjuraj sem imela skos nežno rozast madež ns papirju...mrnstruacije pa še kar nimam...naredila sem test 28.7 in je biu negativen nato sem ga naredila še danes 1.8 in spet je bil negativen ..menstruacije pa še kar ni...zsnima me kaj bi to lahko bilo bi blo mogoče najbolše da grem,k ginekologu. ali lahko še malo počskam in bo ogoče malo kasneje pokazal plusek..ker ne vem več...v jajčnikih me pa skos špika in boli usake t9olk časa me zbada ....ima katera kakšen nasvet ?? hvala da mi pomagate tudi jaz vam bom stala ob strani [sm=smiley1.gif] objemček za obe :)


A si delala test s prvim jutranjim urinom? Drugače pa ni drugega, kot da vsake toliko ponoviš test. Dokler ne bo pozitiven ali pa do menstruacije.




Čukica -> RE: kako veš???? (2.8.2013 11:07:15)

neaa sem ti odgovorila na enidrugi temi, kjer si poslala isto sporočilo.

Lp




neaa -> RE: kako veš???? (9.8.2013 12:12:51)

ja živjoo danes sem spet n aredila test in je biu negativen več nvem kaj naj si mislm :(




Čukica -> RE: kako veš???? (13.8.2013 8:57:18)

neaa, nazadnje si pisala, da si imela 27 in 28 nežno roza izcedek. Lahko da si imela takra šele O. Če M danes še ni, naredi test še 1x danes oz še 1x čez 3 dni. Če še ni nič, imaš najvrjetneje luteinsko cisto (nič takega), ki je nastala ob O in proizvaja hormone, za to ne dobiš M. To lahko traja 1 teden, 2 tedna, 1 mesec (redkeje več). Odvisno. Dokler ti ne zaostaja 3 mesece, ti ni treba na pregled, to ni nič nenavadnega namreč. Je pa verjamem da neprijetno toliko čakat, ko si želiš čim prej novega cikla in nove možnosti za zanosit.




metulči -> RE: kako veš???? (22.4.2014 15:26:22)

mene zanima če je možno da sem zanosila[sm=duda.gif][sm=duda.gif] takoj ko je prenehala menstruacija. prej sem pila skoraj eno leto kontracepcijo ker nisem imela menstruacije redne dobila sem jo vsakih 6 mesecev. zdaj pa mi je slabo ze po prvrm spolnem odnosu brez kontracepcije imam tudi spremembe na telesu. res si močno zelim[sm=duda.gif]. zanima me tudi cez koliko casa je primerno da naredim test za nosecnost?




snoopy12 -> RE: kako veš???? (7.1.2015 16:09:07)

zdravo..

delala sem test 4 dan po tem ko mi je menstruacija zamujala, a je bil test negativen. ponavadi imam menstruacijo na 28 dni ali še prej nikoli ne zamuja. pač na trenutke mi je slabo, vrti se mi, imam bolečine v trebuhu ampak ne, da bi me boleli jajčniki, prsi me bolijo. zaročenec je bil ubistvu prvi , ki je rekel da sem noseča ampak zdaj se je pojavil dvom s tem testom. :( oba si zelo želima otroka. tudi prijateljica je rekla da misli da sem noseča. nevem ali sem prehitro delala test in se moji hormoni še niso povišali, da bi pokazalo [sm=rozacrtici.gif] črtici.. če mi lahko katera pomaga bi bila zelo hvaležna.
hvala




Neza007 -> RE: kako veš???? (8.1.2015 11:41:16)

Druzga kot to, da naredi še 1x test z CB, ali pojdi na odvzem krvi ti ne znam svetovati. Srečno




Sandyy -> RE: kako veš???? (24.11.2015 11:33:49)

Obstajajo trije nacini kako lahko brez testa zves ali si noseca in sicer.
1. Pasta za zobe
More biti bela brez pikic. Majhno kolicino das v posodico in se urin. Ce se spremeni v plavi barvi je hormon hcg prisotn in pomeni nosecnost.
2.bleach/izbeljivac
V posodico je urin dodate malo izbeljivaca in zmesate. Ce so prisotni mehurcki oz pena ki se tudi dvigne je prisotn hormon hcg in pomeni nosecnost.
3. Dandelion. Liste dandeliona date v plasticen kozarec od kaksne smetane ali jogurta in jih potopite z urinom. Pustite 20 min. Ce se po 20 min pojavijo rdece pikice na listih je prisotn hormon hcg in pomeni nosecnost. Ta metoda nosecnosti je bila najbolj popularna.

Te metode so nekoc uporabljale zenske ko testov ni bilo.
Upam da sem vam bila kaj v pomoc. :)

Sandra [sm=smiley1.gif]




Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 6 7 [8]