Izpadanje las (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Po porodu



Sporočilo


temboli1 -> Izpadanje las (23.11.2007 17:49:35)

Hello,

jaz sem štiri mesece po porodu in mi lasje še vedno kar preveč izpadajo. Dojim ne več. Vsi mi pravijo hormoni so krivi, mene pa že kar malo skrbi.

V nosečnosti mi res niso čisto nič izpadali, mogoče zdaj izpadajo za nazaj[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley13.gif[/image]?

Ali ima še katera tak problem?

Lp




LadyB -> RE: Izpadanje las (23.11.2007 18:07:53)

Ja na žalost meni tudi zlo izpadajo, sm pa 3 mesece po porodu. Sej pravijo da par mesecev po porodu začnjeo izpadat ne v nosečnosti. Jaz sem si šla v lekarno iskat b-complex, bomo videli če kej pomaga.




MADMAX -> RE: Izpadanje las (23.11.2007 18:08:53)

men med porodom tudi niso odpadali, po porodu  zopet kar precej, po 5 mes. pa se je pri men stabiliziralo sedaj mi dost manj izpadajo.




soncek28 -> RE: Izpadanje las (23.11.2007 18:59:37)

Temboli1 nič ne skrbi,meni so tudi po porodu zelo ispadal,v nosečnosti sem imela dolge in goste in 3 mes.po porodu je bilo obupno,jaz sem že mislala da sem hudo kaj zbolela,ker je bilo vsepovsod polno mojih las,pri česanju pa so izpadal že v šopkih.
To traja nekje 2 meseca,kupi si FITOVAL kapsule(za uživanje)in FITOVAL  šampon za umivanje las.
Včasih pa tudi lasje izpadajo zaradi hormonov,problemi z ščitnico....
 
 




BaByGiRl -> RE: Izpadanje las (23.11.2007 23:34:05)

Da te potolažim...izpadali so mi prekomerno,...v šopih...ker je to hormonskega izvora sem kupila v lekarni neke tablete (ne drage) in se je nehalo preden se pojedla škatlico. Mogoče je tudi naklučje, al pa so res pomagale. Mi je pa izpadalo tudi po prvem porodu. Kar pleše sem imela. sedaj pa mi spet rastejo novi laski[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]




kety99 -> RE: Izpadanje las (23.11.2007 23:36:06)

Tudi meni izpadajo nenormalno, pa sem že skoraj 5 mesecev po porodu. Sem zadnjič spraševala na Pušenjakovem forumu pa pravi, da je to čisto normalen pojav po porodu.




Anonimen -> RE: Izpadanje las (24.11.2007 0:23:40)

Prvič so mi nekje od 4-6 meseca kar dosti izpadali, sedaj drugič, pa je zaenkrat še bolj malo. Upam, da pri tem ostane...




rožica81 -> RE: Izpadanje las (24.11.2007 10:44:34)

Meni so se lasje med nosečnostjo ful popravili, po porodu pa izpadali in izpadali... Še sedaj, skoraj 7 mesecev po porodu mi je kar težko, ko vidim, kako se mi v glavo vidi [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]  Upam, da se tole izpadanje kmalu konča.
Aja, pa seveda ni dovolj to, da mi izpadajo, še ta mali mi jih z veseljem ven vleče [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]

LP




Teja N -> RE: Izpadanje las (24.11.2007 15:36:59)

Tudi meni so med nosečnostjo ful novi lasje rasli, bili so še bolj gosti kot sicer, po porodih pa izpadali v nenormalnih količinah. Imam pa že splošno kar goste lase, tako da ravno plešasta nisem ratala. Popravilo se mi je v kake pol leta ali leto po porodu.




Sisy -> RE: Izpadanje las (24.11.2007 16:29:00)

jst sem skoraj 4 mesece po porodu in zarad mojih las kr naprej sesamo...Lasje so povsod,res prov grozn mi izpadajo...Pa sem mislila da zarad tega ker imam podaljške ampak je očitno problem v hormončkih....




Naja30 -> RE: Izpadanje las (24.11.2007 17:01:31)

Meni so izpadali še dalj, še 6-7 mesecev po porodu.




Anonimen -> RE: Izpadanje las (24.11.2007 21:44:24)

Izpadat so mi nehali nekje okrog 8. meseca po porodu. Prej pa obupno.




Miss Piggy -> RE: Izpadanje las (24.11.2007 21:48:22)

IZVIRNO SPOROČILO: hothien

Izpadat so mi nehali nekje okrog 8. meseca po porodu. Prej pa obupno.



Enako je bilo pri meni.




miškot -> RE: Izpadanje las (25.11.2007 9:30:25)

1x sem na to temo že zastavila vprašanje in isem dobila niti enega odgovora. Tako, da poskusim še 1x; men tut lasje full izpadajo in skos so mastni. Kakšne spremembe na temo kože in las pa potem povzroči Mirena, ko jo dobiš? Al Mireno tok hvalijo zato, ker ne povzroča nobene spremembe sploh?




urskas -> RE: Izpadanje las (4.12.2007 20:47:06)

toje z mireno, bi pa tudi jest rada vedela.




Stran: [1]