ČIŠČA IN HEMEROIDI (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Po porodu



Sporočilo


zdenka17 -> ČIŠČA IN HEMEROIDI (25.12.2004 21:43:50)

Zdaj je že 16 mesecev odkar sem rodila, pa se mi še vedno ni ščistilo, izcedek ni krvav ampak svetlo rumen. Bila sem že pri zdravnici pa je rekla, da ni vnetje in da se bo ščistilo, ko se pač bo. Ker sem želela izgubiti še trebuh, sem delala trebušnjake in dobila še hemeroid. Sploh ne vem, kako naj si pomagam. V lekarni sem kupila kremo moduleks pa nič ne pomaga. Ali mi lahko katera pomaga saj sem že čist obupala.





Pozdrav, pa SREČNO V LETU 2005




puri -> ČIŠČA IN HEMEROIDI (26.12.2004 6:08:00)

Za hemeroide je dobro ognjičevo mazilo!

lp:kuza:




Lunca1 -> ČIŠČA IN HEMEROIDI (26.12.2004 10:16:55)

Pa tuširaj hemeroid z mrzlo vodo.

Lp Lunca




zdenka17 -> ČIŠČA IN HEMEROIDI (26.12.2004 10:36:14)

Mojo hčerko sem malo postarala, no kar veliko, saj je stara 16 tednov, tako, da vidim, da mi preračunavanje ravno ne gre.
Hvala vama za pomoč. Za ognjičevo mazilo pa še nisem slišala, bom probala.
Čao!




African queen -> ČIŠČA IN HEMEROIDI (26.12.2004 14:26:29)

Hojla,
Kaj pa svečke Modulex,si probala?Meni so pomagale.




Pia73 -> ČIŠČA IN HEMEROIDI (27.12.2004 20:26:49)

Jaz sem imela po porodu zunanje in notranje hemeroide,.. Notranje so mi pozdravili tako, da mi na njih dajali gumice. To nič ne boli je pa neprijetno,..

Za zunanje pa je veliko možnosti: modolex tudi meni ni nič pomagal, ostale možnosti pa so: tuširanje s hladno vodo, led, med, šentjanževo olje; meni pa še zdaj, ko imam občasne probleme najbolj pomaga krema, ki se kupi samo v Avstriji in sicer Hadensa, je zelo poceni in enkratna!!!

LP Pia73




primacare -> RE: ČIŠČA IN HEMEROIDI (14.8.2018 15:25:44)

EKOLOŠKO KONOPLJINO MAZILO S SIVKO ALI OGNJIČEM

Pa ga imamo, dolgo pričakovano, najbolj iskano mazilo na svetu!

Sestavine:
• posušeni konopljini cvetovi;
• posušeni cvetovi sivke ali ognjiča
• bio kokosovo olje;
• bio čebelji vosek;
• bio konopljino olje;
• koncentrirana konopljina smola


Uporaba mazila
Mazilo je namenjeno predvsem lajšanju simptomov povezani s kožnimi boleznimi, uporabljamo pa ga lahko tudi za druge bolezni, kot so bolezni dihalnih poti, krvno-žilnega sistema in poškodbe mišic.
Kožne bolezni:
Luskavica, atopični Dermatitis, prhljaj, ogrci, kurja očesa, izpuščaji in alergije, Herpes, razpokane ustnice, Hemeroidi, glivice na nohtih, kožne rane, vreznine, opekline in bakterijske okužbe.
Uporaba: Vsaj 2x dnevno; zjutraj in zvečer, po potrebi več
Bolezni mišic, sklepov in kosti:
Tortikolis, bolečine v križu, bolečine v mišicah, menstrualni krči, zvini, nategi in zlomi.
Uporaba: 2x dnevno; zjutraj in zvečer
Bolezni krvno-žilnega sistema:
Flebitis, razjedanje žil, krčne žile
Uporaba: 2x dnevno; zjutraj in zvečer
Bolezni dihalnih poti:
Bronhitis, Astmatične bolezni, Kronično vnetje grla (mažete na predelu pljuč in grla)
Uporaba: 2x dnevno; zjutraj in zvečer







Stran: [1]