Dojenček v avtomobilu (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Izleti in počitnice



Sporočilo


Nagajučk -> Dojenček v avtomobilu (25.11.2007 8:49:40)

Ima kdo avto s tremi vrati?
Kje vozite otroka, na sovoznikovem ali zadnjem sedežu? In kakšna je vaša izkušnja s transportom vozička, glede na majhen obsek prtljažnika?





ana b -> RE: Dojenček v avtomobilu (25.11.2007 9:07:50)

Oj!
Ko smo imeli samo enega otročka, smo se čisto v redu po svetu prevažali s twingecem. Mali je bil v lupinici na sovozikovem sedežu ali pa kasneje zadaj za sovoznikovim sedežem, da sem ga lahko videla. Voziček je šel v prtljažnik s(mo pred nakupom vozička to testirali) prtljaga pa  v manjših kosih ob vozičku in na zadnjem sedežu.
Pa na morje smo šli štirje z vso prtljago in tudi nekaj hrane, pa še voziček- marela, je šlo fino not [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]. Letos smo šli pa prav tako štirje z enoprostorcem, pa je bil ravnotako nabasan [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image] 




karamela -> RE: Dojenček v avtomobilu (25.11.2007 9:07:59)

Ko sem imela v avtu 3 vrata, sem ga vozila zadaj. Za vožnjo spredaj se dobro pozanimaj, zaradi air bagov, ki morajo biti izklopljeni, pa tudi načeloma kot jaz vem se otročke naj ne bi vozilo spredaj v sedežih.

Ti pa priporočam ob menjavi avtomobila, obvezno kupi s 5 vrati. Jaz sem in je veliko lažje, še posebej sedaj ko imam dva [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/duda.gif[/image].







sani1 -> RE: Dojenček v avtomobilu (25.11.2007 9:42:20)

Da ne boš menjala avtomobila kupi avtu primeren voziček. takšen, da se lepo zloži in da lepo vse spraviš noter. Otrok pa obvezno zadaj za tabo...




Nagajučk -> RE: Dojenček v avtomobilu (25.11.2007 13:03:03)

Airbag bova izklopila tako, da to bi slo. Zaradi same varnosti, pa spet ne vem kaj je bolje spredaj al zadaj.
Za enkrat avto ostaja kot je, ni se eno leto star in zal s finance plati ga ne bova morala zamenjati tako hitro.
Mali nagajuček pa se nama bo pridružil v začetku aprila. Itak se lahko še kaj naredi, ampak trenutno gledava na situacijo iz stanja kot je.
Hvala za deljenje izkušje.
[sm=zajcek.gif]




Nagajučk -> RE: Dojenček v avtomobilu (25.11.2007 13:08:58)

ja, sem tudi sama za da je zadaj, pa vendar dve kolegica jih vozita spredaj (kljub temu da imajo avte z 5 vrati). Potem pa morm mal povprasat za vaše mnenje.
thx




CatJa -> RE: Dojenček v avtomobilu (25.11.2007 13:29:32)

pa vendar dve kolegica jih vozita spredaj


Ja, in? A pol je treba pa še vam?

Jaz sem malega do 9. meseca vozila v Twingotu, zadaj, voziček smo imeli pa Peg Peregotov s tavelikimi kolesi, je pač podvozje šlo v prtljažnik, košara pa zadaj za voznikovim sedežem.




viv_ -> RE: Dojenček v avtomobilu (25.11.2007 14:15:17)

Jaz sem imela pri Mirni na začetku Seata Ibizo, na 3 vrata. Vozila sem jo zadaj, na sovoznikovem sedežu. Vedno. Pa imela sem tisto ogledalce, da sem jo videla.

Voziček sem imela Quinny Freestyle 4XL, ki je ogroooooooooooomeeeeeeeeeeeeen, pa sem ga zbasala zadaj.




Anonimen -> RE: Dojenček v avtomobilu (25.11.2007 19:59:49)

Vedno zadaj.

Vožja spredaj preusmerja tvojo koncentracijo s ceste na otročka in se ne priporoča.




lea23 -> RE: Dojenček v avtomobilu (26.11.2007 10:50:52)

imam citroena c2, 3 vrata, tamalo vozim v lupinici na sovoznikovem sedežu. voziček dam v prlažnik in pride glih za glih..
zadnja sedeža imam itak vedno frej, in če bi bila sila in bi mogla it na morje z mojim avtom, bi pač šla ane.. prtlaga lepo zadaj in to je to.
drugač pa ima mož družinski avto karavana ki ga imamo pa za izlete, morje, ko gremo na vikend,.. za naju s tamalo je pa moj citroen čisto dovolj




Stran: [1]