Cena kaljenega stekla (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Naš vsakdan >> Gradnja



Sporočilo


pety78 -> Cena kaljenega stekla (28.11.2007 15:03:20)

Odpiram še eno temo, v upanju na čim več odgovorov. Torej steklo v kuhinji...cena za m2 je 200 EUR? Meni se zdi to zeloooo veliko. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]

Ali imate v kuhinji  kaljeno ali tudi navadno steklo?




Tanik -> RE: Cena kaljenega stekla (28.11.2007 15:10:21)

jaz nimam še nobenega ampak ga tudi nujno potrebujem, pravijo da je boljše kaljeno, če imaš plin.
bom kar sledila tem odgovorom.




mojsoncek -> RE: Cena kaljenega stekla (28.11.2007 15:21:44)

Nam je steklar predlagal kar malo debelejse (8mm) navadno steklo. In smo mu zaupali.

Drugace pa 200 € niti ni tako veliko za m2 kaljenega stekla. Kot sva midva gledala lansko leto, so se cene zacela tam nekje od 170 € naprej... navzgor je pa itak neomejeno (jedkanje, intarzije, in podobno)

Drugace pa daj v iskalnik na forumu, ker je bilo ze kar nekaj tem odprtih glede stekla v kuhinji.




bobika -> RE: Cena kaljenega stekla (29.11.2007 10:23:39)

Mi imamo barvno kaljeneno steklo. Nam je tudi steklar priporočal kaljeno, ker imamo preblizo stene kuhalno ploščo in še vtičnice so tako montirane, da bi bila nevarnost da poči steklo pri montaži. In res nad kuhalno ploščo je steklo precej vroče.
Cena je verjetno malo odvisna od oblike kuhinje, kjer je montirano. Pri nas je bilo kar komplicirano in smo dali 500€ s popustom. Imamo pa malo več kot 2m2. Tako, da je cena, ki jo imaš ti nekje normalna oz poceni za kaljeno steklo.




GoYa -> RE: Cena kaljenega stekla (2.12.2007 10:58:38)

Meni se pa 200 evrov zdi dosti. Ravno prejšnji teden sem pisala parim steklarjem za cene in dobila sledeče cene za barvano kaljeno steklo za m2:
- 133,50 brez ddv, dobava + montaža
- 220 do 360 eur, ddv vključen, dobava + montaža
- 80 EUR brez ddv, samo steklo brez montaže
- še en odgovor čakam in ti lahko sporočim kasneje.

Sodelavka je dala za prozorno kaljeno steklo 100 eur za m2.





Stran: [1]