Mullerjeve kasice (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Uvajanje goste hrane



Sporočilo


Seven* -> Mullerjeve kasice (30.12.2004 15:02:12)

Kupila sem dve kasice od Mullerja in sicer tiste, ki se pripravljajo z vodo. Moram priznati, da sem navdusena!! Okus je tako dober, da sem se odlocila, da bom od casa do casa zajtrkovala isto kot moj mali Jakob. Sploh koruzni gris je zakon! Pa se smesno poceni so. Mislim da stane 250 gramov nekje okrog 250 tolarjev. Priporocam! Pripravijo se pa isto kot one od Nestle-a, torej z vodo.




anaj -> Mullerjeve kasice (30.12.2004 17:18:32)

Moram poskusiti!!!!

Jana:kuza:




puri -> Mullerjeve kasice (30.12.2004 20:13:25)

Seven, a to je tisto, ki je mleko že noter (v prahu), mi pa dodamo samo vodo- mošljeno pa je za zajtrk ali večerjo, kot mlečni obrok?:zmeden2:

Od katerega meseca se pa lahko to daje in kje se jih da dobiti? Danes sem gledala v Tušu,pa niso mel nič takega!

Jaz sem namreč ravno danes rekla,da bom šla jutri kupit eno tako stvar, da bi mu dala za večerjo, da se bi bol najedel,ker se mi zdi da mu je samo dojenje zvečer kar mal premal (čez 10 dni bo pa star pol leta)!
Kok je pa tvoj Jakob star?

lp:metulj:




Taša -> Mullerjeve kasice (30.12.2004 20:47:34)

Drugače sem pa jaz danes kupila od Milupe-Milubrei kašic, ki se meša z vodo. Sicer je cena cca. 500 sit v DM. Nisem še poskusila. No pri nas bi to bilo za kdaj pa kdaj, za kakšno malico, ker se zvečer samo podojiva pa ji to še zaenkrat zadostuje... No naslednji teden grem v MB pa bom zavila v Milerja pa bom pogledala oz. kupila za poskusit!!!




mehurčica -> Mullerjeve kasice (4.1.2005 23:36:29)

Jaz sem tudi danes kupla Mullerjeve kašice. Ne morem verjet, da so tako poceni. Notri je 300g in pridejo 239 sit! David jo je danes že papcal.:)




mehurčica -> Mullerjeve kasice (4.1.2005 23:39:27)

Puri, te kašice vsebujejo že mleko, tako da se doda samo topla voda. Na nekaterih piše, da so od 4.meseca naprej. Jaz sem kupila eno od 4.m, eno pa od 6.m naprej.

Jakob od seven pa je star 7 mesecev. (upam, da se nisem zmotla?)




Taša -> Mullerjeve kasice (6.1.2005 19:16:44)

Evo tudi jaz sem se danes prišla gužvat v MB in sem zavila tudi v Milerje. Kupila sem dve kašici Milerjevi ki se mešata samo z vodo. Zelo sem bila presenečena nad ceno... ( no saj sem že zadnjič prebrala da je 239 sit), najbolj pa to da je notri 300 g. Milupina kašica ki sem jo kupila prejšnji teden stane 560 SIT v akciji v DM, notri pa je 250 g. :hudicek::hudicek:. Kupila sem tuid čaj od Milupe, ki je bil okrog 600 sit ( 400 g), medtem ko sem v DM nazadnje kupila čaj za 550 SIT (200 g). Kak vam velja ko imaste v MB Milerja!!! Res se splača, sem na hitro mal cene prečekirala in je res ugodno...




mehurčica -> Mullerjeve kasice (6.1.2005 19:56:01)

Ja, je kr fajn, da ga imamo.:) Jaz sem danes še nakupila Fixies plenice(za ponoči)in Mullerjeve vlažilne robčke. Pakirani so: 3x80 in stanejo (mislim da)959 sit.:)
Zadnjič sem kupla Baby dream(mullerjeva znamka)flaško, namesto Nukove. Je 200 sit cenejša in paše Nukov navoj s cucljem gor.

Res se splača it malo pregledat kakšne so cene in hkrati kakšna pakiranja-več gramov...




Stran: [1]