alergijski test - kako dolgo traja (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Čvekamo o naših otrocih



Sporočilo


lelaval -> alergijski test - kako dolgo traja (12.12.2007 6:12:19)

Moja najstarejša ima danes alergijski test. Rada bi vedela, kako dolgo traja vse to skupaj. Saj so ji ga že 4 leta nazaj delali, a ne vem, kako dolgo je trajalo, ker je bila v bolnici, jaz pa le popoldne pri njej.
Zanima me, da vem, koliko časa mi bo vzelo in predvsem - ali jo potem peljat v šolo ali ne.




Natyy -> RE: alergijski test - kako dolgo traja (12.12.2007 6:22:40)

Odvisno kakšen alergijski test ji bodo delali. Moji hčerki so pred leti delali razširjen alergijski test na kožo. Delali so ga na hrbtu. Trajalo pa je dva dni. Prvi dan so ji na hrbet dali vse mogoče stvari, ki bi naj pri njej izvale alergijske reakcije. Prve spremembe so opazovali po uri in nato še po dveh. Zadnje pa naslednji dan. Bilo je kar veliko neprijetnosti, saj snov, ki reagira alergeno zelo srbi, občutek pa je neprijeten tudi zato, ker se hči ni smela umivat.

Naslednji alergijski test, pa je bil narejen na roki. Na osnovne alergene (pršice, živalsko dlako, cvetni prah ....) Ta  test pa je trajal cca. 1 uro in še nekaj časa za posvet pri zdravnici.

Je pa nekaj v obeh primerih koža na alergeno snov močno reagira in otroka to zelo srbi. Tako, da sem jaz v obeh primerih svojo hči po opravljenih testih "cartala".

Da bi se vajin pregled končal z čimmanj  +.




lelaval -> RE: alergijski test - kako dolgo traja (12.12.2007 6:41:55)

Hvala za hiter odgovor. Mislim, da bo tisti hiter test (vseeno pa nisem sigurna). Da pa koža potem srbi, pa mi je znano




Anonimen -> RE: alergijski test - kako dolgo traja (12.12.2007 7:23:24)

Nekaj več si lahko prebereš tukaj:

Sploh zadnji link ti zna priti prav.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Stran: [1]