|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kateri hrvaški otok...
2.8.2008 10:51:03   
Spiria
Vis,
preden me je očaral, pa sem bila navdušena nad Korčulo, vendar za moj okus Vis prepričljivo zmaga, predvsem zaradi krasnih plaž, ki jih na Korčuli nisem videla.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Kateri hrvaški otok...
4.8.2008 20:34:46   
Anonimen
No, ce primerjam Krk in PAg, je Pag veliko lepsi.

Krk je sicer res ves zelen, deluje prav nepreohodno gozdnat, plaze so ok le tiste urejene, tja pa pes ne sme. Samotnih plaz in zalivckov mi nismo nasli. Mesto Krk prehodis v 20 min okrog in okrog, Njivice smo prehodili od roba do roba ob obali v dobre pol ure z otrokom in psom. Baska nic posebnega, je pa res, da smo jo videli v dezju. Morje hladno tako kot na Pagu, s tem, da je tu ogromno jezkov in skal, razen seveda umetno urejene plaze, kjer pa je, kot ze receno, prepovedano za psa.

Pag - meni so vse te skale zelo vsec. In kamniti zidovi, makedami in ovce. In plaze s kamencki in mivko v vodi, kristalno cista voda (ok, ne na mestni plazi Novalje, seveda), nobene trave, razen po neurjih, pa se to cisto malo. Ponoci sredi Novalje pac ni miru, ker je polno mladih. Pes dovoljen povsod, razen na enih treh plazah v okolici Novalje (Zrće, se mi zdi da Gajac in Sv. Duh), ker imajo modro zastavo.

Edina dobra stvar Krkove cudne klime (mi smo imeli bolj slabo vreme, dvakrat dez, sicer pa oblacno in hladneje) je ta, da se zvecer shladi in se ponoci komot spi - na Pagu se ne in tista vrocine tolce cele dneve in se ponoci ponavadi. Pa v Njivicah nismo imeli nic komarjev user posted image

Aja, plaze na Krku se pa ne morejo primerjat s tistimi na Krku, razen mogoce slavna plaza v Baski. Ampak ne s psom user posted image


< Sporočilo je popravil ribicaRR -- 4.8.2008 20:35:14 >

(odgovor članu Mišni)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Kateri hrvaški otok...
7.8.2008 18:02:30   
starlight
Korčula! Ni je lepše od Korčule, definitivno! Vela Luka najbolj;) Mam pa eno vprašanje za vse tiste, ki ste pred kratkim počitnikovali na Rabu. Koliko časa približno je bilo potrebno čakati na trajekt iz Jablanc na Rab? Slišala sem namreč, da so strašne kolone (čeprav trajekt vozi na vsako uro ali celo več). Če ima kateri kakšne druge informacije, bi lepo prosila za odgovor. Lp, *

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Kateri hrvaški otok...
10.8.2008 10:00:28   
Aneja2003
...otok Lopud.....user posted image ...na njem vidiš le eno prevozno sredstvo...pa še to je na dveh kolesih.... user posted image user posted image ...

(odgovor članu starlight)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Kateri hrvaški otok...
9.11.2008 11:29:01   
čipka
Rabuser posted image Zaradi rajske plaže 

(odgovor članu Aneja2003)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Kateri hrvaški otok...
12.1.2009 14:48:00   
bamoocham
Otok Pašman, mesto Pašman, čeprav je v sezoni fuuul gužva.


(odgovor članu čipka)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Kateri hrvaški otok...
12.1.2009 14:53:39   
viv_
Lastovo

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu bamoocham)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Kateri hrvaški otok...
9.3.2009 17:04:00   
S*
Vis user posted image  user posted image  user posted image Srebrna plaža je zakon!

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Kateri hrvaški otok...
2.8.2009 14:38:12   
Srčekgirll
Lošinj - Nerezine - Bučanje. Men je tam super in za familje je super, mirno, voda je čista lepo se da it v vodo, so tudi igrala za otroke...

_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   [Brisano sporočilo]
8.8.2009 22:58:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Srčekgirll)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Kateri hrvaški otok...
9.8.2009 15:35:41   
blazinca
RAB - letos prvič. Krasen otok, ljudje prijazni, prekrasni intimni zalivčki, čistoča, lepo mesto (bila sva v kampu), krasna tržnica...Se bova še vrnila- s kolesom se povsod pride...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Kateri hrvaški otok...
9.8.2009 15:44:36   
miapia
Bol na Braču - letos gremo že petič.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu blazinca)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Kateri hrvaški otok...
9.8.2009 23:15:10   
Minutka
No, sicer sem zaenkrat dala skozi le tri otoke, lahko opišem tako:

PAG: lep in zanimiv otok, vendar premalo urejenih plaž. Razen mesta Pag in Novalje nimaš kaj videt. Dobra hrana, povprečne cene (tko v restavracijah kot v trgovini).

VIS: lepo, vendar...hmmm...kako bi lahko rekla....dolgočasno. Nič se ne dogaja, nobenih stojnic, nobene glasbe...vglavnem zelo umirjena destinacija. Z zelo zanimivo zgodovino seveda. Priporočam ogled Modre špilje in izletek na otoček Biševo...he he, tam pa obvezno porcijo lignjev na žaru user posted image ...mmmmm božansko!

RAB: že prvi dan sva se odločila, da vsekakor naslednje leto greva spet. Neverjetno lepo...urejene plaže, čisto morje, center urejen, čist, poln dogajanja in zanimivosti. Edini problem so parkirišča...draga parkirnina, nobenega neplačljivega. Kdor gre na Rab, naj hrano kupi v Sloveniji, saj so edina dva marketa (večja) neverjetno draga. Drugače pa se splača imeti čoln oz. ga najeti in tako raziskati okrog otoka. Baje da se splača videt RABSKO FJERO (25.,26., in 27.7.). Veliko ljudi je nad tem očarana.

Aja...razočarana sem nad Krkom...vsaj to kar sem videla, ko smo se peljali čez, saj smo šli na Rab s trajektom s Krka.

Pa pa in prijetne počitnice.

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Kateri hrvaški otok...
31.8.2009 14:29:35   
darja72
Žut, Zlarin, Vis, Hvar.

_____________________________

Kogar ni, ga ne pogrešamo!

(odgovor članu Minutka)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   Kateri hrvaški otok...
16.3.2010 11:26:26   
mimisaja
Živjo,

mi smo bili lansko leto v Rogoznici, v apartmaju Družinska harmonija.Ne morem prehvalit, krasno za otroke.
Sama imam dva in mi je najbolj pomebno, da je plaža na dosegu.Kakor verjetno vsi nosimo ogromno stvari na plažo, pa rokavčki, zraven bazenček.

Plažica je direkt pod apartmajček, nobene gužve saj je privat apartmaja.Apartma ima ogromno teraso, tako da smo se vsak dan umaknili od najbolj žgočega sonca, si pripravili kosilce, zraven pa uživali ob pogledu na morje.

Več o apartmaju: http://www.biseri-jadrana.si/biser/420/711/apartmaji-druzinska-harmonija

Letos gremo verjetno v Baško. Smo razmišljali že o apartmajčku, tudi primeren za otroke.

http://www.biseri-jadrana.si/biser/420/726/apartmaji-zelena-fantazija

Če je kdo že bil v Baški, bi ga prosila, če mi kaj več pove.Mogoče poznate te apartmaje. Včasih je dobro vedeti kam odhajaš. Res je, da sem pri tej agenciji izbrala apartma že lansko leto in smo bili zelo zadovolnji, če pa je kdo že bil tam pa bi bilo še toliko bolje dobiti več informacij.

Lep sončen pozdrav vsem :)

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Kateri hrvaški otok...
11.6.2010 12:54:56   
Nina231
Mljet.
Civilizacija ga še ni čisto pohodila...

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Kateri hrvaški otok...
29.6.2010 9:49:53   
pety78
Stara tema, vendar spet aktualna. user posted image

Rabimo senco, nujno, ker ima sin meningitis. Pravijo, da lahko gremo na morje čez en mesec, sedaj pa dilema, kam. user posted image Mogoče katera priporoča kakšen kamp v senci?


_____________________________



(odgovor članu Nina231)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Kateri hrvaški otok...
29.6.2010 10:42:57   
blak
Baje, da je v Ninu en mali kamp, ki ima ful sence, samo ti ne vem povedat kje točno.
Drugače pa Solaris pri Šibeniku, Adriatic pri Primoštenu, Stella Maris pri Umagu, Ladin gaj pri Umagu.

Pa user posted image za malčka. 

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Kateri hrvaški otok...
29.6.2010 10:55:05   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: pety78

Stara tema, vendar spet aktualna. user posted image

Rabimo senco, nujno, ker ima sin meningitis. Pravijo, da lahko gremo na morje čez en mesec, sedaj pa dilema, kam. user posted image Mogoče katera priporoča kakšen kamp v senci?



pety, jaz ne bi šla na morje, res ne. To ni bolezen kar tako. Raje kam kjer ni tako vroče, kaj pa vem, nekam ob Sočo ali kaj takega, pa še to s strahom. Sori.

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Kateri hrvaški otok...
29.6.2010 10:59:24   
pety78
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: pety78

Stara tema, vendar spet aktualna. user posted image

Rabimo senco, nujno, ker ima sin meningitis. Pravijo, da lahko gremo na morje čez en mesec, sedaj pa dilema, kam. user posted image Mogoče katera priporoča kakšen kamp v senci?



pety, jaz ne bi šla na morje, res ne. To ni bolezen kar tako. Raje kam kjer ni tako vroče, kaj pa vem, nekam ob Sočo ali kaj takega, pa še to s strahom. Sori.


Ja, razmišljam v tej smeri. Mogoče kako Avstrijsko jezero. Samo če nič ne poznam, pa nimam ideje. Nekaj bomo že našli. Morje bo pa verjetno res odpadlo. Si pa mogoče oktobra ali novembra Turčijo privoščimo, če bo vse ok.


_____________________________



(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Kateri hrvaški otok...
10.7.2010 22:39:41   
liju
IZVIRNO SPOROČILO: pety78

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: pety78

Stara tema, vendar spet aktualna. user posted image

Rabimo senco, nujno, ker ima sin meningitis. Pravijo, da lahko gremo na morje čez en mesec, sedaj pa dilema, kam. user posted image Mogoče katera priporoča kakšen kamp v senci?



pety, jaz ne bi šla na morje, res ne. To ni bolezen kar tako. Raje kam kjer ni tako vroče, kaj pa vem, nekam ob Sočo ali kaj takega, pa še to s strahom. Sori.


Ja, razmišljam v tej smeri. Mogoče kako Avstrijsko jezero. Samo če nič ne poznam, pa nimam ideje. Nekaj bomo že našli. Morje bo pa verjetno res odpadlo. Si pa mogoče oktobra ali novembra Turčijo privoščimo, če bo vse ok.




Jaz sem sama prebolela meningitis v zelo hudi obliki, zato iz lastnih izkušenj....morje raje črtajte letos in se raje odpravite nekam kjer je hlad in ni gužve :) Sinčku pa čim prejšnje okrevanjeuser posted image


_____________________________

No in jih imamo. Dva sončka mislim. hehe

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Kateri hrvaški otok...
6.7.2011 10:38:06   
Mipka
Glede na to da hodim na morje samo za vikende mi je top destinacija otok Krk oz. mesto Krk, meni je tam zakon...

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Kateri hrvaški otok...
6.7.2011 11:07:22   
HHH
Dugi otok. Od manjših, turistično manj obleganih pa Silba

(odgovor članu Mipka)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Kateri hrvaški otok...
20.9.2014 9:18:44   
osobab
Otok Susak nije toliko znan, a pravi je dragulj! Slike poglejte na Apartmani Susak

(odgovor članu HHH)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Kateri hrvaški otok...
15.3.2015 17:29:05   
Sončece10
Dugi otok.

(odgovor članu osobab)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?