trese se :( (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


mtd -> trese se :( (8.1.2005 11:48:08)

o,
me zanima nekaj:
naš S se, ko se dojiva (jaz sedim), včasih začne kar na lepem tresti z glavico kot da je star 90 let:zmeden2:
ne vsakokrat, do zdaj se je to zgodilo kakoh 5x v 6,5 mesecih, prvič me je prijela ful panika, zdaj pa ga božam in mine po kake pol minute
kaj mislite da je to?
hvala in lp8)




Anonimen -> trese se :( (8.1.2005 14:21:28)

Tega še nisem slišala. Raje povej v posvetovalnici. Mogoče ima katere s tem več prakse.




Bela -> trese se :( (8.1.2005 18:33:49)

:zmeden2: tud jast se nisem slišala za to:zmeden2:




Gina -> trese se :( (8.1.2005 19:08:39)

Meni se je D. začel tresti, ko je po nekajminutnem dojenju že skoraj nehal piti, malo se je pa še crkljal. To je bilo okrog 3. meseca. Najprej glavica, pa potem še kar celo telo. Me je taka groza zgrabila, da sem ga kar dvignila in ga glasno začela budit. Me je pogledal, kot češ, mami kaj se pa greš in se v trenutku nehal tresti. To se je še večkrat ponovilo in vedno v isti situaciji konec dojenja. Vedno sem ga takoj zbudila in vedno je takoj nehal. Minilo je do 6. meseca. Pediatrinja je rekla, da če se otrok takoj ko ga predramim zbudi, da ni sigurno nič narobe in da ne morejo biti napadi epilepsije niti slučajno, ker sicer jih ne bi ustavila s tem, da ga zdramim. Vseeno vprašaj še svojo, da boš bolj pomirjena. pa pa




oblacek -> trese se :( (8.1.2005 19:59:12)

ja prosim javi kaj bo tvoja pediatrinja rekla. Tudi jaz to prvič slišim.. sej najbrž ni nič verjamem pa da te zaskrbi




mala Zala -> trese se :( (8.1.2005 22:39:08)

Tudi Zali se je to dogajalo, približno do 4. meseca. Ugotovila sem, da je povezava med tem ali je pred obrokom razdražena ali ne, torej to se nam je zgodilo približno petkrat in vsakokrat se je pred obrokom ful jokala (saj veš kako je, če mora biti hrana pripravljena TAKOOOOJ!!;)). Povedala sem na sistematskem, odgovor je bil, da mišičje in živčevje pri otroku še nista povsem usklajena:zmeden: in da to ponavadi mine samo od sebe. In je res!

Ti pa le povej pri pediatru in se posvetuj, da boš bolj mirna. Pa lep pozdrav!




Stran: [1]