ali je to prevara? (Polna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Družina in partnerski odnosi



Sporočilo


Anonimen -> ali je to prevara? (23.12.2007 23:42:38)

kako naj povem, da me boste razumele, če me sploh boste?
vem, da se vas bo nekaj našlo, ki me boste optoževale, pa bi vas kljub temu prosila za vaše mnenje ne pa žalitve!

imeli smo zaključek, na katerem smo se zbrali vsi, ki delamo skupaj. bilo je zelo zabavno, saj smo plesali, peli imeli zabavne igre....minilo je nekaj ur, ko sva prišla s sodelavcem na pogovor o naju.
bila sem zelo šokirana, ker si nisem niti približno predstavljala, kaj on čuti do mene. v službi se razumeva dobro, tako kot z vsemi ostalimi, ko pa mi je začel razlagat, da on čuti do mene več kot samo prijateljstvo, pa sem ostala poplnoma brez besed.
res, da sem ga rada videla, vendar pa samo kot prijatelja in sodelavca.
začel mi je razlagat, da neprestano misli name, da sanja o meni....
vprašal me je če sem to opazila tudi sama? mu odgovorim, da nisem
nato vpraša, če nisem niti opazila, da ko se pogovarjam z drugimi sodelavkami in sodelavcami pride samo za par sekund v družbo in nato gre? mu odgovorim, da to sem opazla, vendar pa niti slučajno nisem pomislila zakaj. mogoče je glih tako naneslo, da je imel toliko časa, da je lahko rekel par besed in odšel.
on mi odgovori, da pride samo da me vidi.
pogovarjala sva se, da to ni prav, vendar pa on nemore nehati misliti name...
sedaj se meni dogaja enako kot njemu. mislim na najin pogovor, ki je trajal precej časa, saj imava oba vsak svojo družino in oba se zavedava da to ni dobro.

v obeh najinih družinah pa se vsak s svojim partnerjem ne razumema precej dobro. v bistvu, bi vam povedala, da sva oba s svojima partnerjema najbolj zaradi otrok.

ali se je kateri mogoče zgodila podobna situacija, in kako ste jo rešile?
bi se morala, krivo počuti, ker od pogovora nisva šla nič dle?

sploh nevem, kaj bo ko bova prišla skupaj v službi, prav čutim nekakšen strah, pa nevem zakaj.






MAŠKA -> RE: ali je to prevara? (23.12.2007 23:54:12)

Ne vem, sama sta gospodarja svojega življenja, odločitve so vajine.

Mislim pa, da je temu sodelavcu alkohol pomagal, da se ti je odprl in ko se mu bo alko skadil iz glave, lahko celo pozabi kaj vse ti je na tistem zaključku povedal.




Anonimen -> RE: ali je to prevara? (24.12.2007 0:04:04)

Če te zanima, če je tak pogovor že prevara, potem je moj odgovor "ne". 




Anonimen -> RE: ali je to prevara? (24.12.2007 0:13:03)

v bistvu, bi vam povedala, da sva oba s svojima partnerjema najbolj zaradi otrok.



Hmmm [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]

In zakaj potem skrbi ce je to prevara??

Itak, da je prevara.. samo ne ta pogovor.. ampak to, da si s partnerjem samo zaradi otrok.  




piščanc -> RE: ali je to prevara? (24.12.2007 0:14:00)

če še ni, pa še bo

ne išči rešitve drugje, ampak pred svojim nosom




lelaval -> RE: ali je to prevara? (24.12.2007 0:35:10)

Mislim, da sta oba dovolj stara, da vesta kam to lahko pripelje. IN najpej morata oba imet razjasnjeno, kaj sploh želita od vez, ki jih imata sedaj. Mogoče ti živiš z zdajšnjim partnerjem le zaradi otrok (ali pa je trenutna kriza), on pa tako govori le, da bi se mu prepustila.  Premisli - ko enkrat storiš korak, poti nazaj ni več.




Anonimen -> RE: ali je to prevara? (24.12.2007 0:37:36)

IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

v bistvu, bi vam povedala, da sva oba s svojima partnerjema najbolj zaradi otrok.



Hmmm [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]

In zakaj potem skrbi ce je to prevara??

Itak, da je prevara.. samo ne ta pogovor.. ampak to, da si s partnerjem samo zaradi otrok.  


jaz sem svojega že hotela pustit, ker je najina zveza  padla čisto na dnu, ker pa mi je grozil, da mi bo otroka vzel, sem se raje odločila da ostanem z njim, kot pa brez otroka, saj sem takrat bila še brez službe.
prav tako ima on probleme s svojo, kolikor sem razbrala iz njegovega pogovora, saj je rekel da je nevzdržno, ko ona pogleda pregloboko v kozarec.

res je, da je malce kriv tudi alkohol, ker mi je sam povedal, da mi drugače nebi nič rekel.




piščanc -> RE: ali je to prevara? (24.12.2007 0:44:22)

če imata s tvojim probleme jih rešita, če je to ločitev OK. ampak ne se naslanjat zdaj na prveda deca, ki se je nalepil nate po ponovnem vstopu v delovno okolje. najprej reši svoje težave, potem išči drugega. stopi vendar že na svoje noge in se odloči kaj želiš v življenju.




lelaval -> RE: ali je to prevara? (24.12.2007 0:49:08)

če imata s tvojim probleme jih rešita, če je to ločitev OK. ampak ne se naslanjat zdaj na prveda deca, ki se je nalepil nate po ponovnem vstopu v delovno okolje. najprej reši svoje težave, potem išči drugega. stopi vendar že na svoje noge in se odloči kaj želiš v življenju.


Točno tako. Ker čez čas se ti lahko zgodba ponovi, pa boš še bolj razočarana.
Glede groženj za odvzem otrok pa ti svetujem - dokler lahko, bo na tak način manipuliral s tabo. Jasno mu povej, da jih lahko vzame (pa četudi tega ne bi storila), pa boš videla, če ti bo to še kdaj omenil. In vedi, da otroke le redko dodelijo očetom.




Anonimen -> RE: ali je to prevara? (24.12.2007 0:54:57)

IZVIRNO SPOROČILO: lelaval
In vedi, da otroke le redko dodelijo očetom.


poznaš kakšen prime, da si v to prepričana, saj imajo enake pravice kot mati.
tega se najbolj bojim.

kar se tiče odnosa med mano in sodelavcem pa nemislim mu skočit v objem niti slučajno takoj, ker v to moram biti prepričana 100%, kaj si resnično želi. to bom verjetno izvedela, sedaj ko nebo nobene prisotnosti alkohola[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]





piščanc -> RE: ali je to prevara? (24.12.2007 1:25:14)

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

kar se tiče odnosa med mano in sodelavcem pa nemislim mu skočit v objem niti slučajno takoj



to si že storila. jaz bi šla na wc po prvem stavku in nikoli nazaj. ti si ga pa poslušala. in nikoli ni energija samo iz ene strani - tudi ti si mu jo vračala, pa če še tako zanikaš.  tako da je to prevara, ker se je to pletlo že nekaj časa, všeč ti je in misliš, da te bo odrešil tvojih težav




Anonimen -> RE: ali je to prevara? (24.12.2007 7:21:42)

Težka bo verjemi tukaj.Ja nič pogovort se z možem z sodelavcem kako in kaj dalje ne samo na blef nekaj počenjat,ker se zna zgodit,da ti bo zelo žal kasneje.




Naty*Taja -> RE: ali je to prevara? (24.12.2007 7:52:59)

....Tolk o prijateljstvu med moškim in žensko, o čemer je bila pred kratkim debata...
Po moje sta v enem velikem sr... Sicer pa če sta s partnerji samo zaradi otrok, če bosta dobro prenesla kritike okolice in vaju to ne bo razdvojilo, če vesta, da je to to...ne vem zakaj ne? Je pa res, da bodo posledice in da je tako, kot je zdaj zaradi vsega lagodneje - samo vidva sta prikrajšana za ljubezen...




caillou -> RE: ali je to prevara? (24.12.2007 7:59:10)

Kakšna prevara neki[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image] ?
V tvojem primeru bi poskušala reševati vezo s partnerjem, ne pa na forumu razgrabljat o sodelovcu, ki je zaljubljen vate.




Olivija -> RE: ali je to prevara? (24.12.2007 9:10:32)

IZVIRNO SPOROČILO: piščanc

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

kar se tiče odnosa med mano in sodelavcem pa nemislim mu skočit v objem niti slučajno takoj



to si že storila. jaz bi šla na wc po prvem stavku in nikoli nazaj. ti si ga pa poslušala. in nikoli ni energija samo iz ene strani - tudi ti si mu jo vračala, pa če še tako zanikaš.  tako da je to prevara, ker se je to pletlo že nekaj časa, všeč ti je in misliš, da te bo odrešil tvojih težav


to se pravi, če ti je nekdo drug privlačen oz. ti je všeč je to že prevara ali pa se moraš dejansko s to osebo pogovarjati o tem?

Evo, midva sva se potem že prevarala (je bilo pa obojestransko, tako da je vse izenačeno) [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley14.gif[/image] . Mi je pa zanimivo, kako hitro lahko pogruntam, katera mu je všeč.

Anonimna, meni se zdi pa to kar se je tebi  zgodilo tako lepo.  Če si s sedanjim partnerjem nesrečna, zakaj potem ne bi zagrabila priložnosti za nov začetek.




Anonimen -> RE: ali je to prevara? (24.12.2007 9:20:21)

Joj, non stop te novoletne službene čage [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image] Pa kaj greste med ljudi samo takrat, enkrat na leto? Al slišite par prijaznih "doziranih" besed in ste že v luftu?




Teya*D. -> RE: ali je to prevara? (24.12.2007 11:31:05)

Če bi jaz upoštevala vsakega, ki bi mi rekel nekaj lepih besed, bi zdaj morala že dat enih 10skoz...[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image] ne takoj nasest nekim lepim besedam.
Alkohol, ki govori namesto moškega bi pa rekla, da je resnica. Eni so tak sramežljivi, da ne upajo nič, ko pa imajo malo pod kapo potem pa je vse v najlepšem redu in spravijo na plan prav vse.
Jaz še vedno pravim, da probaj rešit, če se še rešit kaj da, če ne pa končaj eno zvezo in se potem zapleti v drugo, ker sedenje na dveh stolčkih po moje ni najboljša rešitev, ker potem šele nastanejo hujši problemi.
Kar pa se glede otroka tiče, če zato ostajaš potem boš po moje za vedno nesrečna v tej zvezi!
pa vso srečo![image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]




Anonimen -> RE: ali je to prevara? (24.12.2007 14:57:24)

IZVIRNO SPOROČILO: nivess

Joj, non stop te novoletne službene čage [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]  Pa kaj greste med ljudi samo takrat, enkrat na leto? Al slišite par prijaznih "doziranih" besed in ste že v luftu?


ja samo takrat lahko grem, sedaj ko imam službo, češ da nebi bilo sumljivo da mi partner ne dovoli nikamor.

ko sem bila še brez službe sem čepela doma kot stara mama (skrbela za dom, otroka...), še na kavo k prijateljici sem odšla za par sekund, pa je že bil ojgen v strehi, češ kje tak dolgo hodim, čeprav bi lahko šel zraven.




Anonimen -> RE: ali je to prevara? (24.12.2007 15:00:26)

Uuuuuf umrem [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley13.gif[/image]..življenje v kletki ni zame...dobra si




Anonimen -> RE: ali je to prevara? (24.12.2007 15:02:34)

IZVIRNO SPOROČILO: Olivija
Anonimna, meni se zdi pa to kar se je tebi  zgodilo tako lepo.  Če si s sedanjim partnerjem nesrečna, zakaj potem ne bi zagrabila priložnosti za nov začetek.


zaradi strahu.
pa ne zaradi kritik drugih (okolice), straha pred mojim partnerjem




Anonimen -> RE: ali je to prevara? (24.12.2007 15:07:18)

IZVIRNO SPOROČILO: caillou

Kakšna prevara neki[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image] ?
V tvojem primeru bi poskušala reševati vezo s partnerjem, ne pa na forumu razgrabljat o sodelovcu, ki je zaljubljen vate.


verjemi, da bi tudi sama najprej prosila za nasvet od RR, ki znajo dobro svetovati

tukaj pa nevidim nobene napake, če sem jih prosila za nasvet




Anonimen -> RE: ali je to prevara? (24.12.2007 15:14:52)

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

ko sem bila še brez službe sem čepela doma kot stara mama (skrbela za dom, otroka...), še na kavo k prijateljici sem odšla za par sekund, pa je že bil ojgen v strehi, češ kje tak dolgo hodim,


In ti paše tako življenje, kot v zaporu?




Gina -> RE: ali je to prevara? (24.12.2007 15:40:35)

A veš kaj pa jaz mislim, da si ti s tvojim zato, ker ti je tako čisto ok, oz. boljše, kot če bi bila sama. Če bi ti bilo tako zelo zanič, bi šla proč ne glede na strah. Sploh pa ne vem, česa te je tako strah? Tega, da bi ti otroke vzel? Jasno da te tega ne more biti strah, ker kar tako vzet otrok se pa tudi ne da, če strogo realno razmisliš. Pa če bi ti jih tudi hotel vzeti, matr, a se lahko za otroke boriš, al boš pokleknila, ker ti on nekaj grozi? če pa ti misliš, da je boljše, da te je strah, kot da zbereš pogum in narediš nekaj zase, potem pa to pomeni, da ti tako paše. In očitno ti tudi ni tako zanič biti doma in ne iti nikamor, ker če ne bi kam šla, kadar bi ti pasalo, ni človeške duše, ki ti lahko to prepreči, če se tako odločiš. Samo odločila se nisi, ker se nisi pripravljena soočit s svojim možem in njegovo nejevoljo - ki je taka kot je zato, da bi bilo po njegovo kar se tvojih odhodov ven tiče.

Ali je to prevara? Prevara se začne tam, kjer ne ljubiš več moža, s tem se absolutno strinjam s tjazyjem. Potem pa je vseeno, ali se zaljubiš v drugega, ali pa seksaš z njim. Za moje pojme se prevara ne začne v postelji. Ampak to niti ni pomembno sploh ta hip. Pomembno je zgolj in samo to, kaj v resnici čutiš vsak normalen dan do moža....takrat pač, ko ne srečaš kakšnega tipsona, ki ti na dušo piha, pa zamegli razmišljanja.....zgolj in samo to je pomembno. Če ne čutiš, potem je skrajni čas, da zbereš ves pogum in greš, če čutiš, potem je skrajni čas, da se tega zavedaš polno vsak dan.




Anonimen -> RE: ali je to prevara? (24.12.2007 15:43:33)

A veš kaj pa jaz mislim, da si ti s tvojim zato, ker ti je tako čisto ok, oz. boljše, kot če bi bila sama. Če bi ti bilo tako zelo zanič, bi šla proč ne glede na strah.


Ja, itak. Ker je lažje živeti v navidezni urejenosti in kao popolni družini v hiši z možem in psom kot živeti po svoje.

In vse, kar daje nekaj barve temu življenju, je navidezen ljubimec enkrat na leto...




baguSka -> RE: ali je to prevara? (24.12.2007 16:04:55)

Itak, da je prevara.. samo ne ta pogovor.. ampak to, da si s partnerjem samo zaradi otrok.


Se popolnoma strinjam.




Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>