RE: Telovadba 2-4let; kako zgleda (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Migajmo skupaj



Sporočilo


rifle -> RE: Telovadba 2-4let; kako zgleda (5.4.2011 22:17:31)

No in potem prideš pri ABC Šport v naslednjo starostno skupino 3-4 leta. Ko v začetku nekaj časa delajo skupaj otroci  s starši, nato pa pride komanda, da bodo od sedaj naprej starši zunaj pred telovadnico. In tako čisto slučajo pogledam (ker je šel en otrok na WC) kaj tam delajo. In kaj vidim sprehajati se morajo po bradli (to je na cca 160-170cm višine). Seveda smo z obiskovanje takšne telovadbe takoj zaključili saj nam je prvo varnost otroka, ki se ob padcu iz takšne višine resno poškoduje in osztane invalid za celo žiljenje, če sploh preživi. Ker mi jih je uspelo z mobilcem slikati lahko zadevo tudi pokažem, da nebi kdo mislil, da nakladam.
Potem mi je postalo tudi jasno, da tisto o poškodbah pri njihovih vadbah niso samo govorice temveč, da je stanje še precej hujše. Res pa je, da večina staršev tega sploh ne ve, ker lepo čiča pred vrati ali pa gre celo po opravkih.
Seveda, ko sem začel preverjati sem tudi videl, da nimajo nobenega zavarovnja,... Danes je pač vse samo del svobodnega podjetništva, kjer je pač dovoljeno vse,...




Spelavis -> RE: Telovadba 2-4let; kako zgleda (26.8.2013 16:52:04)

Mi hodimo na telovadbo V Mariboru pod Kalvarijo : Gibalnica HopHop, www.gibalnicahophop.si , Super kader, male skupine, najboljša telovadnica....

lp




bubu_bibi -> RE: Telovadba 2-4let; kako zgleda (29.8.2013 13:17:24)


IZVIRNO SPOROČILO: honey

Jaz ga vozim na OŠ Log - Dragomer (Brezovica) oz. na Vrhniki vem, da je tudi. Ne vem pa, iz kje si ti [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]


a je to letos tudi? lahko kaj več info?




sannndra -> RE: Telovadba 2-4let; kako zgleda (22.9.2013 21:38:15)

Morda kdo ve za kakšno telovadbo za 2 letne otroke, kjer telovadijo skupaj s starši? V Ljubljani?[sm=smiley1.gif]




Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]