prebava (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Po porodu



Sporočilo


anči13 -> prebava (17.1.2008 19:03:03)

lep pozdrav
kakšno ste imele kaj prebavo po porodu?že prej nisem imela težav in sem hodila vsaj 2x na dan.po porodu pa nikakor ne morem  zadržati.čim kej pojem moram takoj na wc,enostano ne morem zadržat.grem pa ene 4x na dan.delam keglove vaje,da bi se mišice malo okrepile,drugega pa ne vem.a je imela še kakšna takšne težave?




Anonimen -> RE: prebava (17.1.2008 19:04:47)

IZVIRNO SPOROČILO: anči13

lep pozdrav
kakšno ste imele kaj prebavo po porodu?že prej nisem imela težav in sem hodila vsaj 2x na dan.po porodu pa nikakor ne morem  zadržati.čim kej pojem moram takoj na wc,enostano ne morem zadržat.grem pa ene 4x na dan.delam keglove vaje,da bi se mišice malo okrepile,drugega pa ne vem.a je imela še kakšna takšne težave?



Kaj ne moreš zadržati? Blata? Potem ti keglove nič ne pomagajo, tiste so bolj za zadrževanje lulanja.




manetka -> RE: prebava (17.1.2008 19:11:35)

Jest sm imela iste probleme, komej zdržala da sem prišla do wc, no za povrhu me je pa še bolelo ko hudič, full dolgo. Samo se bo poštimalo. Men se zdi, da se tud tam mišice mal stegnejo, pa je zato tko. Lahko je pa še kakšen notranji hemeroid na poti.




pikalonca -> RE: prebava (17.1.2008 20:24:22)

Jaz bi ti pa lahko kar mal zavidala, ker pri meni je bilo pa čisto nasprotje. Zaprta za znoret celih 5 mesecev. Na blato sem šla vsake 3-4 dni in itak zraven skor jokala, ker nisem vedla, če ni to slučajno hujše kot porod [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]. Zdaj po 8 mesecih po porodu je že dobro in tako mislim, da se bo tudi pri tebi uredilo, pa čeprav imaš kontra primer. Hormoni tudi delajo svoje.




Stran: [1]