YTONG-projekti varčnih hiš (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Naš vsakdan >> Gradnja



Sporočilo


noe -> YTONG-projekti varčnih hiš (26.1.2008 9:30:47)

Me zanima , če se je kdo odločil za to vrsto gradnje?
Nama se ful dopade tip hiše Pika, pa tud cena se nama ne zdi pretirana.
A  ima kdo kaj iskušenj s tem , kakšne so cake in prednosti??
Hvala in lp




Dadi -> RE: YTONG-projekti varčnih hiš (26.1.2008 17:36:46)

mislim da le LARA gradila z YTONG-om...ma fajn hišico.




robinzon -> RE: YTONG-projekti varčnih hiš (26.1.2008 22:40:57)

Noe, naj te ne zavede cena cegla. Pravi stroški se šele začnejo, ko je streha gor. Misim, da je Lara govorila o 34 takratnih miljonih stroškov, pa še fasade nimajo in še bi se kaj našlo.




moci -> RE: YTONG-projekti varčnih hiš (27.1.2008 20:01:12)

mogoče misliš juting?
ytong je gradbeni material, juting so pa montažne hiše.




Anonimen -> RE: YTONG-projekti varčnih hiš (28.1.2008 10:39:31)

yton ponuja tipske modele hiš. če ti je kak model všeč je ok, ker boš vrjetno kar dosti prihranila z načrtom, pa še narejene so tako da ves material, ki ga ytong ponuja ustreza maximalno.

mi nimamo njihovega načrta ampak smo gradili iz ytonga in smo super zadovoljni! če te kaj zanima pa praši. lahko tudi zs.




ankhesenpaaten -> RE: YTONG-projekti varčnih hiš (28.1.2008 17:49:37)

mi smo zidali s tem, ma samo zunaje zidove, za notranje smo imeli že doma. v štartu je malo dražje, baje da se pa potem pozna....boljša izolacija in ne rabiš dajat drugega.




ankhesenpaaten -> RE: YTONG-projekti varčnih hiš (28.1.2008 17:49:38)

mi smo zidali s tem, ma samo zunaje zidove, za notranje smo imeli že doma. v štartu je malo dražje, baje da se pa potem pozna....boljša izolacija in ne rabiš dajat drugega.




ankhesenpaaten -> RE: YTONG-projekti varčnih hiš (28.1.2008 17:49:38)

mi smo zidali s tem, ma samo zunaje zidove, za notranje smo imeli že doma. v štartu je malo dražje, baje da se pa potem pozna....boljša izolacija in ne rabiš dajat drugega.




Skaana -> RE: YTONG-projekti varčnih hiš (28.1.2008 19:58:59)

Če misliš tole, kontaktiraj s podjetjem PIN, ki je ta načrt izdelalo. Lahko odkupiš njihov načrt, brez da bi gradila z Ytongom. Ali pa vsaj kaj podobnega. Čeprav ti tudi jaz priporočam yitong, mi z njim nismo gradili, a jih kar nekaj poznam, ki so in so vsi zadovoljni.




Stran: [1]