Kam v vrtec (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Vrtec in varstvo



Sporočilo


Anneli -> Kam v vrtec (21.1.2005 10:50:01)

Mogoče mi lahko katera od vas pomaga oz. svetuje kam naj vpišem našo punčkico v vrtec. Vlogo smo oddali v tri vrtce (Bežigrad)in so žal že vsi zasedeni. Vrtec bi rabili od aprila dalje. Ali ima mogoče katera kakšen predlog ali nasvet?

Pozdrav,

Anneli




Anonimen -> Kam v vrtec (21.1.2005 10:56:46)

Jaz sem našo vpisala v vrtec Miškolin v enoti Polje (Rjava cesta), ker mi je to zelo blizu, čeprav sem sprva nameravala vpisati punčko v Jelko za Bežigradom. Glede na to, da bodo v vrtcu Miškolin odprli čisto novo skupino s 1. marcem in bo na začetku v njej le 5 ali 6 otrok, predvidevam, da bo tudi aprila še prosto, če ti ni ta enota preveč od rok, povprašaj...jih pa najdeš na internetu...




Anonimen -> Kam v vrtec (21.1.2005 11:00:35)

sem našla njihovo zgibanko:
tel: 01/52 83 432
e-mail: vrtec.rjava-cesta@quest.arnes.si




Anneli -> Kam v vrtec (21.1.2005 11:34:13)

Hvala, če se ne motim je to blizu izvoza avtoceste. No mogoče pa ta varinanta ni tako slaba saj jo lahko odložimo v vrtcu in gremo nazaj na obvoznico in za Bežigrad v službo.




Anonimen -> Kam v vrtec (21.1.2005 11:41:05)

Ja to je tik ob izvozu, no za vmesni čas bi že šlo, no jeseni pa za Bežigrad. No do 31.3. je pa potrebno oddati vlogo za jesenski vpis za Bežigrad...




Anneli -> Kam v vrtec (21.1.2005 11:56:30)

Sem že preverila pa so na žalost tudi oni čist zasedeni. :(




SILVA -> Kam v vrtec (21.1.2005 13:15:01)

Pokliči v Jelko za bežigradom,mi tudi nismo dobili vrtca za februar in so oni imeli plac v enoti Sneguljčica.
lp




Anneli -> Kam v vrtec (21.1.2005 13:47:02)

Vlogo sem oddala tudi v Jelki in tam so mi pred enim mesecem rekli, da bo v Sneguljčici aprila sigurno prosto, no zdaj je pa tudi Sneguljčica že polna. Klicala sem že skoraj vse vrtce v Ljubljani in je povsod na mojo žalost odgovor isti. Zdaj sem pa že čist:(

Lp,




SILVA -> Kam v vrtec (21.1.2005 19:25:05)

Točno vem kako se počutiš,ker sem jaz tudi klicarila ko nora naokoli,da bi dobila vrtec in na srečo sem ga,čeprav čisto od rok ampak bolje kot nič.
Mogoče mi pa podaljšajo porodniško in potem bo Matija doma kar do septembra,takrat smo pa vpisani v več vrtcev.Ti sporočim,če bom mojega izpisala,da boš lahko hitro not skočila.
lp




Anneli -> Kam v vrtec (21.1.2005 20:14:51)

Tudi jaz sem po dolgem klicanju našla eno začasno varianto in sicer v Mostah na Parmski naj bi odprli še en oddelek, če jim bo občina odobrila. Še vedno niso čist ziher ampak lahko vsaj upam. Če se bo tebi res tako izšlo, da ti podaljšajo pa bi te res prosial, da mi sporočiš.
lp,




Anonimen -> Kam v vrtec (21.1.2005 23:57:03)

Mi smo uradno vlogo na obrazcu oddali sredi novembra 2004, neformalni dopis za sprejem pa napisali enkrat julija 2004 - uradno odgovora še nismo dobili, vendar so mi zagotovili, da je naša :duda: sprejeta in pričnemo s 1. marcem...




Stran: [1]