Dobro jutro! (Polna verzija)

Forum >> [Zanositev] >> Želimo si novega člana



Sporočilo


uma -> Dobro jutro! (22.1.2005 6:54:43)

Se pripravljam na odhod v Ljubljano, kjer imam cel dan seminar. Pa se mi prav ne da. :hudicek: naj bi prišla, pa upam, da je ne bo. Pol jo bom pa še kje tam dobila. UF.

Lepo preživite dan!

:rozica::rozica::rozica:




Udb -> Dobro jutro! (22.1.2005 9:12:31)

Dobro jutro vsem!

Kako ste preživele petkov večer???? ;) A??

Tak lep sonček je zunaj, da bi šla kar na sprehod - ampak 1 pogled po stanovanju mi pove, da bo sprehod kar počakal!! ;)

Drugače pa....danes zjutraj sem morala teči do Wc-ja, ker mi je naenkrat ratalo tako slabo, da sem mislila, da bom bruhala (saj potem nisem, ker sem imela še prazen želodec)!! Glede na to, da jez NIKOLI ne bruham, mi je bilo to nekoliko sumljivo!

In sedaj sem jasno spet v dvomih!! Itak! A naj grem še po 1 test (čprav sem sveto prisegala, da jih ne bom več delala)? Ali razsaja kakšna viroza?? Šit!! Pa spet ne vem pri čem sem.

Glede na to da cenim vaše mnenje....kaj pravite? Kaj bi naredile ve?




Skye -> Dobro jutro! (22.1.2005 9:20:33)

Jutro!

Tud že budna udb?

Ja pri nas je tud tak lep sonček......sam tako kot tebe tud mene čaka pospravljanje......uhhh....se že 1 uro pripravljam na to...pa mi še ni uspelo;) V takih primerih vedno pomislim, da bi bilo fajn če bi imela eno malo garsonjero....bi bla v hipu fertig:)-

Kar se pa tvojih dvomov tiče...pa ti jaz predlagam, da hitro skočiš v lekarno in si kupiš en poceni test....mislim da je romed najcenejši...tako se boš vsaj malo ali pa celo dokončno rešila dvomov;), pa še kup denarja ne boš porabila za to. Vsaj jaz bi to naredila:)

Pozdravček
Skye





Anonimen -> Dobro jutro! (22.1.2005 9:26:08)

Jutroooo!!!
Kolk ste se včeri načvekale..da se še danes kadi iz rač.:bravo::bravo:

Mene so pa hčere po kratkem postopku skensale od raču.:((

Zvečer pa na žur:bravo::bravo:Prvič bila na praznovanju bajrama:zmeden:

Jest jest in pit..hik...

OJ Kako glava dans boli:((

Lp neva6




Udb -> Dobro jutro! (22.1.2005 9:27:14)

Hvala - na žalost so vse lekarne zaprte! Nič, bom pa v ponedeljek!




Udb -> Dobro jutro! (22.1.2005 9:27:55)

Dobro jutro!

TUdi jaz sem se začudila tem čvekam! ;) ;)

A je to nov rekord?




Anonimen -> Dobro jutro! (22.1.2005 9:29:33)

Nisem sigurna mislim da v zadnjem času je:bravo:




Skye -> Dobro jutro! (22.1.2005 9:29:36)

Jutro neva

Smem vprašati kaj je bajrama?:zmeden:

Joj, joj tale maček zna biti zlo neprijeten ja:(
Ti pošljem mojega :kuza:, da ga prežene:)-

Nič potrebno ga bo nekako pregnat...men ponavadi paše le goveja juha in dosti vode...kar v potokih;)




Skye -> Dobro jutro! (22.1.2005 9:30:32)

udb pri nas so tud dežurne lekarne.




Anonimen -> Dobro jutro! (22.1.2005 9:35:10)

Najprej pošljem moža po Lekadol..popoldne pa zaležem

Bajram..kaj je:zmeden:
Saj so razlagali pa nisem nič razumela..tipičen bosanski praznik..kot mi božič:zmeden2:to bi Kimi znala razloži

V glavnem se je in pije in zabava:bravo::bravo:




Skye -> Dobro jutro! (22.1.2005 9:43:51)

evo definicijo bajrama;)

Muslimani praznujejo začetek največjega muslimanskega praznika, ramazanskega bajrama oziroma "Ejd al Fitra," kot mu pravijo v arabščini, s čimer se je končal post v muslimanskem svetem mesecu ramazan. Verniki ga praznujejo z izmenjavo daril, prispevki za revne in skupnimi molitvami. Tridnevni praznik bajram sicer simbolizira vernikovo duhovno zmago, ki jo doseže s spoštovanjem pravil v času ramazana.

Leksikon Skye:)-:)-




Anonimen -> Dobro jutro! (22.1.2005 9:49:34)

Uffff hvala za razlago-komplicirana definicija:)-
Ja pol smo pa to praznovali:)-




Skye -> Dobro jutro! (22.1.2005 10:03:27)

glavno da se pije in je...ina da je družba prava...vse ostalo je drugotnega pomena a ne;)




Anonimen -> Dobro jutro! (22.1.2005 10:24:53)

Men je čist vseeno kakšen praznik je samo da se najde izgovor za žurko:)-:bravo:To so tudi včeraj ugotavljali:)-




Stran: [1]