RE: februarčki 2007 (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Čvekamo o naših otrocih



Sporočilo


DeMer -> RE: februarčki 2007 (3.7.2008 8:03:01)

Jutro!
[image]http://en.smileys.msncreative.net/repository/Drinks/0083.gif[/image]

A ni vroče? No pr nas namo 25 stopinj, pa se mi zdi, da me malo hladi. Joj!

Kje se je zgubila Kolumbo?

Poletni čevlji za otroke so vsi bolj tako. Tud Mark je veliko bos.

Danes mamo še zadnje srečanje v šoli pol pa dopust.

Kaj je zdaj za petek?


Lep dan!




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (3.7.2008 10:03:11)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




atena777 -> RE: februarčki 2007 (3.7.2008 11:39:17)

Kako pa je na Zbilju, je kaj hladneje kot drugod? Opcija je tudi Mostec, kjer je definitivno hladna senca.
kaj pravite?

LPa.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (3.7.2008 11:41:56)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




ribicau -> RE: februarčki 2007 (3.7.2008 13:57:29)

Halo!

Name v petek ne računat, ker delam.

Eva ma pa od predvčerajšnjim skupaj 10 zobkov. Ven sta prišli zgornji štirici - v paru spet.

Jest sem pa po tanovem na pol blondinka. Sem se mal poštrihala na bl poletno varianto in mi je kr všeč.

uf....eva se je zbudila...




malecka_mateja -> RE: februarčki 2007 (3.7.2008 20:31:27)

ojla!

jaz pa sem razkurjena do konca!
naša tamal je spetbolana in to ima vneti obe uhici in spet smo na antibiotikih!mater sem jezna[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/hudicek1.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/hudicek1.gif[/image]prišla iz vrca z vročinokašljakot pri norcih in evo!kdaj bo že tega konc!spali nebomo ničker imasuh dražeč kašelj inse skoz zbuja!tako da bo fešta!

drugačesmo ok!kolkr tolk!
kolumbo a za pomočnico v vrtcu rabiš kak izpit poseben če nimaš vzgojitelske šole????
hvala
papa




malecka_mateja -> RE: februarčki 2007 (3.7.2008 20:32:15)

kolumbo kdaj grete na morje???




Margit -> RE: februarčki 2007 (3.7.2008 20:37:16)

Kolumbo vidim te :)




Margit -> RE: februarčki 2007 (3.7.2008 20:39:51)

Kolumbo do kdaj je vrtec zaprt? Ker sem dobila inf. da od 15.7. - 31.8.  Kar nekam dolgo se mi zdi. vse druge enote so zaprte samo en mesec.
Jaz pa sem hotla od 15avg dalje mal matička uvajat. Očitno bova uletela pol kar 1.9.





Margit -> RE: februarčki 2007 (4.7.2008 6:00:56)

IZVIRNO SPOROČILO: malecka_mateja

ojla!

jaz pa sem razkurjena do konca!
naša tamal je spetbolana in to ima vneti obe uhici in spet smo na antibiotikih!mater sem jezna[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/hudicek1.gif[/image] [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/hudicek1.gif[/image] prišla iz vrca z vročinokašljakot pri norcih in evo!kdaj bo že tega konc!spali nebomo ničker imasuh dražeč kašelj inse skoz zbuja!tako da bo fešta!




Boga Tjaša. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/pikapoka1.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/pikapoka1.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/pikapoka1.gif[/image] Popolnoma te razumem kako se počutiš, ker sem jaz imela Matica bolnega več kot pol leta skupaj. Antibiotik na antibiotik. Fasal je čisto vsako bolezen, vsak prehlad, vnetja,... No ampak tisto kar bi bilo pa dobro da bi dobil pa ni - norice. MAša jih je imela, bila sta skupaj non stop, ampak on pa ene same pikice ni dobil. No zdaj je že kar nekaj časa lepo zdav. Me pa prav zanima kako bo po vstopu v vrtec.

MAteja drži se, saj bo to obdobje minilo.




Margit -> RE: februarčki 2007 (4.7.2008 6:03:43)

IZVIRNO SPOROČILO: ribicau

Halo!

Name v petek ne računat, ker delam.




Jaz tudi delam.
Mislim da bom imela spet dopust od 19.7 dalje. No pa saj gre. Dnevi kar letijo mimo. In upam da bo takrat kaj bolj hladno - no mislim, da ne bo tako pasje vročine, ker drugače ne bo nič z morčkom.




Anonimen -> RE: februarčki 2007 (4.7.2008 7:04:58)

Dobro jutro punce!

Evo tudi jaz lahko končno mal zadiham v službi. Te dni je bilo res noro. Tolk novih stvari za naredit, pa šeplače sem morala sama na pol obračunat v pol krajšem roku, ker gre računovodkinja na dopust. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley29.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley29.gif[/image] Sem mislila, da se mi bo zmešalo, ampak je bilo potem vse ok! [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image] Danes še par stvari dokončam, pol s ponedeljkom pa prešaltam v drugo. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




Anonimen -> RE: februarčki 2007 (4.7.2008 7:08:35)

IZVIRNO SPOROČILO: malecka_mateja
jaz pa sem razkurjena do konca!
naša tamal je spetbolana in to ima vneti obe uhici in spet smo na antibiotikih!mater sem jezna[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/hudicek1.gif[/image] [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/hudicek1.gif[/image] prišla iz vrca z vročinokašljakot pri norcih in evo!kdaj bo že tega konc!


Tole te pa čist razumem. Naš ma že tretji antibiotik v enem mesecu. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley19.gif[/image] En teden v vrtcu, en teden doma. Za znoret! Pa še vrtca ni navajen in pol ko gre po kakem tednu nazaj, je taka kriza.... [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley13.gif[/image] Včeraj je spet šel v vrtec. Zjutraj je tolk joku, da je groza. Sem mislila, da bom morala v igralnico ti. (vedno počakam par min. pred igralnico, da me ne vidi) In ponavadi utihne po kaki minuti, ga zamotijo, včasih pa [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley19.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley19.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley19.gif[/image] In pol se mi tolk smili, da bi najraje v službo ga nesla. Sem se jokala celo pot do službe. SPET! Bemtiš...[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/hudicek1.gif[/image]




Anonimen -> RE: februarčki 2007 (4.7.2008 7:17:54)

Punce js sm pa iz tega razloga šla k eni teti in se zmenla za domače kozje mleko. Baje ful pomaga pri odpornosti in bolezni dihal (tudi bronhitisi, razni kašlji...) Zdej kolk je to res, bomo videli. Alen to mleko brez preoblema spije, v bistvu sm mu ga kr zamenjala za kravjega in ga ne moti. Men je pa [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley11.gif[/image] Sej v bistvu ko je sveže pomolzeno (molze tedaj, ko js pridem, prej ne) nima nobenega vonja, sam ko pa probaš spit pa..... Ni fajn, no. Kako se pa vam to zd, glede na starost naših malčkov?

OK, dost doktoriranja. Sej u bistvu bolani itak morjo bit, da dobijo odpornost (zdravnikove besede), ampak je pa res, da so boščki.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley13.gif[/image]

Resnično pa komi čakam morje. Še 2 tedna! [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]

A pozna katera otr. trgovino wenice? Je baje v našem novem šparu, pa učeri nism mela cajta skočit tja. Bom danes.

OK, kavico sem spila, zdej pa delo. Upam, da vas danes dežek mal ohladi, ker bo baje deževno. Js pa komi čakam, da se sonček vrne. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image] Čist sm naspidirana! Učeri sem mela generalko od 7h zvečer, ker mi je Alen zaspal. Končno je nekdo krpo v roke vzel v naši bajti! [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image]

OK, zdej pa res grem, lep dan vsem!




Anonimen -> RE: februarčki 2007 (4.7.2008 7:19:34)

UUuuu, od kdaj smo pa oranžni? Se mi je skoz zdelo neki drugačnega, ampak moja lajtnga.... [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (4.7.2008 9:32:29)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




pikecpokec -> RE: februarčki 2007 (4.7.2008 12:04:54)

Daaan!
Mi smo z morja. Rabim še en dopust, ker kampiranje s takim naspidirancem kot je naš tamali, je blazno naporno. Ampak je bilo super!

Slikce so v albumu, geslo je betina.




malecka_mateja -> RE: februarčki 2007 (4.7.2008 19:42:54)

ojla!

tamalaje boljšno antibiotik ji je prijel kašlja še ful in nahod je v potokih!ma sej bo!hvala  vsem za tolažbo mi dost pomeni[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley31.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley31.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley31.gif[/image]

pikecpokec lepe slikce![image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]luštni ste[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]

kolumbo hvaa za odgovor!ne sej to sem vprašala kersemeno šansomela zdaj za vrtec sam če pa res to rabiš pol pa hvala!in ja jaz mam ful veselje z otroci od vedno to želela!ma sej se bi našlo nekaj!ni panike!
mal me mori zarad gradnje kako bo če nebom mela služba.....

čist nič nimm optimizna zadnje cajte nevem kaj je to!vse mi je na pod padlo in se ne morem pobrat!ne hiša ne služba ne hušanje ne nič!mi ne gre!naj gre vse k vragu![image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/hudicek1.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/hudicek1.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/hudicek1.gif[/image]

zdaj pa grem ker sem čist mim danes!sem depresivna ful!




atena777 -> RE: februarčki 2007 (4.7.2008 22:01:35)

Mateja glavo pokonci, vse se bo uredilo, se pravi cas... Vedno se vse uredi kot je treba in tudi tebi se bo. Sluz o bos dobila za salo, saj si optimisticna, pozitivna, delavna, vestna, pozrtvovalna, kar sije zaupanje iz tebe. Hisico boste tudi zrihtali, samo morda bolj pocasi kot si si ti sprva zelela, kar v enem letu.
Vse še bo, najbolj pa je važno, da zdravje čuvamo in da že sedaj živimo svoje življenje, ne ko bo izpolnjen 1001 pogoj.

Ok dost moraliziranja. Jaz se danes ne počutim ne vem kva, more bit neki v zraku. Kr slabi mi.
Men dieta uspeva ful, sem shirala že na 60 (-7 od starta) in kr dol leti. Pa trgalo me je po jajčnikih včeraj zaznoret. Pa danes  mi je bilo fuuul slabo. Pa občutljiva sem ko sama mimoza, kr [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley19.gif[/image] neki. Sem že pomislila, da sem noseča, ampak skor nemogoče. Po enem tednu že taka panika?
No skratka, lepo se imejte.
Midva sva šla v Mostec danes se shladit. Je blo prov luštn. Cel živžav. Bi se lohk večkrat tam dobile.

pa-pa




DeMer -> RE: februarčki 2007 (5.7.2008 11:16:27)

Ojla babnice!

Kwa je zdej to, sej vas je en sam jamr!
Mateja, glavo GOR!!!! Kaj so kile pomembne, če si nasmejan in dobre volje. Ah, nič se ne sekiraj glede tega. Bo že šlo dol.
Hiša, pa vem kako je....VSe se zavleče. Če te muči, si kaksno iz lego kock sezidaj! [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image] Pa bos mogoče še kakšno novo idejo dobila.

Jest kuham, delam filane paprike, pa telečje kotlete, še malo za jutri.

Glava me boli, vsa sem neki zmatrana.

Kolumbo, kam točno na Lošinj pa greste ion kdaj. Tudi mi imamo namen it dol.

Jasna, ti pa si faca. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image] Te ni ene par dni, pol prideš pa popišeš celo stran. No, sej tko je prou. Mene tud že vrtec skrbi, ker se Mark skoz bolj lepi name. Prej mu je bilo vseeno kdo ga rihta, zdej pa mene skoz za nogo drži. Jej!

Grem mešat, da kej ne zažgem.

papa




atena777 -> RE: februarčki 2007 (5.7.2008 20:51:37)

Hoj mi gremo drugi teden v Bohinj, se vidimo čez 1 teden!
Mami gre v soboto laufat na Bled nočni tek, upam, da bom zmogla, ker mi je vsa kondicija crknla od tele bolniške.
Lepo se imejte...

Lpa.




Margit -> RE: februarčki 2007 (6.7.2008 7:46:33)

Jutro!
Meni je že vroče. Ma sem kot da bi bla v meni. Ko bom pa zajtrk pripravla mi bo pa že dol tekl.
Včeraj je prav pasalo malo ohladitve.
Mateja kar počasi. Saj bo hiška,... veš take stvari se vedno ful zavlečejo. Tako da kar pogumno naprej.
Atena lepo se oghladite v Bohinju. IN res si dobra da si tolk shujšala. Meni pa samo hrano po glavi hodi.
PRejle sem že študirala kaj bom na štedilnik vrgla za kosilo.
JAsna jaz poznam Wenice trgovino. Ful luštne otroške stvari, ampak cene so višje kot HM in CA. Tukaj v Šenčurjo majo pa Outleet in se da majčke dobit tudi za 5€. Ravno zdaj smo dobili eno reklamo. Za punčke majo tako kjut stvari. Vse bi pokupila.
DeMer in Kolumbo  kje sta bili vidve zadnjič v kranju. Nekaj na Gigi? al kako? Kje pa je to?
No kavico sem že popila. Zdaj pa me Maša fehta za palačinke. Tako da jih grem hitro prirpavit, predno se še Matic zbudi. Danes ima očitno mal podaljšano spanje.
Uživajte v nedelji in sončku!




malecka_mateja -> RE: februarčki 2007 (6.7.2008 8:43:58)

jutro!

punce hvala vsem za spodbudne besede![image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley31.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley31.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley31.gif[/image]

naša mala je pri varstvu pri moji mami na pohorju!midva sva šla mal na letn...mojje šel pol ponoči direkt delat!zdaj sem šla po njega in grema še malo ajat!pol pa po tamalo!
ognjemet je bil zelo lep¨![image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]gužva totalna!ampakjebilo aaper mal nasje zeblo ker ob draavi ful piha!

no lepo sončno nedeljo vam želim!

atena lep teden v bohinju mater vi pa znate uživat sej je prav![image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]

papa




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (6.7.2008 11:15:05)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (6.7.2008 19:52:38)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Stran: <<   < Prejšnja stran  74 75 [76] 77 78   Naslednja stran >   >>