Non-stop priklopljena (Polna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Družina in partnerski odnosi



Sporočilo


filipinka -> Non-stop priklopljena (24.1.2005 8:04:47)

:((ne vem kaj je z mojim srčkom, ampak dojil bi se vsae pol ure. Mislim, da je zato, ker noče met dude, sesalna želja pa je močna.
Pomislila sem še na marsikaj drugega , a res ne najdem vzroka. Tudi ponoči se je budil na dve uri, druga če pa je spal že od 21.00 do 4.30.
PROSIM napišite ali se je kateri dogajalo kaj podobnega in kako to preprečiti.
Lep da, V.:sloncek:
P.S. Filip je star 3,5 meseca.




BokiMB -> Non-stop priklopljena (24.1.2005 8:32:28)

Meni so v posvetovalnici zmeraj govorili, da bolj pogosto kot na dve uri ne dojit, ker bo sicer prišlo do take zmede, kot jo opisuješ ti.
Jaz nikoli nisem imela takih problemov, ker se moj nikoli ni nevemkako rad dojil.
Ne vem, poskusi mu nekak podaljšat intervale med pristavitvami.




JASNA D -> Non-stop priklopljena (24.1.2005 9:04:43)

Poskusi mu vmes poturit malo čajčka po flaški. Ravno zaradi tega problema, sem jaz moj drugi zaklad navadila na dudo - je sedaj dosti laže!

Jasna




Miško -> Non-stop priklopljena (24.1.2005 12:37:53)

Hi

Pri nas je bilo tako, ko sem imela "mlečno krizo" in je bil ubogi revček lačen (pri 2 mesecih). Trajalo je kakšnih 2 dni, potem pa je bilo mleka spet več in se je vrnil na tempo na 3 ure podnevi in enkrat ponoči. Poskušaj mu kaj dodati čeprav mi nismo bili uspešni, je rajši šel lačen spat, kot pa da bi potegnil iz stekleničke oz. po žlički, če ga ne želiš navadit na stekleničko.

LP


Miško&Matija




BARBARA R. -> Non-stop priklopljena (25.1.2005 7:41:05)

Jaz sem imela takšne težave,le da je noč že od vsega začetka prespala.Rešilo se je vse samo po sebi pri treh mesecih in pol.

:muca:




Stran: [1]