adaptirano mleko Bebe (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Dojenje in dodajanje



Sporočilo


vaney -> adaptirano mleko Bebe (7.2.2008 13:06:29)

Kje se ga kupi? V lekarni ali ga imajo tudi v Šapru, Merkatorju... jaz namreč še ne hodim okoli, mož pa tudi ne ve, kje ga imajo.




vaney -> bruhanje adaptiranega mleka (7.2.2008 13:10:21)

Naš [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/duda.gif[/image] je star 2 tedna. Občasno mi zmanjkuje mleka (zmanjka okrog 30-40 ml) in mu moram dodat adaptirano. Ampak tega potem takoj zbruha. Traja par minut in potem gre vse ven. In še napenjat ga začne takoj. Vem, da ni preveč sit, ker ne poje dovolj mojega mleka. Eni pravijo, da je to normalno, dokler se ne navadi, drugi, da ni pravo mleko... Ampak, če ga zbruha, potem je spet lačen, nekaj mu pa moram dat jest. Kaj narediti?




melani99 -> RE: bruhanje adaptiranega mleka (7.2.2008 13:17:05)

mleko Bebe dobiš v lekarni ter v DM-u, vsaj tukaj sem ga jaz zasledila, za merkator, špar,...ne bi vedela, če ga imajo.
glede bruhanja pa poskusi menjati mleko, nabavi od drugega proizvajalca, pa boš videla, če bo bolje.




manetka -> RE: bruhanje adaptiranega mleka (7.2.2008 13:52:03)

Dobiš ga v lekarni, dm, mullerju, pa tud v merkatorju sem ga jaz že vidla.
A pa si sigurna da mali hoče dodatek če ga potem izbruha, ker meni se je dogajalo pri moji enako- gledala ko čuk da bi še jedla potem pa bruhnila,  po 14 dnevih sem pa dodatek ukinila je bilo pa ok. Možno, da je tvojega mleka že dovolj, od začetka mu je pa mogoče malo manjkalo, da bi bil čisto sit. Meni so drugače rekli naj ji dajem poleg dojenja še Beba pre.
Upam, da sem kaj pomagala




Stran: [1]