pa ne da je že tu? (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Po porodu



Sporočilo


BONI* -> pa ne da je že tu? (25.1.2005 13:29:42)

A je možno, da me je menstruacija našla že 6 tednov po porodu? Imam čisto tak filing kot pri menstruacijah pred nosečnostjo. Trga me po nogi in vsa sem sitna. Čišča se je že skoraj končala. Imela sem le še malo rumenkastega izcedka, potem pa kar na enkrat spet kri. Vendar to ni samo kri, ampak čisto tako kot pri menstruaciji, ko je občasno bolj sluzasto, pa kakšni koščki sluznice so not. Ni pa ravno močna. Drugače se počutim uredu. Vročine nimam in trebuh me ne boli. Traja pa ta krvavitev že od nedelje.

Lp, Boni




total -> pa ne da je že tu? (25.1.2005 13:38:53)

Ja verjetno je,jaz sem jo tudi dobila točno 1 mesec po porodu in je zdaj redna.

Lp:rozica:




ZARA -> pa ne da je že tu? (25.1.2005 15:07:34)

mozno...jst sem jo dobila takoj po cisci - 8 tednov!




mehurčica -> pa ne da je že tu? (25.1.2005 16:15:19)

Jaz sem jo dobila po 1 mesecu po porodu, kljub kljub polnemu dojenju in jo imam že 1 leto redno vsak mesec.




Anonimen -> pa ne da je že tu? (25.1.2005 16:25:53)

Čisto in popolnoma možno.Sem jo vedno po vseh porodih že po treh tednih dobila takoj po čišči.Ni mi bilo jasno pa sem vprašala G.potrdil je da je M.




aka -> pa ne da je že tu? (26.1.2005 11:40:39)

Ja je. Ne vprašaj, kok sem jaz gledala,ko je prišla...




Annny -> pa ne da je že tu? (26.1.2005 12:57:04)

Ni nujno, da je M.
Sama sem bila zaradi tega pri G..dal me je na UZ- ugotovil je, da je maternična sluznica tanka, kar je pokazatelj, da še ni bilo M (če bi bila sluznica zadebeljena, bi pa bila M).
Ko čišča začne postajati šibkejša, včasih dan ali dva sploh ni krvavitve, nato pa se kar na lepem 'ulije'. G mi je rekel, da je to normalno, ker je na steni maternice dejansko še nekaj časa po porodu živa rana, maternični vrat pa je ozek, zato se kri 'čisti' bolj počasi.
Svetujem ti obisk pri G- reci, da je nujno, pa boš takoj na vrsti, če te skrbi;)

LP




BONI* -> pa ne da je že tu? (26.1.2005 14:31:46)

Bom jutri poklicala G ali pa šla kar direkt tja. Danes nisem mogla iti nikamor, ker smo bili z Lukom na pregledu. Dela pa dopoldan.


Hvala vsem za pomoč! Se mi pa vse bolj dozdeva, da je res kar lepo tale tetka M že prišla iz dopusta.:hudicek:




svizika -> pa ne da je že tu? (2.2.2005 21:55:39)

Jaz sem jo dobila dobrih 6t po porodu. Malo po pregledu. Sem bla ze cela jezna, ker samo dojim. Zdaj je pa ze dva meseca brez, tako da ni nujno, da bos imela ze takoj redno.

LP.




Stran: [1]