Kamp Kovačine - Cres (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Izleti in počitnice >> Kampiranje



Sporočilo


tjaga -> Kamp Kovačine - Cres (10.2.2008 20:53:28)

Zanima me, če je kdo od vas že bil, kakšne so vaše izkušnje, kaj je + in kaj - ?
Gledamo in izbiramo kam bi letos šli, pa sem, ne vem po kakšnem naključju, naletela na ta kamp.




Anonimen -> RE: Kamp Kovačine - Cres (10.2.2008 20:59:32)

Ej, Tjaga, jaz nič ne vem, bi te pa samo preusmerila na podforu  Kampiranje.

Drugače pa tudi mene zanima tole.




tjaga -> RE: Kamp Kovačine - Cres (10.2.2008 21:36:51)

A nisem dala na podforum? Pa saj sem tam brskala.

A greste letos s šotorom?




total -> RE: Kamp Kovačine - Cres (10.2.2008 22:10:48)

A ni to ta kamp ko so zraven nudisti?




Anonimen -> RE: Kamp Kovačine - Cres (11.2.2008 11:18:23)

O? A je to že bilo na Kampiranju? Mislim, je takrat, ko si temo odprla, podforum že bil? No, potem se pa opravičujem za sarkazem, ki tokrat ni bila na mestu.


Drugače pa je v tem kampu bil "moj dedec" pred leti in pravi, da je v redu, ker je do mesta 10 ali 20 minut in do tja vodi ena stezica ob morju.

Več pa dedci (no, ne vsi, da ne bo spet panike, ampak večina pa) itak ne znajo povedat. Saj je bila zadnjič prav ena tema o moških in enozloženkah, a ni bila?

Ga bom poskusila še malo izprašati, če bom mogoče slučajno uspela izbezati še kakšno informacijo.




skuštrana -> RE: Kamp Kovačine - Cres (14.2.2008 23:13:45)

Super kamp, priporočam[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]

Do mesta Cres vodi šetnica ob obali, kamp je čist, sanitarije tudi...nove, imajo animacijo za otroke v več jezikih, igišče za košarko, odbojko na mivki, plaža je ok....V kampu je trgovina, restavracija - self service...Velik del kampa zavzemajo mobilne hiške, en del je tudi nudističen. Ima dosti sence. Imajo tudi sanitarije prilagojene otrokom...







Stran: [1]