Smučanje v Avstriji (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Izleti in počitnice



Sporočilo


norge -> Smučanje v Avstriji (15.2.2008 11:12:56)

Hojla,
Mene pa zanima za kakšne luštne kraje s smučišči in bazeni v Avstriji? Bolj take vasice, kjer je tudi kraj lep in je vse kot v pravljici [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]!
Mal imam ogledan Bad Gastein... A je že kdo bil tam in kako zgleda???
Imamo bolj v mislih tako spomladansko varianto, tam marca ali aprila... Samo mami borda/smuca, ati tece na smuceh, mali je pa dobre dve leti star? Aja, kdaj ste pa svoje mulčke prvič na smuči postavile in kako je bilo?
Hvala




nuala -> RE: Smučanje v Avstriji (15.2.2008 11:50:51)

Bad Kleinkircheim je meni zelo všeč ( čeprav morda malo večji ).

Bad Gastein mora biti po moje tud fajn ( je bil letos v ožjem izboru ), vendar je z mojimi mulci fajn it kam, kjer se dogaja ( in imajo smučarsko šolo v slovenščini ).

2 leti je bilo pri mojih še premalo, mlajši tudi pri 3 letih ni hotel niti poskusiti, starejši sicer je, vendar je začel dojemati in uživati šele po 4.




flower power -> RE: Smučanje v Avstriji (15.2.2008 13:54:00)

Mokrine/Nassfeld - ful dobro smučišče




ella2006 -> RE: Smučanje v Avstriji (18.2.2008 14:01:46)

Kreishberg v apartmajih Ferien Park (bazen, sauna, otropka igralnica,..)

Bili smo preko Ski Fun-a v času šolskih počitnic, ker takrat imajo organizirano slovensko šolo smučanja. Ker je takrat bila tamala 3l stara in edina v tej starosni dobi je imela sama svojo vaditeljico. Tamala je po 1tednu smučala pa tudi po vlečnici se je sama vozila. Imamo pa zdaj 17m doma in je tako lene sorte, da bo verjetno prvič stopil na smuče nekje pri 5 l. Lp




Anonimen -> RE: Smučanje v Avstriji (24.2.2008 14:11:15)

Gerlitzen, Bad Kleinkirchheim, Nassfeld.




Stran: [1]