Dobru jutro! (Polna verzija)

Forum >> [Zanositev] >> Želimo si novega člana



Sporočilo


žlička -> Dobru jutro! (27.1.2005 6:27:01)

Dobro jutro punce! Kako ste kaj? Je ze cetrtek, to pomeni, da je jutri petek in nato vikend?:bravo::bravo::bravo:

Tiste ki imate sneg, ga je bilo vceraj tudi kaj oz. ste morale kidati?

Pa pa vsem




anajmad -> Dobru jutro! (27.1.2005 6:41:16)

Morgen,pri nas je tako brrrr mrzlo,pa piha tako,da me je kr groza iti ven.
en lp:morje:D.




Vesna -> Dobru jutro! (27.1.2005 6:44:20)

dobro jutro vsem




Udb -> Dobru jutro! (27.1.2005 6:45:49)

Dobro jutro!!

Je dobro videti, da nisem sama tako zgodaj pokonci!! ;)

Še malo pa bo vikend!!!!!!!!!!!!!!! JES!!




žlička -> Dobru jutro! (27.1.2005 6:48:38)

jutro.....sem se zatipkala v naslovu, se vidi da sem spala samo 5 ur:(, vceraj sem bila v CD - Renske nimfe.....lepo, lepi kustumi, Hranitelj se spozna na to

da se malo se kulturno udejstvujemo, da ni vse samo kino




Skye -> Dobru jutro! (27.1.2005 6:48:45)

Dobro mrzlo jutro;)

Tud pri nas je tako mrzlo, da se bom še celo uro odtajala, pa imam samo 5 min do službe. Brrrr;)

Včeraj je tukaj v MB sicer snežilo, ampak bolj na drobno, tko da ni sile z kidanjem...hvala bogu.

Hvala bogu, da je že četrtek.....še malo pa bo vikend in lahko bomo zjutraj dlje spančkale:bravo::bravo:

Lep dan vsem
Skye




anajmad -> Dobru jutro! (27.1.2005 6:48:45)

Ma ste zgodnje punce:zmeden::zmeden::zmeden::zmeden:A ste že v službi?Jst komaj začnem ob 8h,končam pa...komaj ob 17h:(
en lp:morje:D.




žlička -> Dobru jutro! (27.1.2005 6:53:51)

ze v sluzbi od 6 naprej, z udb sva med ta zgodnjimi, je res bolj tezko vstati ob 5, samo je pa lustno it ob 14 domov

ja skye, tudi jaz racunam na kaksno urico vec spanja med vikendom:bravo:




Skye -> Dobru jutro! (27.1.2005 7:00:19)

punce, kdaj ste nazadnje očistile rač. ekran?:)-:)-

Izvolite luškan pripomoček, in si ga malo očistite;)



http://www.clean-your-screen-for-free-now.com/




Udb -> Dobru jutro! (27.1.2005 7:02:45)

Jaz sem že včeraj izkoristila spanje! Sem se namreč že skoraj vstala, potem sem pa rekla - ah, bom mela kar dopust!!! ;) In sem se vrgla nazaj v posteljo! Vamo povem - je tako pasalo!! Človek bi se kar razvadil!!






žlička -> Dobru jutro! (27.1.2005 7:04:07)

to je ena izmed stvari ki jih vidim in recem joooojjjjj in se raznezim9nebesa, te luskane zivalce

si bom veckrat ocistila ekran:)-




pikica05 -> Dobru jutro! (27.1.2005 7:05:04)

Ojla!:bravo::love:

Ma kako kidanje:sloncek:, za to pa imamo moške ali ne?!:bravo::bravo:

Pa vseeno, mi ga imamo kar precej in je zelo romantično. :morje:Ceste pa še zdaj niso spucane.

:rozica::rozica:Upam, da se vam bo danes dogajalo kaj lepega!:sloncek:

LP-pikica05






Skye -> Dobru jutro! (27.1.2005 7:05:06)

žlička, zdaj se ti pa sigurno ekran kar sveti, a ne:)-:)-:)-




žlička -> Dobru jutro! (27.1.2005 7:10:44)

kaj sveti.....SIJA se, da skor ne morem gledat v ekran:)-:)-:)-

u blagor tebi, udb, da se lahko kar odlocis, danes bom pa imela dopust:)




biba77 -> Dobru jutro! (27.1.2005 7:12:01)

Jutro!
Mam danes in jutri full guzvo, pa vas na hitro pozdravljam. Mogoce se v casu kosila kaj oglasim, drugace pa me tudi na petkov kofetek NE BO! :((:((:(:((:((:((:(:((:((:((
:miska:
PS: Mrrrrrrrrrzlooooooo!




Udb -> Dobru jutro! (27.1.2005 7:16:12)

Saj ponavadi ni tako - zdaj je bilo pa slučajno malo manj dela in sem izkoristila situacijo!




Skye -> Dobru jutro! (27.1.2005 7:27:44)

jaz sumim, da je naša udb big boss v svoji firmi...kajti le ti si lahko tko spontano privoščijo dopust:)-:)-:)-







Udb -> Dobru jutro! (27.1.2005 7:29:05)

Skye, na žalost se motiš! Jaz sem navadna smet v podjetju, ampak imam razumevajočega šefa in sodelavko!




meeryana -> Dobru jutro! (27.1.2005 7:29:42)

Dobro jutro punce.......vidim, da ste še kar pridne tu na ringaraji......saj vsak dan malo počekiram kaj se dogaja....danes sem se pa odločila, da vam napišem malo, toliko da vas pozdravim.....
Grem dalje kavico pit, pa malo prebrat še po forumu. Lep dan vsem :kava:

Meeryana




Skye -> Dobru jutro! (27.1.2005 7:38:25)

udb saj sem se samo hecala......tud jaz imam to srečo, da imam zelo razumevajočega šefa in super sodelavce, tko da tud pri meni nikoli ni problema, si kakšen dan prosto vzeti. Smo v bistvu, kot ena velika družina.....prednost podjetja z malo zaposlenimi.





Udb -> Dobru jutro! (27.1.2005 7:49:15)

saj vem Skye - tudi jaz se rada hecam!! pri nas je pa veliko zaposlenih, ampak se na oddelku solidno razumemo!

Jaz bi šla domov




Skye -> Dobru jutro! (27.1.2005 7:56:39)

udb še malo pa bo vikend...mal je še treba stisniti zobke, pa bo ;)......potem se bomo pa lahko zopet malo odpočili in si nabrali novih moči;)

Kako je zdaj z tvojo M, a te je že obiskala, ali še vedno štrajka?




Udb -> Dobru jutro! (27.1.2005 8:00:09)

Vztrajno štrajka!:((




Skye -> Dobru jutro! (27.1.2005 8:12:01)

hmmm....si že pomislila, da bi šla na odvzem krvi in z tem potrdila ali izključila možno nosečnost?




simonas -> Dobru jutro! (27.1.2005 8:12:49)

Dobro jutro!

Jaz sem malo pozna danes, ker sem že opravljala službene dolžnosti, pa se nisem uspela prej javit:)-. Zdaj ko smo spili :kava:, pa se lahko za nekaj minutk posvetim samo vam.

Pri nas je tudi zapadlo nekaj malega snega. Zunaj s kidanjem ni bilo ravno velikih težav in je to moj dragi opravil z levo roko, a sma bila potem eno uro na podstrešju. Nimamo še namreč nove strehe, na tej stari pa ves sneg nese med strešniki na podstrešje in je potem treba podstrešje kidat, drugače nam potem v hišo teče. :grrr::grrr::grrr: Saj že šparamo za novo streho a kaj ko ta šment sploh ni poceni. Danes pa me tak križ boli, da komaj sedim... Pa bo že...

Moja :hudicek:M še vedno kraljuje in jaz sem se že čisto sprijaznila z njo. Dobim še samo antistresni recept, pa v nove boje :sloncek::sloncek::sloncek:. Lep dan!

Simona:muca:




Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>