zalostna (Polna verzija)

Forum >> [Zanositev] >> Želimo si novega člana



Sporočilo


pufi 2003 -> zalostna (27.1.2005 10:08:02)

No z enotedensko zamudo je na moje veliko razocaranje danes prisla M. Upam, da imate ostale punce vec srece kot jaz. Zdaj sem se pa odlocila, da bom ta mesec nekoliko skusala pozabiti na bebico (nic vec ovulacijskih testov in nic vec toliksnega razmisljanja)in bom le pridno delala vsak drugi dan na tem. Upam, da mi uspe nekoliko potisniti v ozadje to mojo veliko zeljo po otrocicku.

Lep pozdrav!




Čiračara -> zalostna (27.1.2005 10:12:02)

Joooj veliko veliko optimizma za v naprej. Obrestovalo se ti bo, verjemi.
Želim ti, da čim prej ugledaš :modri:!!!




mujcek -> zalostna (27.1.2005 10:24:58)

Hitro eno čokoladico popapcat, pa bo boljše, pa nič:((, ker bo mogoče že dugi mesec razlog za :bravo:




Skye -> zalostna (27.1.2005 10:32:54)

pufi nikar biti preveč žalostna.......veselo v nove boje, pa pri tem čim manj misliti na :duda: pa bo.

:rozica: zate

Skye




kiky -> zalostna (27.1.2005 15:13:56)

nic ne :((:((,...kr veselo :sloncek::sloncek:, pa nic mislit nato samo uzivat,..socustvujemo s tabo,.. kr korajzno naprej nic obupat,.. ;););)




luna39 -> zalostna (27.1.2005 15:40:46)

Pufu 2003 pozdravček! Se strinjam s teboj, da pozabiš na vse ovulacijske teste, kajti če :sloncek: vsak drugi dan, ni potrebno preverjati, ali je ovulacija ali ne. Če je naj se prime, če ni, bo pa :hudicek:Ker pa gotovo vse :sloncek: vsak drugi dan, je škoda zapravljati denarja in preverjati, kdaj je ovulacija, kdaj ni. Kaj pravite ?:miska::miska::miska:




luna39 -> zalostna (27.1.2005 15:41:31)

Pufi oprosti, sem se zmotila v imenu:rozica::rozica::rozica:




Skye -> zalostna (27.1.2005 15:51:17)

luna se popolnoma strinjam s teboj:bravo::bravo:




luna39 -> zalostna (27.1.2005 15:58:15)

O skye živjo. Kva dogaja.? Bi rada enega smeškota zraven pritisnila, pa ne vem katerega. Mislim, da bi bilo dobro dodati še kakšnega, da malo popestrimo dogajanja in potem še bolj z veseljem :) pišemo in se zabavamo. Kaj misliš?:zmeden2::rozica::zmeden2:




Skye -> zalostna (27.1.2005 16:06:49)

luna tud jaz bi jih še kaj dodala....smeškotov pa sploh......kajti smeh je pol zdravja, tega pa nikol ni dovolj a ne;)

;):):)-:love:8):zmeden::love::zaspan::zmeden2:...uh ni jih več:)-:)-:)-




luna39 -> zalostna (27.1.2005 16:10:56)

Skye, misliš da bi nam uslišali željo in jih pripopali še nekaj? Pogrešam kakšno rožico, srčke, kakšnega smeškota, ki skače v luft od veselja... Jaka usliši nas!:zmeden2::)




Skye -> zalostna (27.1.2005 16:24:05)

jaz mislim, da če bi dovolj dolgo gnjavile, da bi, sam na drug forum je treba iti;)......jaz pa pogrešam
kakšnega smeškota ko od sreče joka, ne pa od žalosti, potem kakšnega ki pleše od veselja, itd.

Smeškotov ni nikoli preveč, kajti;

- Smile, it's the second best thing you can do with your lips.
- If you smile at someone, they might smile back.
- A Smile happens in a flash, but its memory can last a lifetime.
- Smiling is a universal expression that can be understood in any language.
- A Smile is a powerful weapon; you can even break ice with it.
- Who really needs a reason to smile? Just smile!!!














luna39 -> zalostna (27.1.2005 16:30:37)

Skye :bravo::bravo::bravo::bravo:




miska2004 -> zalostna (27.1.2005 19:29:34)

Jaz se tud strinjam z luno - naj živi :sloncek: vsak drugi dan in dol s testerji!
Pa da bi bile vse čimprej :nosecka:

Pufi, tolaži se, da bo pa ta mesec bolje! Želim ti da bi čimprej zagledala :roza:




Stran: [1]