alergija v nosečnosti (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Čvekanje v pričakovanju



Sporočilo


lewinsky -> alergija v nosečnosti (18.2.2008 21:34:58)

živijo!
zanima me, če je katera dobila alergijo v času nosečnosti. Sem v sedmem mesecu.Jaz je prej nikoli nisem imela.Zdaj pa kar naenkrat vsa pikčasta in pa flekasta po obrazu. Sem bla pri zdravnici, pa mi je dala tablete Letizen, ki pa mi ne odgovarjajo. Me malo skrbi kak bo!?Upam da bo to minilo čimprej!
Lp!




OliveOyl -> RE: alergija v nosečnosti (18.2.2008 21:44:11)

Jaz sem tista srečnica ,ki je bila vsa pikasta in flekasta na koncu nosečnosti.
Imela sem perioralni dermatitis,sam predel okrog ust in nosu.Taki mejhni mozoljčki,rdeči,beli...glavno-ogabni!
Joj kakšna sem bila.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/hudicek1.gif[/image]Sam kaj češ,zdravil ne moreš jemat,počakaš da mine pa je.Mal korektorja napacaš gor,da si še bolj grozen...
Baje,da nastane zaredi hormonskih nihanj.




Anonimen -> RE: alergija v nosečnosti (18.2.2008 21:45:15)

Jaz sm alergična na kr nekaj stvari, ampak se zaenkrat izogibam kr uspešno. Vem pa, da je moja sodelavka bla skor celo nosečnost na tabletih, pa je vse ok. Sicr pa čimveč vode, da gre to čimprej ven. Tud 1l naenkrat, ne v eni sapi. Želim ti, da čimprej mine.




lewinsky -> RE: alergija v nosečnosti (18.2.2008 21:51:35)

Se pravi da nas je več takih sotrpink. hvala za odgovor.itak mi ne preostane druga ko da čakam, da mine. Ko grem k zdravnici, ji je kar nerodn saj ne ve kaj naj mi da, če pa ničesar ne smem. BOMO PA VODO PILI!
Pa pa




Anonimen -> RE: alergija v nosečnosti (18.2.2008 21:53:40)

Ti pa jutri lahko povem, katere tablete je jemala.




lewinsky -> RE: alergija v nosečnosti (18.2.2008 21:55:17)

ok! hvala!




Anonimen -> RE: alergija v nosečnosti (21.2.2008 8:43:26)

Sori, k ti nisem prej odgovorila. Je tud jedla letizen, pa je blo vse ok - pozanimaj se še pri g. Sicer pa upam, da čimprej mine




lewinsky -> RE: alergija v nosečnosti (28.2.2008 15:24:00)

nya naj ti povem, da sem šla naknadno k zdravnici, pa mi je dala hladilno mazilo in pa Elocom, ki pa mi je zelo pomagal.Zgleda, da tablet ne prebavlam najboljš zdaj v nosečnosti. Tak da se bom bolj mazala, kot kaj druga.
Pa vseeno hvala da si se spomnila name! 




ELMA -> RE: alergija v nosečnosti (28.2.2008 18:46:23)

LETIZEN NE SMEŠ NITI SLUČAJNO JEMATI V NOSEČNOSTI  !!!!!!!!!!!!

Meni so naredili splav v tretjem mesecu nosečnosti zaradi LETIZEN Tabletki..... Zdaj sem spet noseća in celo nosećnost sem jedla CLERATINE v nosećnosti in je vse OK .....




ELMA -> RE: alergija v nosečnosti (28.2.2008 18:51:12)




 
Alergija (Koprivnica) v nosečnosti
18.12.2007 19:51:01   




ELMA -> RE: alergija v nosečnosti (28.2.2008 18:54:03)

bom ti probala zalimat če mi ne uspe si sama najdi to debato imaš datum, če ne gre drugače išći   po datumu ..http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2208201&mpage=1




ELMA -> RE: alergija v nosečnosti (28.2.2008 18:54:50)

NO PA JE USPELO ...




Stran: [1]