tametil (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Dojenje in dodajanje



Sporočilo


jajula -> tametil (27.2.2008 18:17:00)

koliko tablet na dan ste jemale in koliko časa je minilo preden se vam je povečala količina mleka? predpisala mi ga je osebna zdravnica, pa ni znala povedat kolikokrat na dan naj ga jemljem...
hvala za odgovore,
j.




SašaR -> RE: tametil (27.2.2008 18:59:47)

Dobila sem jih v porodnišnici, ker ni bilo mleka dolgo časa, jemala od začetka po 3/dan, potem ko se je mleko pojavilo sem zmanjšala na dve in na eno na dan potem. Mleko se je pojavilo v enem tednu, bilo ga je ogromno, in ko je tablet zmanjkalo in so vsi mislili, da je sedaj to urejeno, je tudi mleko počasi začelo usihati, tako da sva se kljub tem tabletam dojili le en mesec polno, potem pa še dva z dodajanjem.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (27.2.2008 20:27:20)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




pikalonca -> RE: tametil (27.2.2008 20:37:25)

Jaz sem jih sicer začela jemati nekaj dni po koncu dojenja (ampak zaradi drugih težav- želodčnih) in sem jemala po 2-3 na dan in po 4 dneh sem mislila, da mi bo prsa razneslo tak naval mi je naredilo. Tako da mislim, da bi se po parih dneh sigurno moralo poznat.




Anonimen -> RE: tametil (27.2.2008 21:37:11)

Jaz sem jemala 2 zjutraj, eno zvečer. Mleka kljub temu ni bilo. Pa naročili so mi, da več kot 10 dni se ne sme skupaj jemati, potrebno je prekiniti za dva ali več dni. Lp




tinaaja -> RE: tametil (27.2.2008 22:35:40)

V LJ P je doza - dve zjutraj ena pozno popoldne/zvecer. Nekatere jemljejo tablete tud par mesecev skupaj. Pri meni je prislo do navala mleka drugi in tretji dan jemanja. Pol sem pa imela tablete zmeraj na zalogi, da ce sem imela obcutek, da imam manj mleka, da sem vzela tableke in tako pregurala krizo.. Psihicno je ziher pomagalo [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]




majra -> RE: tametil (27.2.2008 22:41:22)

V porodnišnici sem dobila tametil, 2 zjutraj in eno tableto popoldan. Pomagalo, na žalost, ni nič. Upam, da se bodo pri tebi bolje obnesle




Stran: [1]