Dolomite keramika (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Naš vsakdan >> Gradnja



Sporočilo


MARTINŠČICA -> Dolomite keramika (29.2.2008 11:53:26)

Hojla,
morda veste, od kod izhaja Dolomite keramika za kopalnice in kje vse jo prodajajo? Kje imajo največ njenih razstavljenih eksponatov? Ste morda že v kaki trgovini zasledili model Charlotte (školjka, bide, umivalnik z nogo)?

Hvala.

LP Martinščica




majcci -> RE: Dolomite keramika (29.2.2008 12:07:08)

Mislim da je Dolomite italijanska firma. Midva sva školjko in pripadajočo desko nabavila v Merkurju. Ostalo (umivalnik in tuš s kabino) pa imava od Kolpa san.




Pikec -> RE: Dolomite keramika (29.2.2008 12:19:15)

Domača stran:
http://www.ceramicadolomite.it/

Prodajajo jo praktično v vsaki malo bolj založeni štacuni s kopalniško opremo.
Od MS do KP. Mal pobrskaj po netu, zihr ti bo venm zmetalo malo morje štacun, vsaj takih ki imajo internetno stran.

Jaz za
LJ in okolico vem za cca 10-15 štacun + Primorska.




3T -> RE: Dolomite keramika (29.2.2008 16:17:58)

Vem da jo trži Adriaker v Celju, mi smo jo kupili tam, ampak že štiri leta nazaj. Mi smo zadovoljni, se super obnese, je res da štiri leta še ni tako dolga doba, ampak vse je kot novo.




peronija -> RE: Dolomite keramika (29.2.2008 19:38:30)

Mi imamo zero - visečo varianto. Kupili v Homi v Ljubljani. Še ni v uporabi, ampak zgleda pa zelo OK.

lp p




MARTINŠČICA -> RE: Dolomite keramika (29.2.2008 20:09:25)

IZVIRNO SPOROČILO: 3T
Vem da jo trži Adriaker v Celju, mi smo jo kupili tam, ampak že štiri leta nazaj. Mi smo zadovoljni, se super obnese, je res da štiri leta še ni tako dolga doba, ampak vse je kot novo.

Ali ste kupili model Charlotte ali kakega drugega od Dolomte keramike?




3T -> RE: Dolomite keramika (29.2.2008 20:38:24)

IZVIRNO SPOROČILO: MARTINŠČICA

IZVIRNO SPOROČILO: 3T
Vem da jo trži Adriaker v Celju, mi smo jo kupili tam, ampak že štiri leta nazaj. Mi smo zadovoljni, se super obnese, je res da štiri leta še ni tako dolga doba, ampak vse je kot novo.

Ali ste kupili model Charlotte ali kakega drugega od Dolomte keramike?

Sem šla pogledat, imamo Novello, ter dva vgradna umivalnika, vendar ne vem iz katere kolekcije.




Stran: [1]