|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: NOVEMBRČICE 2008
3.3.2008 7:53:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Bety upa

No....Ko ste me tako lepo pozdravile in me s tako toplimi besedami nagovorile...user posted image ...

sem se odločila da bom vaša!!! jessssssssss...zagledala sem user posted image user posted image ...

In....tista, ki rihta seznam.....evo prvih podatkov...ZM 6.2.2008; pričakujemo 4.otroka

Na pregled bom šla po 10.tednu, ker sem že 6x doživela, da mi je nosečnost začela propadati po prvem uspešnem pregledu, neglede na to kdaj je le ta bil, v 5t, 6t, 7t, 8t..... In zato sem se odločila, da pogumno počakam kolikor se da....

Vraževerje, ni kaj..user posted image

Imam vse prijetne znake nosečnosti.....In če mi bo slabo, ne bom nikakor vzela Rupurut, ker sem tri dni po uživanju le-tega že 2x imela odmrtje ploda.....Zdravniki trdijo, da je toslučajnost in hudiča, ne vem če je....

Toliko za zdaj....sem v luftu...vsa srečna i presrečna...

Bog pomagaj nam...



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  čestitke. V mislih sem s tabo, da bo tokrat resnično šlo vse vredu v nosečnosti.user posted image  

by junijka

(odgovor članu Bety upa)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: NOVEMBRČICE 2008
3.3.2008 8:22:20   
lane31
IZVIRNO SPOROČILO: lyra*

oktoberka ja zaradi nosečnosti nebo porokeuser posted image veš,ko naj bi se poročila bi bila jaz že visoko noseša in nebi mogla uživat na poroki,bila bi utrujena,nebi mogla plesat-se znoret da z pikico nebi blo kaj narobe. če me razumeš!

ooo varci če sem jaz bila natančna tudi imam rok 2.11.08.bova skupaj dihaleuser posted image user posted image user posted image
ja joškice tudi mene malo bolijo!drugače pa nič se bat!boš vidla da bo vse vredu!
user posted image še nisva nič,ni bilo časa in prave priložnostiuser posted image drugače mene ni nič strah,ker res nima nič bit narobe! ampak zaradi preventive nebova imela nekega ekstra spolnega življenjauser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image  ČESTITKE IZ SRCA
Škoda da si prestavila poroko.....jaz sem 2 dni pred rokom plesala še na koncertu user posted image .....utrujenost.....kaj neki je to....uživala sem z svojim trebuhom in + 26 kg kot nikoli do zdaj
user posted image ti kar daj.....paše.....nič bat
Samo uživajte user posted image

OKTOBERKA....ti boš to z levim mezincem porihtala, brez skrbi

OK.....saj grem že, da ne smetim vaše teme.....a sem tak vesela za vse......zate oktoberka pa itak najbolj user posted image

(odgovor članu lyra*)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: NOVEMBRČICE 2008
3.3.2008 8:39:08   
l.daisy
IZVIRNO SPOROČILO: Bety upa

No....Ko ste me tako lepo pozdravile in me s tako toplimi besedami nagovorile...user posted image ...

sem se odločila da bom vaša!!! jessssssssss...zagledala sem user posted image user posted image ...

In....tista, ki rihta seznam.....evo prvih podatkov...ZM 6.2.2008; pričakujemo 4.otroka

Na pregled bom šla po 10.tednu, ker sem že 6x doživela, da mi je nosečnost začela propadati po prvem uspešnem pregledu, neglede na to kdaj je le ta bil, v 5t, 6t, 7t, 8t..... In zato sem se odločila, da pogumno počakam kolikor se da....

Vraževerje, ni kaj..user posted image

Imam vse prijetne znake nosečnosti.....In če mi bo slabo, ne bom nikakor vzela Rupurut, ker sem tri dni po uživanju le-tega že 2x imela odmrtje ploda.....Zdravniki trdijo, da je toslučajnost in hudiča, ne vem če je....

Toliko za zdaj....sem v luftu...vsa srečna i presrečna...

Bog pomagaj nam...



čestitke souser posted image (bivši) junijčici... user posted image user posted image user posted image user posted image
držim pesti user posted image user posted image user posted image



_____________________________

28.05.2008: 1 + 1 = 4

(odgovor članu Bety upa)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: NOVEMBRČICE 2008
3.3.2008 9:01:50   
KAHLO
Varc in Bety upa...............jaz sem nepopisno vesela in presrečna za vaju, želim vama vse naj naj, kar vama lahko zaželim, predvsem pa da bosta novembra cartali svoje nadvse nadobudne in zdrave bebijeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu l.daisy)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: NOVEMBRČICE 2008
3.3.2008 9:02:51   
KAHLO
Seveda čestitam vsem ostalim novopečenim novemberkam tudi, in jim želim mirno in srečno nosečnost ter zdrave bebijeeeeeeeeeeeeeeeeeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: NOVEMBRČICE 2008
3.3.2008 9:15:55   
*zoe*
Varci - čestitke user posted image user posted image user posted image , pa držim pesti zate, da bo vse ok in boš lahko novembra že cartala svojo user posted image

Lep pozdravček od septemberčkov. Mislimo nate.user posted image

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: NOVEMBRČICE 2008
3.3.2008 10:23:12   
ANIME
pozdravljene punce.

Sicer sem že nekaj časa pod oktober-čicami, ampak sem šla še enkrat računat PDP in po enih izračunih mi pride 30.10. po drugih pa 01.11.
Nekako se mi zdi, da je drugi pravilnejši, bom pa videla kaj mi bo ginekolog povedal.
Kakor koli, verjetno bom bolj podobna vam, kot pa punca, ki so že po 10 t noseče.
Zato bi se raje pridružila vam (upam, da me sprejmete).

Drugače je to moja prva nosečnost, bila sem prvič v postopku ICSI. V četrtek 06.03. imam prvi UZ.

Na začetku sem imela probleme z napihnjenostjo (verjetno še ostalo od hormonske terapije), vendar je to sedaj že skoraj izginilo. Drugih simptomov pa sploh nimam (slabost, slabo počutje, utrujenost ...).
Prsi imam bolj napete in včasih me malo pošpika v spodnjem delu trebuha. In to je to.

Moram priznati, da sploh nimam nobenega občutka, da sem res noseča.

No lepo se imejte in skrbite za svoje pikice

_____________________________

Kot pravi pregovor: Be careful what you wish for.
03.10.08 sva dobila kar dva razgrajača.

(odgovor članu *zoe*)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: NOVEMBRČICE 2008
3.3.2008 11:24:07   
ANIME
Aja ... med oktobrskimi sem videla kako imajo narejen seznamček, pa sem jim ga "ukradla" in malo priredila. Lahko pa seveda tudi spremenimo - naredila samo kot predlog, da je malo bolj pregledno. Upam, da vam je ideja všeč!


user posted image


PDP        Ime               (št.user posted image , št.user posted image )  starost,   kraj,      pregledi  
===============================================
 
01.11.    Anime            (1user posted image ,0user posted image )        28 let,      LJ,       UZ 06.03
 
02.11.    varci              (3user posted image ,?user posted image )        ?? let,     kraj        pregled
 
02.11     Iyra*             (?user posted image ,?user posted image       ?? let      kraj         pregled

??          Oktoberka     (?user posted image ,1user posted image )        ?? let      kraj         pregled

??          Pebi               (?user posted image ,1user posted image )        ?? let      kraj         pregled

??          Ssheila
          (?user posted image ,?user posted image       ?? let      kraj         
pregled
 
??          Anonimna      (?user posted image ,?user posted image )        ?? let      kraj          03.04.
 
??          Bety upa        (?user posted image ,3user posted image )       ?? let       kraj          pregled





PDP imamo lahko "ne-odebeljeno" dokler si ga same izračunamo na RR, ko pa ga potrdi ginekolog, pa ga odebeljimo. Kaj pravite?

zdaj bi pa prosila, da čim prej sporočite manjkajoče podatke!

________________________________________
Uporabne strani:



 
________________________________________
user posted image za vse nosečke! Naj bo mirna in srečna nosečnost!user posted image  

< Sporočilo je popravil ANIME -- 3.3.2008 11:34:08 >


_____________________________

Kot pravi pregovor: Be careful what you wish for.
03.10.08 sva dobila kar dva razgrajača.

(odgovor članu ANIME)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: NOVEMBRČICE 2008
3.3.2008 11:32:37   
ANIME
napača - nekaj sem probavala, pa sem po nesreči prilimala še en post ... se opravičujem!

< Sporočilo je popravil ANIME -- 3.3.2008 11:33:21 >


_____________________________

Kot pravi pregovor: Be careful what you wish for.
03.10.08 sva dobila kar dva razgrajača.

(odgovor članu ANIME)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Novembrčice 2008
3.3.2008 12:01:40   
NINAHR
Tudi jaz sem med vami...test sem naredila že v četrtek in sem imela rahel plus...včeraj pa ni bilo "obiska"...
Imava pa že sinčka, ki bo marca star 3 leta.. Krasno...


(odgovor članu oktoberka)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Novembrčice 2008
3.3.2008 12:30:31   
murva
Hoj, še ena novemberčica med vami user posted image user posted image user posted image . user posted image  zagledala sicer že prejšnji pondelk, ampak sem vseeno še mičkano počakala user posted image user posted image user posted image .  No, pa še nekej podatkov za naš seznam: sem že 5. user posted image , sam "izkupiček" je polovičen - dva razgrajača doma, pa dvoje neuspelih nosečnosti...tako de me zdej valjda vsaketolko mal prešine kaj pa če...pol se pa probam skulirat in živet naprej, ker itak nimam vpliva na to kaj bo.
Nosečniški znaki - hehehe, moj user posted image  pravi, da sem postala "neugodna" (kar je res, mal sitnobe itak ne škodi user posted image user posted image user posted image ), joškice so bolj polne, mal špikajo, trebuh napihnjen (da o vetrovih ne govorim user posted image ), občasno rahla slabost, zaspanost, pa kar neki vročinski izbruhi... ma vse se da prenest, sam da bo user posted image . Skratka, ves čas se mi po malem user posted image , ker sem zopet v "blaženem" stanju!

LP, M.

(odgovor članu NINAHR)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: NOVEMBRČICE 2008
3.3.2008 12:36:46   
ANIME



user posted image


PDP        Ime               (št.user posted image , št.user posted image )  starost,   kraj,      pregledi  
===============================================
 
01.11.    Anime            (1user posted image ,0user posted image )        28 let,      LJ,       UZ 06.03
 
02.11.    varci              (3user posted image ,?user posted image )        ?? let,     kraj        pregled
 
02.11     Iyra*             (?user posted image ,?user posted image       ?? let      kraj         pregled

??          Oktoberka     (?user posted image ,1user posted image )        ?? let      kraj         pregled

??          Pebi               (?user posted image ,1user posted image )        ?? let      kraj         pregled

??          Ssheila
          (?user posted image ,?user posted image       ?? let      kraj         
pregled
 
??          Anonimna      (?user posted image ,?user posted image )        ?? let      kraj          03.04.
 
??          Bety upa        (?user posted image ,3user posted image )       ?? let       kraj          pregled
 
??          NINAHR         (?user posted image ,?user posted image )         ?? let       kraj          pregled
 
??          murva             (5user posted image , 2user posted image      ?? let       kraj          pregled






PDP imamo lahko "ne-odebeljeno" dokler si ga same izračunamo na RR, ko pa ga potrdi ginekolog, pa ga odebeljimo. Kaj pravite?

zdaj bi pa prosila, da čim prej sporočite manjkajoče podatke!



________________________________________
Uporabne strani:



 
________________________________________
user posted image za vse nosečke! Naj bo mirna in srečna nosečnost!user posted image   


_____________________________

Kot pravi pregovor: Be careful what you wish for.
03.10.08 sva dobila kar dva razgrajača.

(odgovor članu ANIME)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: NOVEMBRČICE 2008
3.3.2008 12:38:09   
ANIME
ČESTITKE VSEM NOVIM NOSEČKAM!!!!! user posted image user posted image user posted image

naj bo lepa in mirna nosečnost!

_____________________________

Kot pravi pregovor: Be careful what you wish for.
03.10.08 sva dobila kar dva razgrajača.

(odgovor članu ANIME)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: NOVEMBRČICE 2008
3.3.2008 13:18:25   
oktoberka
Anime, a pol boš kar ti prevzela čez to skrb za seznam?
Čestitke vsem, ki ste se nam pridružile!

Lane hvala za tvojo skrb!user posted image

pdp 4.11.
2.user posted image
1user posted image
maja bom 23let, tako da lahko kr 23 napišeš, da nauš pol spreminjala.
Ljubljana
Na pregled se še nisem naročila. Po 17. šele naročajo!


_____________________________

http://oktoberka.moj-album.com

(odgovor članu ANIME)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: NOVEMBRČICE 2008
3.3.2008 13:36:25   
Bety upa
Ne zamerite, ampak mislim, da je na tem seznamu kar nekaj podatkov, ki z našo novo pikico nimajo preveč skupnega in bi jaz dala povdarek na podatek o zadnjem pregledu in ugotovljenih merah pikice na tem pregledu.

recimo:

PDP      Ime           št.user posted image      starost    zadnji pregled      mere             Kraj poroda


Ne vem....user posted image .


Katera nosečnost je po vrsti, Kraj bivanja, število splavov......je, mislim, nepomembno.

Kaj ve mislite?

(odgovor članu oktoberka)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: NOVEMBRČICE 2008
3.3.2008 13:38:51   
Bety upa
PDP !! Ime !! štl.user posted image  !! Starost!!Zadnji pregled!! Mere !!Kraj poroda!!

(odgovor članu Bety upa)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: NOVEMBRČICE 2008
3.3.2008 13:53:04   
oktoberka
ne, men se zdi pa čist fino, da se napiše tud starost mamice, kraj poroda mogoče pri katerih še ni čist sigurn, pregledov bo malo morje, tko da se mi zdi nesmislno pisat za vsak pregled, pa mere zraven. Sej to tko al tko poveš ko prideš iz pregleda. Ne vem no.

_____________________________

http://oktoberka.moj-album.com

(odgovor članu Bety upa)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: NOVEMBRČICE 2008
3.3.2008 14:03:01   
murva
Se strinjam z oktoberko - konec koncev ni čist nepomembno al je to zate prvi user posted image  al pa ma že bratca/sestrico. Kraj poroda je pa tud čisto okviren podatek, pregledov je res kar nekaj, mere otročka so pa lahko zelo različne in potem vidiš pr eni take mere, pr drugi take, pa za nas user posted image  je itak znano, da se znamo obesit na vsako malenkost in tuhtat kaj je pa z našim user posted image  narobe da ma pa take in take mere user posted image user posted image user posted image .
Pa še za seznam, ker sem prej pozabla, moj PDP je po izračunu 4.11., štejem pa 35 pomladi user posted image

(odgovor članu Bety upa)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: NOVEMBRČICE 2008
3.3.2008 14:12:11   
KAHLO
murvauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  vse naj naj............mah danes pa pr noveberkah same dobre novice berem....že 3 stare borke tukaj ..............murvica, tudi tebi želim vse naj naj in da boš novembra cartala svojga zdravega navihančka!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu murva)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: NOVEMBRČICE 2008
3.3.2008 14:20:50   
murva
Ooo, KAHLO, hvala, hvala, pa valda da bomo cartali v jeseni, ti v zgodnji, jaz v pozni user posted image user posted image user posted image . Ma je vse še tako frišno, spet tako novo... po svoje je bit user posted image  prav, hm, čarobno...evo, me že daje ena zasanjanost user posted image user posted image user posted image . Bodi mi fajn, pa ostale  user posted image  tudi, jutri pa zopet zima user posted image

< Sporočilo je popravil murva -- 3.3.2008 14:21:25 >

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: NOVEMBRČICE 2008
3.3.2008 14:37:29   
ANIME
kot sem omenila, sem seznam samo nekako skopirala od prejšnjih nosečk, saj sem sama prvič noseča in pojma nimam kateri podatki bodo prišli prav in kateri ne ...

koliko nosečnosti je katera imela je mogoče res nepomemben podatek.

za kraj sem mislila, da se ga kasneje tudi spremeni v kraj porodnišnice, zdaj ko pa smo še na začetku pa mogoče tudi kdaj bivanja zanimiv - samo v info iz katerega konca je katera.

glede pregledov pa se morate že aktivne mamice zmenit. Tukaj pa nimam pojma kaj se bolj splača spremljat : kdaj ima katera naslednji pregled ali podatke o zadnjem pregledu ...

predlogi dobrodošli od izkušenih nosečk

_____________________________

Kot pravi pregovor: Be careful what you wish for.
03.10.08 sva dobila kar dva razgrajača.

(odgovor članu murva)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: NOVEMBRČICE 2008
3.3.2008 14:40:44   
oktoberka
glede pregledov pa se morate že aktivne mamice zmenit. Tukaj pa nimam pojma kaj se bolj splača spremljat : kdaj ima katera naslednji pregled ali podatke o zadnjem pregledu ...


Nč od tega! Zdi se mi pa pomembno kolk user posted image in user posted image ima katera. Pa tud iz kje smo. Ker upam, da se bomo kdaj tud kej dobile, tko da je fino vedt iz kje katera prihaja!

Men se zdijo mere user posted image čist brezvezne, ker je vsak user posted image drugačen. En na začeku hitreje raste, drug na koncu.. Skratka pol je tko, da se še posebi nosečke ki so to prvič, rade obremenjujejo s temi podatki, kar je čist brez veze!


_____________________________

http://oktoberka.moj-album.com

(odgovor članu ANIME)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: NOVEMBRČICE 2008
3.3.2008 14:56:47   
ANIME
ok še malo preverila situacijo: nekatere vodijo ločen seznam s podatki (podobnimi kot zgoraj - kasneje še dodani spol otroka, ime otroka in pa +/- kg nosečke)
in ločen seznam katera ima kdaj v prihodnosti (npr. v tem mesecu) kakšen pregled

torej predlogi!!! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kot pravi pregovor: Be careful what you wish for.
03.10.08 sva dobila kar dva razgrajača.

(odgovor članu oktoberka)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: NOVEMBRČICE 2008
3.3.2008 15:02:36   
oktoberka
Se mi zdi da mačl preveč kompliciramo glede vsega. A ni čst vseen? Ne vem no. Te kg so tud kr neki. Spol pa ime otroka pa se seveda mora dodat na seznam.

_____________________________

http://oktoberka.moj-album.com

(odgovor članu ANIME)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: NOVEMBRČICE 2008
3.3.2008 16:15:42   
lyra*
hellow!

jaz sem danes takooo slabe volje....

ampak,ko sem videla koliko novih nosešk imamo sem takoj postala bolšauser posted image

bety upa  sem ti v enem postu napisala,da se nam pridružiš in zdaj je res takouser posted image user posted image user posted image

no drugače  sem prvič noseča,sem iz maribora stara pa 27user posted image pregled pa imam 7.3.

glede tega seznama pa so mere res čist brezveze,ker se lahko nekatere zasekirajo ker je pač njihov otrok manjši,lažji...kakorkoli meni je tako kot je zdaj čisto vredu.samo pač za pol bi lahko dali še spol otrokauser posted image

a ima katera v družini dvojčke,da je možnost da jih ima tudi ona?

(odgovor članu oktoberka)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Druga nosečnost in rojstvo: dejstva in nas...
Se opogumljate, da bi se ponovno podali na pot? Za vas imamo nekaj koristnih nasvetov.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?