|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  222 223 [224] 225 226   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
27.1.2010 9:19:02   
ljupka
No ,da se mal oglasim,jaz se veselo pikam,pazim kaj jem,prišla sem na 6 enot!Sam bo!No drug teden imam G 3.2 .pa bomo videli kaj bo rekla,verjetno se bomo zmenile za sprožitev,če bosta dovolj velika,tako je bilo tudi v drugi nosečnosti!
Počutim se katastrofalno ,tečna sem že sama sebi,tudi jaz se samo sekiram,trebuh je velik in me boli,včasih tud teško hodim ,ker me boli med nogami,ne vem kaj bi to bilo,kakšna sramna kost!Dnevnega počitka ni ,ker imam že dva razgrajača,no saj sta pridna,sam hočeta me ob sebi!Nočno spanje ,je pa trplenje ,ker že dolgo ne spim ,mal zadremam ,pa se zbudim,pa se vrtim,pa grem lulat in nikakor jutro,tako,da se kr bojim noči!Včasih sem kr ustala ,ob 2h,3h ponoč sedaj se mi pa ne da več!

Tako pač mora biti,to sprejemam vse v paketu,težave in veselje,jaz bom vse preživela,sam da bodo moje bebike zdrave,kar se najbolj bojim!
Ko sem nosila po enga ,se sploh nisem sekirala,sedaj se pa grozno,da živim kot robot,nič ne vidim in ne slišim,sam o tem razmišljam!

Kaj se pa rokov tiče ,da vas potolažim ,moje dve bivše sosede so rodile obe čez rok!

Gapii vso srečo ti želim in čim lažji porod in da bi bilo z obema vse v redu in da se G motijo o nogici!

Country hvala na spodbudi ,želim ti vso srečo!

Vsem ostalim tudi hvala,saj v bistvu ni nič hudega,sam upam,da po porodu izgine,da bom normalno jedla!

Lep pozdrav,ostanite v cvetju!

(odgovor članu meta22)
Neposredna povezava do sporočila: 5576
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
27.1.2010 10:17:34   
gapii27
jutro

še sem tuuu... ja meni je tud skoz trebuh otrdeval.... še zdaj... najbolj ponoči ko me lulat al pa ko sem dle cajta na nogah..

drugače se še vedno počutimo vredu... sem mojga že prpravla da bo v petek ponoči ali v soboto dopoldne veliko user posted image user posted image user posted image ... pravijo da sproži poroduser posted image .... pijem čaj plahtico, da se bomo lažje odpirali, sam popadki naj pridejo pa bouser posted image

(odgovor članu meta22)
Neposredna povezava do sporočila: 5577
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
27.1.2010 11:23:25   
gasilka
Gapii27 Srečno !!!!! user posted image
In vsem ostalim tudi ki ste zdaj zdaj na vrsti user posted image user posted image user posted image user posted image

BarbiG
ja mi2 bova navijali ena za drugouser posted image

(odgovor članu gapii27)
Neposredna povezava do sporočila: 5578
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
27.1.2010 12:00:55   
country
IZVIRNO SPOROČILO: meta22


country a tebe tudi kaj dol tišči, ko praviš da sta težka? tudi jaz moram popoldne obvezno eno uro zaspati drugače je štala. hvalabogu ponoči kolkotolko spim. super da imaš v pon pregled. a maš UZ?



Hm... dol me ne tišči v nožnici, če to misliš, imam pa ogromen trebuh in ta mi dol tišči. Zato sem kmalu utrujena. Samo jaz še vedno delam (učim v glasbeni šoli) in delam popoldne. S šeficami sem se zmenla, da sem opravičena od dodatnih obveznosti, pri pouku pa večinoma sedim. Problem je edino, ko čist noter padem in se ne zavedam, da se preveč premikam, potem sem pa brez sape in s trdim trebuhom. Sem se pa odločila, da bom delala dokler bo z mano in s pikcema vse v redu, kar pa za zdaj je. Kaj pa vem, če mi dr reče naj delam se mi zdi da je to največje zagotovilo, da je res vse v redu. Pa sicer kar kmalu da na bolniško, če je to treba.

Ja v pon imam tudi uz, pravzaprav pri nas vse preglede tako opravijouser posted image in sem vesela da ju vsakič vidim!

Sicer pa je tudi pri nas doma živahno, saj naša dve in pol letnica še ni v vrtcu in je zelo živahna. Tako da včasih kar paše it od domauser posted image .



< Sporočilo je popravil country -- 27.1.2010 12:02:38 >

(odgovor članu meta22)
Neposredna povezava do sporočila: 5579
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
27.1.2010 12:12:50   
t*e*j*k*a
HEJ!

Mene tud spodaj boli, mislim, da so to sramne kosti. Drugače ponoči kr v redu spim, pa tud podnevi grem spat z malim in je prov fajn mal zadremat zraven njega.

Gapii upam,da vam v soboto ratauser posted image , pomaga tud prijetno topel tuš, men je pri prvem to sprožilo porod (ampak smo bili že čez rok), pa tud v bolnici se mi zdi, da po tuširanju so popadki postali bolj močni in je potem kr na hitrco vse potekalo.

pišite kaj, čao

(odgovor članu country)
Neposredna povezava do sporočila: 5580
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
27.1.2010 12:53:41   
BarbiG
Pozdravček vsem skupaj.

Gapii navijam za soboto. user posted image user posted image user posted image

Drgač pa tud jst pridno hodim v službo, sam bom konec februarja verjetn kr doma spet ostala, ker sem nenormalno utrujena, skoraj zaspim za računalnikom, pa križ me že ful boli od sedenja, ampak sem si rekla, da 10 x kokr delovnih dni je še do počitnic, bom že zdržala, ker mi drgač ful paše mal delat in bit med ljudmi in ne sam doma.

(odgovor članu t*e*j*k*a)
Neposredna povezava do sporočila: 5581
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
27.1.2010 13:46:08   
Njačo
ojla dvojne user posted image  :)

no se jest sporočam, da sem 12.1.2010 rodila dva fantka Alekseja (3.080 in 50 cm) in Patrika (3310 in 50 cm).  Čestitam pa tudi ostalim, ki so v vmesnem času rodile user posted image user posted image user posted image  pa je za nami :) za ostale pa držim pesti, da boste čimdalj ostale 3v1 :)

(odgovor članu BarbiG)
Neposredna povezava do sporočila: 5582
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
27.1.2010 14:10:22   
gapii27
njačo user posted image user posted image user posted image čestitke

(odgovor članu Njačo)
Neposredna povezava do sporočila: 5583
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
27.1.2010 14:11:16   
BarbiG
Njačo, čestitam. user posted image user posted image user posted image  Madona, sta imela pa lepo težo. Veliko se cartajte in uživajte.

(odgovor članu Njačo)
Neposredna povezava do sporočila: 5584
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
27.1.2010 15:49:41   
ljupka
Njačo bravo,čestitke,sta pa ful  velika fanta super!

Kakšen je bil porod,za preživ?No če boš imela časa!

< Sporočilo je popravil ljupka -- 27.1.2010 15:50:27 >

(odgovor članu BarbiG)
Neposredna povezava do sporočila: 5585
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
27.1.2010 19:53:22   
meta22
čestitke njačo!!!user posted image user posted image user posted image sta pa res prava korenjaka.

eno vprašanje za vse: kam v katero porodnišnico imate plan iti rodit?


ljupka, tudi jaz imam nosečniški diabetes. sem bila čist na začetku na 2 enotah, pa se mi je izboljšalo, pa sm sedaj samo na dieti. je pa kar šok na začetku, jaz sem mislila da se mi bo svet podrl. pa sekirala sem se zaradi pikic če bo vse ok. sedaj pa že nekako gre. se navadiš. a si ti kaj shujšala zdej ko si na dieti? jaz na začetku sem 2 kg, tako da sem bila kar konkretno kregana, zdaj pa mi hvalabogu kile stojijo. upam da bo šlo še malo gor.

lahko noč vsem!

meta



(odgovor članu ljupka)
Neposredna povezava do sporočila: 5586
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
27.1.2010 21:06:51   
ljupka
Jaz vem za slatkor šele 14 dni ,če sem shujšala še ne vem!Sam neverjamem pri meni ne gredo kile tako zlahka dol kakor gor,preveč rada jem!
Teško se držim dijete,ker sem ful lačna!Zato sem pristala že po enem tednu na 6 enotah,čeprav je rekla ,da ne bo nič narobe če pridem na 20!
Ja men je bilo tudi ful hudo,pa bala sem se pikat,sem pa ugotovila ,da ni tako hudo!
Imaš še dolgo do konca?

Jaz imam rok 24.4.,sam koliko poznam svojo G ,bomo zaključile že konc marca,no bolj bi bila vesela,če bi vstrajala do konca ,saj ni pomembno,sam ,da bi bile pikice zdrave,drugo bo pa že!

Lahko noč vsem skupaj!

(odgovor članu meta22)
Neposredna povezava do sporočila: 5587
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
28.1.2010 7:59:36   
BarbiG

IZVIRNO SPOROČILO: meta22

čestitke njačo!!!user posted image user posted image user posted image sta pa res prava korenjaka.

eno vprašanje za vse: kam v katero porodnišnico imate plan iti rodit?


ljupka, tudi jaz imam nosečniški diabetes. sem bila čist na začetku na 2 enotah, pa se mi je izboljšalo, pa sm sedaj samo na dieti. je pa kar šok na začetku, jaz sem mislila da se mi bo svet podrl. pa sekirala sem se zaradi pikic če bo vse ok. sedaj pa že nekako gre. se navadiš. a si ti kaj shujšala zdej ko si na dieti? jaz na začetku sem 2 kg, tako da sem bila kar konkretno kregana, zdaj pa mi hvalabogu kile stojijo. upam da bo šlo še malo gor.

lahko noč vsem!

meta





Dvakrat sem že rodila v LJ, obakrat bila zelo zadovoljna in tako bom tud v tretje rodila v LJ. Sploh nikol nisem razmišljala o drugi varianti. Imam skoz v mislih, da če bi bilo kaj narobe, največkrat potem otročka s helikopterjem prepeljejo v LJ, ti pa še neki časa ostaneš tam, kjer si rodila. Tko da mi je že iz tega razloga bližje LJ.

(odgovor članu meta22)
Neposredna povezava do sporočila: 5588
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
28.1.2010 11:01:51   
meta22
dobro jutro!

ljupka, za sladkor vem točno od božiča dalje. sem na začetku skoraj doktorirala kaj lahko jem in kaj ne, ker je meni tudi ful skakal gor in dol. ugotovila sem, da mi ful škodi kruh, pa čeprav je ržen ali polnozrnat ali... sem ga zmanjšala pa je bolje. pa dosti pij tekočine. zdaj točno vem kaj lahko jem in mam skoraj vsak dan enako hranouser posted image user posted image user posted image  zato se bojim da bom po porodu gratala big mama ker bom sigurno vse pojedla kar bom vidla.rok imam 31.3 pa tudi jaz ne vem če bom zdržala tako dolgo.  jaz bi ful rada, pa mam tudi tak občutek da bodo prej sprožili. kam greš ti rodit?

a gre katera v mb rodit? jaz sem se odločila tja it. sem prvo mislila na ptuju, pa pravijo da je bolje če greš v mb ali lj če je kaj prej ali urgentno! no, mb mi je  bliže. ali katera ve, če lahko greš kaj prej tja da se malo posvetuješ in da te pregledajo še tam? ti mora tvoja G kako napotnico napisati?

njačo, ko boš mela čas (če ga boš mela) poročaj svojo izkušnjo.

barbiG, jaz bi tudi stokrat raje bila med ljudmi. doma se mi že meša od dosade. mali odide k babici v varstvo jaz pa ležim pa tuhtam in tuhtam in tuhtam kako bo. včasih me že malo depresija stresa. dobro da sem začela sem pisat, se vsaj malo zamotim.

gapii, mam te na sumu da si šla v rim!!!!! a sta s tvojim domačo nalogo opravljala malo prejuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu BarbiG)
Neposredna povezava do sporočila: 5589
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
28.1.2010 11:14:40   
Urshy78
sporočam vam, da je Crvicek včeraj ob 10.15. rodila zdravi punčki Gajo in Zojo, težki 1.900 g in 1800 g.
mladi družinici iskrene čestitke user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Urshy78 -- 28.1.2010 11:15:21 >


_____________________________

TIAN 05.11.2010

(odgovor članu meta22)
Neposredna povezava do sporočila: 5590
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
28.1.2010 11:18:31   
t*e*j*k*a
HEJ!

Nočo čestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image , res lepa teža, moj prvi je bil sam, pa je mel manj kil kot tvoj drugi. user posted image

Drugač smo še kr ok, zunaj je zima in posledično me boli grlo. Bunde si nobene ne morem več zapret, tako da sem včeraj pri -10 hodila z odprto bundouser posted image . Zdej sem si jo sposodila od sosede, tko da jutri ko grem k G ne bom rabla z odprto bundo strašit. Mi je pa brezveze kupovat novo za 2 tedna.

Morm it, mi je mali pobegnu nekam , čao

(odgovor članu meta22)
Neposredna povezava do sporočila: 5591
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
28.1.2010 11:25:27   
BarbiG
Crvicek, čestitam. Sedaj pa se samo lepo poredite in čimprej domov cartat. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu t*e*j*k*a)
Neposredna povezava do sporočila: 5592
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
28.1.2010 11:58:45   
gapii27
ojla

čestitke črvičekuser posted image user posted image user posted image

jes sem še kr tu.... se šparam za sobotouser posted image

(odgovor članu BarbiG)
Neposredna povezava do sporočila: 5593
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
28.1.2010 13:35:03   
ljupka
Črviček čestitke,za krasni punčki,upam,da je z njima vse v redu!


Meta ,jaz bom rodila kr v NM ,ker imam samo 10 min do porodnišnice,in ni problema možu,kaj prinest,če kaj rabim!Dvakrat sem že rodila in nisem nikoli imela problemov,vedno so bili prijazni z mano!Edino se bojim ,če bi bilo prezgodaj pa bi bilo treba inkubator v tem primeru,bi šla rajši v Ljubljano!
Prvega otroka sem rodila v 36t ,pa je bilo vse uredu z njim ,razen zlatence je bil zdrav!V drugo sem prišla do 37t,mogoče mi pa tokrat rata do 38 pridet,napredujem!user posted image user posted image user posted image

Punce ,kje je naš seznam,nič več ne vem,v katerem tednu je katera !V katerem tednu je Črviček rodila,pa Njačo!
Gapii v katerem tednu si pa ti?
Nevem nekako mi je to zelo pomembno,da vem kaj pričakovat in se tudi mal potolažim!

(odgovor članu gapii27)
Neposredna povezava do sporočila: 5594
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
28.1.2010 14:55:48   
gapii27
ja mi smo že 37 1/7

(odgovor članu ljupka)
Neposredna povezava do sporočila: 5595
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
29.1.2010 19:22:49   
meta22
 a je že polna luna, da nobene ni nkjer!!!user posted image

sem iskala seznamček, pa je zaden na 112 strani. sem ga hotela prekopirat in popravit pa nikakor ni šlo. a zna katera? naj mi samo razloži, kako, bom že jaz ostalo.



(odgovor članu gapii27)
Neposredna povezava do sporočila: 5596
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
29.1.2010 21:11:54   
nokes
oprosti, ker se mešam, sam si ne morem pomagat user posted image

še pred enim letom sem sama kopirala in popravljala seznamčke z našimi nosečkami, mamicami in njihovimi otročički. lepo, da si se odločila, da urediš seznamčke, ker, HALO, zadnji osvežen je na strani 112 user posted image user posted image user posted image  hkem, khem, punce, saj vem, da so trebuhi veliki, pa da težko zavežete vezalke, pa da je boljše iti v hladilnik kukat kot seznamček iskat, samo, na strani 112???? zadnji čas, da se vam je pridružila meta22, ki bo to uredila user posted image user posted image user posted image

torej meta, greš na zadnji seznam, na zgornji vrstici imaš možnost "citiraj", klikneš, in ko se ti odpre seznam v okencu, zbrišeš najprej zgornje oglate oklepaje in quote, pa greš čisto na konec in narediš isto. dobiš ven en lep seznamček, brez okvirja. aja, pa seveda vpišeš notri vse spremembe!!! in to od strani 112!

zdaj pa resno: ste na strani 200 in še malo, teme ne morete vleči tako dolgo, kmalu vam lahko admini temo zaklenejo (al nekaj, no), boste morale odpreti novo temo. in še: seznam je že zdaj ful dolg, notri smo nosečke še iz davnega leta 2008 in mamice 2009, predlagam ti, da narediš nov seznamček z vsemi, ki sodelujete v 2010. problem predolgih seznamov, ki so se popravljali, spreminjali in nadgrajevali 1000x, je ta, da se radi "sesuvajo". no, moj predlog, ti pa kak češ...user posted image  baj!

_____________________________

nokes

(odgovor članu meta22)
Neposredna povezava do sporočila: 5597
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
29.1.2010 22:40:06   
gapii27
na strani 211 je zadnji seznamčekuser posted image

(odgovor članu nokes)
Neposredna povezava do sporočila: 5598
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
29.1.2010 22:42:11   
gapii27
  Seznam dvojnih user posted image 2009 user posted image    user posted image

user posted image  
user posted image                                                             user posted image

   

Darjau   (3 ; 2 ); PDP 12. september,    ?jajčna    

user posted image   
Ninčy   (1 ; 0 ); PDP 5. oktober, ?jajčna user posted image    user posted image      
macko (1 ; 0 ); PDP 6. oktober, ?jajčna      

user posted image  

tara78       (1 ; 0  ); PDP   5. november, enojajčna user posted image user posted image MB
dekle11     (1 ; 0 ); PDP 17. november, dvojajčna  user posted image user posted image
antonija3     (1 ; 0 ); PDP 27. november, dvojajčna user posted image  user posted image


   Seznam dvojnih user posted image  2010 user posted image    user posted image


user posted image  

Blueeyes*  (2user posted image ; 1user posted image ); PDP 2. januar, dvojajčna      
Hummer (1user posted image  ;0user posted image  );  PDP 7. januar, ?- jajčna 
Njačo (1user posted image ; 0user posted image ); PDP 20.1.2010, dvojajčna
dafi (1user posted image ; 0 user posted image ); PDP 23. januar, dvojajčna  
Marijaa  (2user posted image ; 1 user posted image ); PDP 27. januar, dvojajčna            
Hana76 (1user posted image ; 1user posted image ); PDP 27. januar, ?-jajčna  


user posted image
 

marjetica11 (?user posted image ; ?user posted image ); PDP ?. februar, ?-jajčna  
 

gapii27 (1user posted image ; 0user posted image ); PDP 17. februar, dvojajčna  user posted image   user posted image  

rener (1 user posted image ;0 user posted image ); PDP 21.2.2010, ?-jajčna 
  

zoja lara ( 1user posted image ; 0 user posted image ); PDP 23. februar, enojajčna (90 %)  

t*e*j*k*a (2
user posted image ; 1user posted image ); PDP 28. februar, dvojajčna      


crvicek (2 user posted image ; 0user posted image ); PDP 13. marec, dvojajčna  

ljupka (3user posted image ; 2 user posted image ); PDP 24. april , ?-jajčna  

Žaka (1; 0); PDP 15. maj 2010, ?-jajčna







Skupaj nas je 20user posted image .

user posted image       1
user posted image       7
     24

Č I M     D L J E     3 v 1 !





Že dobile svoja zakladka:
user posted image


Pikica5 PDP 22.2.2009           rodila 28.12.2008, 32t 1d
 TAJ 2005g, 43,5cm     &           MAJ 2045g, 44cm

 
Persida PDP 11.3.2009           rodila 7.1.2009, 31t 0d 
   TOMAŽ 1550g, 41cm  &           ANŽE 1840g, 43,5cm


Nokes PDP 9.3.2009               rodila 1.2.2009, 34t 6d
  IVANA 2040g, 46cm   &          VITAN 2450g, 49cm


Hedviga PDP 2.3.2009             rodila 9.2.2009, 37t 0d
  ŠPELA 2140g, 47cm   &           MIHA 2700g, 48cm 


Skorpija PDP 14.3.2009           rodila 17.2.2009, 36t 3d 
  TILEN 2690g, 47cm    &         DOMEN 2510g, 48cm


RM Maja PDP 26.4.2009           rodila 18.2.2009, 30t 3d 
  FRAN 1205g, 40cm     &           DANE 1600g, 41,5cm


Šmarnogorka  PDP 15.5.2009  rodila 20.3.2009, 32t 0d
  BOR 1700g, ?cm          &         VID 1340g, ?cm 


 

Suncicica  PDP 28.3.2009         rodila 21.3.2009, 39t 0d 
  STELLA  2700g, 48cm &        PIJA 2490g, 47cm



Pikatara  PDP 17.4.2009          rodila 28.3.2009, 36t 0d 
  KAROLINA 2090g, 46cm &      PATRIK 2350g, 46cm 


Mucka 25 
PDP 8.5.2009          rodila 2.4.2009, 34t 6d 
  TINA  1530g, ?cm        &          NINA 1970g, ? cm



Dobrovoljčica  PDP 12.5.2009  rodila 4.4.2009, 34t 4d 
  EVA 1740g, 44cm        &          MAJ 2100g, 46cm


Simona L 
PDP 19.6.2009          rodila 19.4.2009, 31t 2d  
  ZOJA  1650g, 44cm     &         LIZA 1630g in 45cm



Lara light  PDP 26.5.2009         rodila 25.4.2009, 34t 5d

  ZARJA 1820g, 45cm    &          IZAK 2100g, 46cm


Kalina PDP 5.7.2009                 rodila 28.4.2009, 30t 2d 
  NIKOLAJ 1180g, 37cm &         MAKSIM 1110g, 37cm


Taškica PDP 17.5.2009            rodila 4.5.2009, 38t 1d 
    JURIJ 2765g, 49cm    &         ANDRAŽ 3160g, 51cm


Ona23 PDP 29. 5. 2009           rodila 8.5.2009, 37t 0d
 MARK 2650 g, 49cm     &         BOR 2730g, 49cm


Kicsi PDP15.6.2009                  rodila 9.5.2009, 34t 5d 
 LOVRO 2480g  48cm    &           TILEN, 2380g, 48cm


Snežinka4 
PDP 26.6.2009       rodila 9.5.2009, 33t 1d
  ROŠA 1780g, 43cm      &          DAŠA 1970g, 42cm



Stijan  PDP 5.6.2009                 rodila 11.5.2009, 36t 3d 
   JAKOB 2310g, 45cm    &          FLORJAN 2460g, 44cm



buba.miska  PDP 30.5.2009      rodila 14.5.2009, 37t 5d 
   ŽANA 2130g, 42cm      &           KLEMEN 2310g, 46,5cm 



_rosa  PDP 25.6.2009                rodila 15.5.2009, 34t 1d
   NEJA  1640g, ?cm         &           NIKA 1810g, ? cm



buši2  PDP 15.6.2009                rodila 21.5.2009, 36t 3d 
   ALJA 2530g, 49cm       &           NIKA 2460g, 48cm



amrica  PDP 8.6.2009                rodila 27.5.2009, 38t 2d
   MAJA 2620g, 49cm       &           TINA 2520g, 48cm


Almk 
PDP 7.7.2009                   rodila 1.6.2009, 34t 6d
  TAR 1925g, 43cm       &            ASHA 1545g, 41cm


Evica1978 
PDP 15.8.2009        rodila 9.6.2009, 30t 3d
   ALEX 1095g, 37cm       &          EVA 790g, 29cm


Blanč  PDP 10.8.2009                rodila 15.6.2009, 32t 0d
  BERNARD 2020g, 43cm  &       LARA 1600g, 42cm

Belen  PDP 13.7.2009              rodila  19.6.2009, 36t 5d
    NAŠA 2390g, 48cm       &         LIJA 2350g, 48cm

Mlinčka PDP 16.7.2009          rodila   20.6.2009, 36t 2d
    TAJA 2250g, 45cm       &           ANJA 2500g, 48cm

Rubin   PDP 26.9.2009          rodila   19.6.2009, 25t 6d
   GAJA 831g, 33cm     &      ZOJA 681 g, 31 cm   ( 19.08.2009)

Anja3  PDP 31.7.2009         rodila    26.6.2009, 35t 0d
   SANJA 1945g, 42cm     &            TISA 1370g 39cm

Rosajelka  PDP 22.6.2009rodila   23.6.2009,   40t 1d
    TAJA 3140g, 48cm       &            NIKA 2460g, 46cm

Barbk 
PDP 20.8.2009                rodila 10.7.2009, 34t 1d
  ŽIGA 1580g, 42cm  &        BRINA 1610g, 43cm

evamaja  PDP 20.7.2009                rodila 19.7.2009, 39t 6d 
     LAN 3310g, 52cm  &        GAJA 3150g, 52cm


Shadow  PDP 16.8.2009                rodila 21.7.2009, 36t 2d 
    SIMON 2350g, 45cm  &        AJDA 2400g, 45cm

Sr  PDP 8.8.2009rodila 23.7.2009,   37t 5d
     LEA 2530g, 49cm       &             ANA 2950g, 50cm


Miška73  PDP 10.11.2009                 rodila 02.09.2009, 30t 1d 
     ______ 1430g, __cm    &           ______ 1420g, __cm


Klarisa PDP 18.11.2009                   rodila 17.9.2009
       Teodor   &   Aleksej

ZALALUKA PDP 30.11.2009             rodila 17.11.2009, 38t 1d
Matic 2560 g, __cm    &           Nejc 3020 g, __cm
Skupaj je 36 user posted image .

user posted image   38
user posted image   36






(odgovor članu t*e*j*k*a)
Neposredna povezava do sporočila: 5599
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
29.1.2010 22:52:50   
nokes
IZVIRNO SPOROČILO: gapii27

na strani 211 je zadnji seznamčekuser posted image


user posted image  smo se očitno zatipkale! gapi, tale seznamček je, pih! user posted image  sem ti rekla, da bo vse drrr-mrrr! no, narest novga, pa popedenat, ti pa hitro rodit! user posted image

_____________________________

nokes

(odgovor članu gapii27)
Neposredna povezava do sporočila: 5600
Stran:   <<   < Prejšnja stran  222 223 [224] 225 226   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  222 223 [224] 225 226   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?