Dobro jutro (Polna verzija)

Forum >> [Zanositev] >> Želimo si novega člana



Sporočilo


anadejka -> Dobro jutro (3.2.2005 9:01:50)

:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:Jupiiiiiiii:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:

Skye pol se pa še ti zraven prpel,da te bom okepala in omavžala:)-:)-:)-:)-:)-




Skye -> Dobro jutro (3.2.2005 9:02:58)

hehe andrejka.....pazi se ti mene....sem expert v kepanju...skor že imam diplomo iz kepanja, tko da:)-:)-




Udb -> Dobro jutro (3.2.2005 9:34:42)

Punce, mene tako špika po trebuhu!!!!!!! :((




Urša76 -> Dobro jutro (3.2.2005 9:36:06)

udb,
:((:((:((




larisa -> Dobro jutro (3.2.2005 9:38:17)

Špikanje je lahko tudi pozitivno,.....:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:
Držim pesti!!!:)




Skye -> Dobro jutro (3.2.2005 9:38:28)

udb jo že vedno čakaš?:(




Udb -> Dobro jutro (3.2.2005 9:47:36)

JA! Že 83.dan!! Sej drug teden grem h G, ko končno začne normalno delati!




Skye -> Dobro jutro (3.2.2005 9:49:49)

upam da boš vredu rešila pri G. držim :miska::miska::miska:......ker to pa že ni več normalno:(




Udb -> Dobro jutro (3.2.2005 9:52:06)

Ja, Skye vem!

Ne maram tega občutka, ko skoz letam na WC gledat, če je že kej!!
Drugače sem si pa dačela meriti BT in je normalno caa.36.3, zdaj pa že 5 dni na okrog 36.7! Hmmm..:zmeden: No, in potem si kar naprej vlivam neko lažno upanje!! Ful sem jezna sama nase! :grrr:




larisa -> Dobro jutro (3.2.2005 9:52:37)

Udb, a sta redno :sloncek::sloncek: tud zdaj ko si čakala :hudicek:? Moji prijateljici se je isto zgodilo. Čakala je :hudicek: ampak je imela redno na 2 dni :sloncek: in ko je imela pregled zaradi :hudicek: je G videla da je nosečka.
Sej nočem dajati lažnih upanj ampak vseeno, vse je možno.
Srečno:angel::angel::angel:




Udb -> Dobro jutro (3.2.2005 10:00:49)

larisa, nisva ravno gledala, da bi vsake 2 dni, ampak sva pa!! Saj vem da je vse mogoče, ampak mi je že tako težko, ker sem velik sanjač in sem vsakič neskončno razočarana!




baguSka -> Dobro jutro (3.2.2005 10:38:30)

Oooo sanjačke moje!!!8):love:8):love:

Sm glih u službo pršla mau gledat kakšna je današnja situacija.

Skye sm si že učke spočila na tvojmu linku..:sloncek:

Udb držim :miska: zate da ti G sporoči veselo novičko!




Udb -> Dobro jutro (3.2.2005 10:39:30)

O, baguska!!! Kako si kaj? Hvala za pesti, ampak jih kar prišparaj za kdaj drugič - po moje ni variante,da bi kaj bilo!! Me tko zvija - najbrž bo :hudicek: kmalu prišla!




baguSka -> Dobro jutro (3.2.2005 10:42:20)

Udb bolj švoh sm, ampak sej bo bolš.
Da se le reš situacija tuki na šihtu..:(

Mogoče te pa kej druzga zvija..:zmeden::)- Dokler je ni, še nič ne pomen!:zmeden2:




biba77 -> Dobro jutro (3.2.2005 10:47:51)

Nic se ni doreceno, udb!
Jaz drzim pesti, :miska::miska::miska::miska::miska:!




Udb -> Dobro jutro (3.2.2005 10:55:16)

No, hvala vsem!! ;) ;) Sem vesela, da sem vas spoznala, pa čeprav samo preko neta!!

baguska - ne skrbi. stvari se zmeraj rešijo - mogoče nam rešitev v prvem trenutku ni všeč, na koncu pa se zmeraj izkaže, da je tako najbolje!!





Skye -> Dobro jutro (3.2.2005 10:56:23)

udb se popolnoma strinjam s teboj:bravo:




Udb -> Dobro jutro (3.2.2005 10:58:11)

Punce, men je dolgčas!!
A se da kateri čvekat?




baguSka -> Dobro jutro (3.2.2005 10:58:23)

Udb zlata si!:love::rozica:

Upam da se res stvari čimprej razpletejo, ker drugač bom izrabla vse živčke. Še dobr da mam vas, da mi jih vsaj malo ohranjate.;)
In upam da se čimprej pozitivno razpletejo tudi tvoje stvari.:miska:




baguSka -> Dobro jutro (3.2.2005 10:59:42)

jst mam zdele par klicou za opravt, se pa javim takoj ko bom lahko. a kr tuki?




Udb -> Dobro jutro (3.2.2005 11:01:02)

baguska, a se splača zaradi službe sekirati?? NE! Zato, ker je življenje že tako prekratko!! In moraš pogledati na situacijo, kot na zaplet ki ga je treba razrešiti in nikakor kot na nekaj morečega!! Rešitev obstaja - tako kot pri tisti Einštajnovi uganki! ;)

Ker zaradi živčkov potem vse trpi -vsaj na sebi vidim - tečna sem do dragega, potem se skregava, potem sem še bolj tečn, pa se trmam, pa jokam,....BREZ vEZE!! Tega pa že ne mislim zaradi službe prenašati!




Udb -> Dobro jutro (3.2.2005 11:01:57)

Kr tuki, al pa na privat! Kakor želiš - bom vesela! Ker drugače se mi čas ne bo nikamor premaknil - namreč nič ne dela v službi - tako da se papirji kopičijo!! Sranje!!




biba77 -> Dobro jutro (3.2.2005 11:03:57)

Ja, udb, o cem pa bi ti cvekala?
Skye, kava bo... slastna in sladka... glede znakov o prihajajoci M pa ne bomo izgubljali besed, ker je tako ne bo!!!! Jaz vec nimam volje o tem razmisljat... Ti pa bos nasa nova :nosecka:. Telepatsko te obdelujem, prodiram v tvoje misli, pogovarjam se s tvojo bodoco :duda: in pravi, da dolgo vec noce cakat! Trtica? Kaj pa ima trtica s :hudicek: M?!?
:miska:




Skye -> Dobro jutro (3.2.2005 11:08:36)

biba ti si zlata:love: Da bi te bog uslišal;)

hehe...trtica verjetno nima nič z M...ampak nikoli ne veš...jaz sem unikat;)

To je že potrjeno...že 2 leti laufam okoli zdravnikov glede mojih bolečin v kolku....pa mi še do zdaj niso postavili diagnoze...ja odkrili so le to, da imam eno vretence več kot normalno:zmeden:

No pa pomirili so me glede nosečnosti.....lahko se celo zgodi, da se bodo potem vsi problemi rešili...tako da še en razlog več za :duda:




biba77 -> Dobro jutro (3.2.2005 11:12:15)

Hmmm, ce hoces, da bi te bog uslisal, pa bi morala prej z mano molit!!! C, c, c, ... :)-:)-:)-




Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>