vneta ritka (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Čvekamo o naših otrocih



Sporočilo


barbas -> vneta ritka (19.3.2008 11:16:48)

Nevem, ali sem odprla temo na pravi strani, pa bom vseeno povedala naš problem.
Hčerka je stara 2,5 let in že vsaj pol leta brez plenice. Ima pa vsak drug dan vneto ritko. Vsak dan ritko tudi umivamo in zaradi vnetja tudi mažemo z bepantenom. Prosim pomagajte mi z vašimi izkušnjami.




lelčy -> RE: vneta ritka (19.3.2008 11:29:53)

naša je 2,5 letnica je tudi dolgo že brez plenice in imamo enako teževo, da ima večkrat vneto ritko.jaz ji mažem ali z niveino kremo ali pa z afroditino zaščitno kremo. oboje nam pomaga.




tikatoka -> RE: vneta ritka (19.3.2008 11:56:41)

V dm-u se dobi cinkova krema, taka zelena okrogla embalaža, krema je zakon za plenične izpuščaje, takoj se pozdravijo. Vem da, pri tebi ni problem plenični izpuščaj, ampak ker krema ni draga, mislim da je pametno probati, če tudi vam pomaga.

Pozdravček




tinas -> RE: vneta ritka (19.3.2008 17:38:35)

mogoče ima pa gljivice (zelo rdeče). poskusi z canesten mazilom. ga dobiš v lekarni brez recepta. nam se vsake toliko pojavijo (vem, da so, ko nam bepanthen ne pomaga) in je ritka zelo rdeča. s canestenom pa 2x namažem in je takoj boljše.




barbas -> RE: vneta ritka (31.3.2008 11:35:02)

hvala za pomoč,
glivice po mojem niso, ker drugače nebi pomagala nobena druga krema
drugače sem pa kupila v lekarni eno kremo na m... ki nam je pa takoj pomagala. v eni noči se je ritka pozdravila




barbas -> RE: vneta ritka (5.4.2008 14:59:06)

no sem pogledala kako se imenuje
MUSTELA




šnucika -> RE: vneta ritka (5.4.2008 16:54:35)

Ravno včeraj sem bila s hčerko pri alergologinji,ki mi je predlagala baker-cink kremo za nego vnetij na koži.In povdarila je,da je super tudi za ritko.
V lekarni se jih dobi kar nekaj različnih firm,ki imajo te kreme cu-zn.Midve imava od A derma.




Stran: [1]