Nadstrešek za avto (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Naš vsakdan >> Gradnja



Sporočilo


Anonimen -> Nadstrešek za avto (20.3.2008 13:47:58)

Spravljava se narediti nadstrešek za avto, pa me zanimajo vaše izkušnje oz. reference. Kakšne nadstreške imate, ste jih naredili sami, les kupili kje (žaga, bauhaus...), ali ste jih naročili po meri (spet kje). Koliko je stalo?




žigolino -> RE: Nadstrešek za avto (20.3.2008 14:24:56)

Naredili sami,kupili les dali na žago,tam tudi kupili brune za obit in to je to




smigli -> RE: Nadstrešek za avto (20.3.2008 14:36:25)

Saj ti ponujajo tipske, že narejene, sam za postavit, Lesimpex v N.G.




karamela -> RE: Nadstrešek za avto (20.3.2008 14:42:02)

IZVIRNO SPOROČILO: žigolino

Naredili sami,kupili les dali na žago,tam tudi kupili brune za obit in to je to



Mi tudi. Brune mi delujejo res ful lepo... Za ceno pa ne bi vedla. Te finance obvlada moj lubi...




Dadi -> RE: Nadstrešek za avto (20.3.2008 15:03:00)

En nadstrešek je moj sam naredil...Potem sva pa rekla da bova za drugega pa našla človeka ki ga bo naredil, ker se moj ni imel časa s tem ukvarjat..Pa sploh nisva dobila človeka...od avgusta naprej sva nekoga iskala pa je moj več povpraševanj poslal na okrog pa nič...tako da sva tole zimo zgurala še brez ampak spomladi bo pa nujno treba..
Očitno se bo moj spet moral lotit dela...[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




nbiba -> RE: Nadstrešek za avto (20.3.2008 17:06:22)

Mi ga imamo od Kograd Igem d.o.o.- parkirišče CPROOF in sicer za tri parkirna mesta.Smo zelo zadovoljni, pa tudi zelo lepo je za pogledati. Marsikdo se pri nas ustavi, ga pohvali...




mojsoncek -> RE: Nadstrešek za avto (21.3.2008 8:11:27)

Mi smo se zmenili kar s krovcem, ki nam je pokril hiso. Mozakar, ki dela ostresja je naredil leseno konstrukcijo za nadstresek, krovec pa ga je pokril. Nadstresek je za dva avtomobila in je velik 5x6m. Racuna pa se nisva dobila.




Anonimen -> RE: Nadstrešek za avto (21.3.2008 9:39:48)

Hvala punce, sem našla na netu popoln nadstrešek, zdaj pa sem bom še h lokalnim in malo manj lokalnim tesarjem odpravila, da mi naredijo predračune.

[image]http://www.eurotes-tesarstvo.si/uploads/623/gallery/picture_36_phot0030.jpg[/image]




robinzon -> RE: Nadstrešek za avto (21.3.2008 16:21:55)

Mi smo ga naredili jeseni v lastni režiji, lesenega, velikost  caa 6,4x5m za dva avtomobila. Cena je prišla okrog 3400€, s tem, da smo uporabili lepljen les, karteri je 2x drazji, se pa ne zvija in poka. Če katero zanima, lahko napišem točno specifikacijo in potek dela, postavili in pokrili smo ga skupaj s tesarjem v šestih urah, s tem, da smo les prej dali vezat. Če bi takega naročili, bi bila cena zgornja x 2.




Stran: [1]