Kamp vira na Hvaru (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Izleti in počitnice >> Kampiranje



Sporočilo


pojona -> Kamp vira na Hvaru (28.3.2008 21:11:35)

Zanima me, če je bil kdo že v kampu Vira na Hvaru in če lahko kaj napišete o kampu?




soncece24 -> RE: Kamp vira na Hvaru (29.3.2008 10:29:44)

Lepa lokacija, zelo malo sence, proti ostalim kampom na otoku zelo drago, do mesta je peš kr daleč. Kakšna je pa plaža pa nisem videla, verjetno lepa. Je pa kamp pred leti kompletno zgorel in so ga predlani obnovili, tako da je vse novo  (kopalnice, wc-ji itd).




saving -> RE: Kamp vira na Hvaru (30.3.2008 21:21:28)

Imajo majhno, a simpatično igrišče za otroke. Bife ob plaži je zelo drag. Voda je čista. Plaža je kamenčkasta. WC-ji so čisti. Kamp je relativno majhen in luškan, a precej drag. Do Hvara je daleč, avto je obvezen (v Hvaru zaračunavajo parkirnino).




spiderman -> RE: Kamp vira na Hvaru (10.7.2008 1:21:02)

živjo 2 sezoni nazaj smo bili na viru luštno 4kampi skoraj eden zravn drugega kar me je motilo odpatke niso redno čistili pa do mesta je kar mekaj hoda še posebej če maš majhne otroke plaža super morje čisto 




MOTOM -> RE: Kamp vira na Hvaru (15.7.2008 16:16:01)

pozdravljeni
kako ste pa otroke pazili glede na to da je vse v terasah.  Za kolko let stare otroke pa je.  Mislim meni ni da bi non stop pazila na plezečega otroka da bi mi čez škarpo padu.  Kolko pa je do morja.  je full strmo so kake stopnice?




Stran: [1]