Marela za dvojčke (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Dvojčki, trojčki, četverčki



Sporočilo


pikceva -> Marela za dvojčke (2.4.2008 18:34:41)

Punce,

Povejte mi prosim, katera marela je fajn za dvojčke. Ali imate po dve in jih date skupaj s sponko ali eno za dvojčke.

Lp in hvala




mravljica3 -> RE: Marela za dvojčke (2.4.2008 19:27:46)

Mi imamo Maclaren twin techno in je super. Zelo kvaliteten voziček, dobro vodljiv, skratka  nam je zelo všeč.  Edina slaba stvar je bila cena, samo se je splačalo, saj se naša dva zelo rada vozita v njem.

Lep pozdrav in veliko uspeha pri nakupu!




siskamiska -> RE: Marela za dvojčke (2.4.2008 19:42:16)

Mi imamo Ario twin, to sicer ni marela ampak sem zelo zadovoljna z njo. Zloži se na "knjigo".




nektarina -> RE: Marela za dvojčke (3.4.2008 22:46:06)

Jaz pa z Ario twin  nisem preveč  zadovoljna, ker ob vsakem pločniku  ga moram dvignit. Po gramozu pa je ojoj. Včasih sem morala kar  pot menjat, ker po gramosu  se ni dalo. Drugače pa  ko imam družbo uporabljam 2  normalna vozička in z njima grem  vsepovsod.
Ima pa prednost ,da ga  hitro odpreš, hitro  zapreš in je lahek .




siskamiska -> RE: Marela za dvojčke (7.4.2008 20:39:28)

IZVIRNO SPOROČILO: nektarina

Jaz pa z Ario twin  nisem preveč  zadovoljna, ker ob vsakem pločniku  ga moram dvignit. Po gramozu pa je ojoj. Včasih sem morala kar  pot menjat, ker po gramosu  se ni dalo. Drugače pa  ko imam družbo uporabljam 2  normalna vozička in z njima grem  vsepovsod.
Ima pa prednost ,da ga  hitro odpreš, hitro  zapreš in je lahek .


jaz fiksiram spredaj kolesa in gre. Če gre pa bolj težko pa malo bolj rinem. A si me predstavljate kako rinem v Šišenski hrib? [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image]




Stran: [1]