Magnetna resonanca (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Naše zdravje



Sporočilo


tajtaja -> Magnetna resonanca (7.4.2008 12:24:00)

Imam napotnico, pa ne vem, kam bi se naj naročila.
Kje so najkrajše čakalne vrste? Kje ste prišle najhitreje na vrsto, če je katera že bila?




Jančika_ -> RE: Magnetna resonanca (7.4.2008 12:34:20)

Najboljše bo, da pokličeš okoli. Moja prijateljica je lani na začetku leta prišla v Izoli na vrsto v treh dneh, ker so ravno nabavili aparat in še ni bil nihče naročen. Verjetno je zdaj drugače.

So pa res precejšnje razlike - jaz sem se recimo jeseni naročala za CT in bi v Celju čakala 3-4 mesece, na Fontani v MB sem prišla pa na vrsto v treh tednih.




Anja25 -> RE: Magnetna resonanca (7.4.2008 12:51:08)

Poskusi v bolnišnici Šempeter pri Novi gorici ali pa v Slovenj gradcu. Ko sem se jaz naročala na preglede so bili v Šempetru najbolj fleksibilni potem pa v Slovenj gradcu. Ti dve bolnišnici se ne moreta primerjati z Ljubljano, ne po uslugah in ne po prijaznosti.
LP




tajtaja -> RE: Magnetna resonanca (7.4.2008 13:21:33)

Zdaj sem klicarila sem in tja in daleč najkrajšo čak. imajo na Ptuju, dr. Mudnić.
Sploh nisem vedela da obstaja, še noben zdravnik me ni napotil na njih?
Kdo pozna?[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley13.gif[/image]
Že kdo bil pri njem?




anita4 -> RE: Magnetna resonanca (7.4.2008 14:22:43)

jaz sem bila na magnetni resonanci v Mariboru pri MDT&T zdravstvo to je nekaj privatnega pa sem bila v 3 dneh že na vrsti z napotnico.Pokliči na 02 2353552, upam da je še to ista številka ,ker sem bila pred 1 letom.
lp
Anita




tajtaja -> RE: Magnetna resonanca (7.4.2008 15:17:05)

Sem glih zdaj klicala, pa več noben ne dvigne. Verjetno so samo do 15 ure.
Sicer pa tega nisem nikjer zasledila.
Kje pa so, na kateri lokaciji?
Pa hvala za informacije.




dulcinea -> RE: Magnetna resonanca (7.4.2008 19:07:56)

Jaz sem šla v Valdoltro. Sem pa čakala ene tri mesece. Kaj sem pa doživela v Šempetru pri Gorici, pa raje nebi. Take šlamparije pa še ne (pa ne na MRI). 




* Mateja * -> RE: Magnetna resonanca (7.4.2008 21:44:56)

IZVIRNO SPOROČILO: Anja25

Poskusi v bolnišnici Šempeter pri Novi gorici ali pa v Slovenj gradcu. Ko sem se jaz naročala na preglede so bili v Šempetru najbolj fleksibilni potem pa v Slovenj gradcu. Ti dve bolnišnici se ne moreta primerjati z Ljubljano, ne po uslugah in ne po prijaznosti.
LP


Za Sloven Gradec ne vem, predobro pa poznam Šempeter in nebi zgubljala besed o prijaznosti in ....Z eno besedo-nesposobni za biti bolnica. Tako da raj pripororočim, da greš kam drugam!




tajtaja -> RE: Magnetna resonanca (8.4.2008 9:34:47)

Kličem, pa ne zvoni, samo nekaj piska. Včeraj pa je zvonilo.  Čudno.
Bom probala še pozneje.




tajtaja -> RE: Magnetna resonanca (8.4.2008 9:39:24)

Evo, naročajo za avgust. Grem vseeno na Ptuj, baje da začetek junija pridem na vrsto.
Bomo videli.




tajtaja -> RE: Magnetna resonanca (8.4.2008 9:40:10)

Za Sloven Gradec ne vem, predobro pa poznam Šempeter in nebi zgubljala besed o prijaznosti in ....Z eno besedo-nesposobni za biti bolnica. Tako da raj pripororočim, da greš kam drugam!


Saj tu sploh nimajo MR. Sem klicala že včeraj.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley13.gif[/image]




Stran: [1]