Kaj pijete? (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Dojenje in dodajanje



Sporočilo


Vittel -> Kaj pijete? (9.2.2005 16:30:08)

Kaj pijete doječe mamice? Jaz sem do zdaj pila čaj Krtek ali Bebi čaj. Pa mi je zadnjih nekaj dni vsak dan slabo in tudi bruhala sem enkrat :(. Mislim, da je 3L čaja na dan preveč in da mi ta povzroča slabost. Kaj pijete ve da zadostite dnevnim potrebam in da ni zvečer krize z mlekom?
Hvala za odgovore. :rozica:




total -> Kaj pijete? (9.2.2005 16:45:13)

Vodo in hippov čaj za dojenje.




KIRA -> Kaj pijete? (9.2.2005 16:51:44)

ma jaz sem probala vse od mineralnih vod, do piva in čajev. pa ni nič pomagalo. :((
baje pa sezamova semena - skuhana ali kaj, pol pa to piješ - pomagajo d aimaš več mleka... nekje na forumu piše - probaj v iskalniku poiskat...
Lp




mika -> Kaj pijete? (9.2.2005 17:16:41)

jaz pijem Bevitalov čaj za doječe matere in me čez kako uro začene v dojkah kar tiščat.




Lunca1 -> Kaj pijete? (9.2.2005 18:04:17)

Jaz pijem Bebe čaj, Hippov čaj za dojenje, malinovec, cedevito.

LP Lunca




Maxica -> Kaj pijete? (9.2.2005 18:56:17)

Jaz že pol leta pijem janežev čaj Krtek (sama sebe občudujem, da mi še ni slabo:)-) ali pa vodo.




puri -> Kaj pijete? (9.2.2005 20:56:37)

Jaz pa pijem samo vodo:)




ruki -> Kaj pijete? (9.2.2005 21:16:57)

voda je zakon. :bravo:




Trebnje -> Kaj pijete? (9.2.2005 23:04:06)

Voda,limonada,lipov čaj,mleko.




Anonimen -> Kaj pijete? (10.2.2005 15:21:00)

Zjutraj pol litra kakava. Potem pa veliiiikooo vode, tu in tam malinovec, radensko-tisto z meliso in limono, sedaj že tudi jabolčni sok in včasih malo gostega. (zadnjič sem si obupno zaželela kokakole in vse poslala h vragecu in na dušek spila pol litra:ups: Malemu k sreči ni nič škodilo9nebesa )Popijem od 2,5 do 3 litre tekočine na dan. Sedaj, ko se spet aktivno ukvarjam s športom včasih tudi več. Čajev tokrat sploh ne pijem. Pri prvih dveh otrocih sem se nalivala s čaji za dojenje, pa mi je obakrat usahnilo mleko. Enkrat pri 4 in enkrat pri mesecih. Sedaj smo stari 4 mesece in pol in podiramo vse rekorde:bravo:8):bravo:
Sem pa ugotovila, da imam dobesedno eksplozijo mleka, če se za večerjo nabutam polente z mlekom:)-:bravo::)-.
Pa pa in lep pozdravček!




Stran: [1]