Dobro jutro (Polna verzija)

Forum >> [Zanositev] >> Želimo si novega člana



Sporočilo


žlička -> Dobro jutro (10.2.2005 6:38:52)

jutro punce.........sej bomo zmrznili brrrrrr v Ljubljani je -11, drugje imate se bolj mraz

hej udb, kako si panckala z novico o:nosecka: in malo :duda: v sebi?

no, za v spodbudo...jutri je petek:bravo:




Udb -> Dobro jutro (10.2.2005 6:50:33)

Jutro!! :)-:)-:)-:)-:)-

Pri nas je pa -17!!!!!!!!!!!! Tako da nič jamrati!! Res mrzlo - me je kar v nos rezalo, ko sem šla v službo!!

Spala sem pa bolj tako tako!! Sem bila tako vznemirjena, da sem komaj zaspala, celo noč sem se nekaj premetavala, zjutraj sem se zbudila totalno naspidirana!! ;) ;) ;)


VESELA!!!!!!!!!!!!!!!

Pa še petek je jutri!




žlička -> Dobro jutro (10.2.2005 6:53:38)

hoj, jojjjjjjj mate mraz pri vas brrr

jah, take vesele informacije ti ne dajo miru in vrjamem da si bolj slabo spala, sam vazno je, da si se premetavala od ene lepe informacije, kot ce bi bilo kaj narobe;)

ja, petek je, superca




Udb -> Dobro jutro (10.2.2005 7:00:57)

Le kdaj misli priti poletje!! ;) Sem včeraj ravno ugotovila, da bom lahko celo poletje doma!! ;) ;) ;) No vsaj velik del - najprej dopust, potem porodniška... :bravo:

Me pa prav firbec matra, koliko sem noseča! Moram čim hitreje h G!




žlička -> Dobro jutro (10.2.2005 7:04:02)

poletje:morje: laho trenutno samo sanjamo

saj bos danes verjetno poklicala G, ha ha ha, kaj si bo mislila una sestra, ki sta vceraj govorili:)-

upam da bos imela bolj prazno pisarno, da bos u miru lahko poklicala G in se narocila na prvi pregled:metulj:




Udb -> Dobro jutro (10.2.2005 7:05:28)

žlička, slabo kaže glede praznosti pisarne!! Ampak bom že ujela pravi trenutek!! Brez skrbi! No, sej ko bo sestra slišala kdaj sem imela zadnjo M, me bo verjetno kmalu naročila, ne?

Hmmm...morje...komaj čakam 25.2., ko greva z dragim z avikend na morje!




ElaM -> Dobro jutro (10.2.2005 7:06:38)

udb, sem šla danes prečekirat tvoje črtice. In sta full dobro vidne. Skratka še enkrat čestitke.:bravo::darilo::darilo:




žlička -> Dobro jutro (10.2.2005 7:11:27)

jutro Irmy...

udb, a gresta za dalj casa na morje,kam pa gresta, midva sva bila v nedeljo, je bilo lepo, mogoce kak trenutek zapihalo, sam vseeno lepo, morje je morje:morje:

:roza: se res lepo vidita




Udb -> Dobro jutro (10.2.2005 7:14:43)

:)-:)-:)-:)- A sta res dobri????? JES!!!

Na morje greva pa za en vikend, da si malo spočijeva! Imava namreč divji tempo! Greva v Fieso - imajo ful ugodno ponudbo - 25000 za vikend paket za 2 osebi (nočitev+zajtrk)!




anadejka -> Dobro jutro (10.2.2005 7:29:44)

UDBBBBBB jupiiiii:bravo::bravo::bravo::bravo:,kaj jest to berem!!!!Kok sem vesela zate Udb!!!Pikico imaš!!!!

ČESTITKE!!!!:rozica::bravo::rozica::bravo::rozica:

Sej mogoče sem mal pozna:)-,ampak sem se glihkar na RR prklopla,pa evo takoj najlepša novica!!!
Pa sej sm kr čutla da si :nosecka:!!!
In dej povej,je bil lep plusek?!?!?!:bravo::bravo::bravo:




Udb -> Dobro jutro (10.2.2005 7:35:28)

andrejka! Hvala!! 9nebesa

Ni bil plusek - sta bili 2 črtici!! :)-:)-:)-:)-:)- Najlepši :roza: kar jih je!!




žlička -> Dobro jutro (10.2.2005 7:36:06)

jutro andrejka

dve crtici si lahko pogledas v albumu, sta tko lep :roza::bravo::bravo::bravo:




Udb -> Dobro jutro (10.2.2005 7:36:41)

No ja, žlička, ne pretiravej!! ;) Sta tako motni, kot da se mi je roka tresla zraven!! :)-




Skye -> Dobro jutro (10.2.2005 7:38:10)

Jutro RR-jevke;)

Brrr...kdaj bo kaj bolj toplo....to je pa že višek...a smo v Sibiriji:zmeden:

Mene danes čaka zelo dejovni dan, zato bom bolj malo tukaj...ampak ne morem si pomagati...pokukala pa bom sem ter tja;)

Kako se počuti bodoča mamica?:)

Pozdravček
Skye




anadejka -> Dobro jutro (10.2.2005 7:40:55)

Kok lepo Udb:bravo:.Upam da bom tut jest imela kdaj tako srečo da bom vidla pr seb take lepe dve črtici:).

Ejj Udb,dej povej po resnic,a si kej slutla.A si imela drugačen občutek kot prejšnje mesece?Kaj pa kakšni znaki?So bili?

Sorry k težim:ups:.




Udb -> Dobro jutro (10.2.2005 7:51:45)

skye, dobro jutro!! Počutje nespremenjeno!! Razen, da sem čisto naspidirana in sem že skoraj imena zbrala!! :)- :)-:)-:)-:)-

andrejka, nič ne težiš!! Ful je lepo, da se lahko komu izpoveš - ker tečnim sodelavkam se vsekakor ne morem in nočem!! ;) Slutila sem itak vsak mesec!! :)- Ne - saj veš kako dela psiha - zmeraj sem imela vse mogoče nosečniške znake!! :) No, zdaj pač M ni, me pa že 2 tedna zvija kot pred M, pa mogoče mal več na WC hodim, prsa so enaka (torej mala ;) ), drugega pa nič posebnega!




Skye -> Dobro jutro (10.2.2005 7:54:06)

udb glavno da se vredu počutiš...si pa predstavljam da je tvoj adrenaliln zdaj na višku:)-

Kaj se pa imen tiče...jaz še sploh nisem :nosecka: pa jih že imam izbrane, tako da ti nisi nič prehitra:)-:)-:)-




Udb -> Dobro jutro (10.2.2005 7:55:04)

SKYE!! ;) ;) ;)

Kaj pa delaš danes, da imaš tako nabit dan?




Skye -> Dobro jutro (10.2.2005 8:03:18)

novi program imamo...pa ga je treba preveriti če vredu deluje;)




emaa -> Dobro jutro (10.2.2005 8:07:25)

jutro punce




Udb -> Dobro jutro (10.2.2005 8:07:44)

JUTRO EMAMAIR!!:kava:




Sara3 -> Dobro jutro (10.2.2005 8:09:52)

Dobro jutro!!!

Najprej čestitke vsem :nosecka:.

Pa vam še iz prve roke povem kakšno je vreme na obali. Sončno le mogoče malček preveč mrzlo. Ni pa že spet tako kot drugod po Sloveniji. Udb sem prebrala, da greš v Fieso. Si že bila v Fiesi?




žlička -> Dobro jutro (10.2.2005 8:10:13)

jutro emamair, kako kaj?

hej Skye, ne se prevec naprezat:)-




emaa -> Dobro jutro (10.2.2005 8:11:41)

gre, še dobr da u ljubljani ni tko mrzlo ko drugje




Udb -> Dobro jutro (10.2.2005 8:11:42)

SARA - sem že bila tam, samo ne v hotelu!




Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>