porodnišnica SG (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Porodnišnica



Sporočilo


tadejaa -> porodnišnica SG (10.2.2005 10:06:21)

Zanima me kako je s potrdilom šole za starše za očete v porodnišnici Slovenj Gradec.Ali morajo očetje obvezno obiskovati šolo za starše.To bo moj drugi porod,partner pa bo prvič prisostvoval porodu.
Hvala za odgovore.




VESNA74 -> porodnišnica SG (10.2.2005 13:41:58)

Decembra sem rodila v SG. S fantom sva šolo za starše obiskovala v MB, a naju v SG nihče ni vprašal za potrdilo. Pokliči v bolnišnico in vprašaj. LP




frutka_ -> porodnišnica SG (10.2.2005 23:46:16)

Enako kot Vesna.
Sem iz MB, rodila v SG pa me noben ni vprašal za potrdilo da je ati opravila šolo za starše.Rodila sem junija.




JASNA D -> porodnišnica SG (11.2.2005 9:13:53)

Jaz sem dvakrat rodila v SG, ko sem jim prvič hotela pokazat potrdilo za moža, so se samo nasmehnile.... - češ, kaj pa njemu in nasm to kaj koristi... In veste kaj - prav imajo! V drugo pa sploh nismo imeli časa o tem kaj dosti debatirat - so ga najprej poslale na kavo za 20 minut, pol smo pa molili boga, da se bo držal ure....

Skratka - v SG potrdila ne rabiš! Lep porod!

Jasna




Nincula -> porodnišnica SG (28.2.2005 14:54:04)

Je pa obiskov na pretek.
lp N




Amoss -> porodnišnica SG (2.4.2005 10:52:24)

Tiste ki ste iz MBja in ste rodile v SG, kaj ste se morale prej napovedat in ali ste mogle pred PDP v bolnico.Koliko je do SG iz MB, mene je strah da bi recimo rodila po poti drugače pa bi ful rada šla rodit v SG,kaj tam že imajo porod v vodi?




Abby -> porodnišnica SG (24.4.2005 19:22:23)

Upam, da ni prepozno za odgovor. Razdalja SG-MB je 72 km. Ali boš rodila po potei, ali ne, je odvisno od samega poroda. Lahko ti je že 5km predaleč, lahko pa še celo SLO prevoziš podolgem in počez, pa nič. Poroda v vodi nimajo, so pa večinoma vsi zelo prijazni in imajo korekten odnos do pacientk.




Stran: [1]