Akumulatorski traktor s prikolico in nakladalko (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroška oprema



Sporočilo


nova sloncica -> Akumulatorski traktor s prikolico in nakladalko (15.4.2008 11:16:36)

Ali morda katera ve kje naj kupim traktor na akumulator za 3 letnika, ki ima prikolico in nakladalko in katerega. Sem vidla da je prej takega delal peg perego, zdaj pa ga pri nas ni več mogoče dobiti. Za druge firme pa ne vem.
Hvala za informacije.




mojsoncek -> RE: Akumulatorski traktor s prikolico in nakladalko (15.4.2008 11:21:45)

Mi smo se pa raje odlocili za taksnega na pedala. Malo fiskulture pa le mora imeti otrok [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]. Smo pa kupili Smobija s prikolico in nakladalko (preko e-Baya)




lelaval -> RE: Akumulatorski traktor s prikolico in nakladalko (15.4.2008 11:24:50)

Mi smo se pa raje odlocili za taksnega na pedala

mi isto




melanija -> RE: Akumulatorski traktor s prikolico in nakladalko (15.4.2008 14:49:57)

Kolikot jaz vem jih Peg perego še dela. vprašaj generalnega uvoznika za SLO. MI smo en mesec nazaj pri njih kupili motor za našo pupo. Njihova internetna stran je Mami.si. tam so cene in vse ostalo. Jaz sem jih poklicala in naročila kar po telefonu, so pa zelo prijazni. Poskusi




Stran: [1]