slovenske novice (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Dvojčki, trojčki, četverčki



Sporočilo


Anonimen -> slovenske novice (15.2.2005 13:54:46)

zadnjic sem zasledila na zadnji strani clanek o punci ki je rodila dvojcka:love:9nebesa:bravo: z 2mesecnim razmakom...
ja prav ste precitale:), mamica je namrec imela genetsko napako in imela 2 maternici.vglavnem vredno ogleda:bravo:

:sloncek:lp:sloncek:




Anonimen -> slovenske novice (15.2.2005 13:55:35)

Kaj takega:zmeden2:




darjatimci -> slovenske novice (15.2.2005 14:05:32)

To je bilo tudi na TV mislim da predvčerajšnim,dvojčka sta se rodila s skoraj 2mesecema razlike in zdaj ne vejo,če jih bodo sploh obravnavali kot dvojčka,sta pa tako srčkana.:duda::duda:




petraCBU -> slovenske novice (16.2.2005 13:32:46)

Si predstavljate, da bi se tak primer zgodil v naši zbirokratizirani in nefleksibilni Sloveniji? verjetno bi celo leto premišljevali kako naj oblikujejo rojstne liste!

Aja, moj oče in njegov brat dvojček sta se rodila sicer 73 let nazaj, eden ob 23.55. in drugi 00.10. Že takrat (je pravila moja stara mama) so se praskali po glavi, ali naj napišejo rojstne datume z dnevom razlike... pa so pol obema kar isti dan zapisali.
Moram rečt, da bi me zelo zabavalo, če bi se čez nekaj mesecev kaj takega primerilo meni in mojim pikcem...:)-




Anonimen -> slovenske novice (16.2.2005 13:36:03)

Sem videla ja.

Ampak to potem menda nista dvojčka a ne?

Le čudno naključje, da jima je dvakrat v tako kratkem času ratalo in da je imela dve maternici. Zame to nista dvojčka ampkak bratca (ali karkoli sta).




Teni_ -> slovenske novice (16.2.2005 13:39:05)

Jaz sem imela sosošolki na srednji šoli, ki sta tudi dvojčici in sta narazen 10 dni. Se mi je že to tako čudno zdelo. Ampak 2 meseca. To pa še nisem slišala.

LP,
Mojca:rozica:




Stran: [1]