Internautica Portorož (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Izleti in počitnice



Sporočilo


Zanica -> Internautica Portorož (12.5.2008 10:52:29)

Joooj, kolk sm se razorčarala! To soboto smo šli v Portorož in na sejem. Vstopnica - 12 EVROV po osebi- pa misliš da boš neki not dobrega videl, pa vse natrpano, brez kakšnega reda, v halah vroče za popi***. MOgoče so samo 2 jahte predstavljene na ta prav način, ostalo pa groza.
Totalno brezveze porabljenih 24 evrov.




smigli -> RE: Internautica Portorož (12.5.2008 11:43:15)

Se strinjam s tabo, obožujem morje in vse kar spada zdraven, tako da sem kar redna obiskovalka internautike. Se pa tudi jaz sprašujem kdaj zaboga bodo spregledali, da imajo več kot premalo prostora in totalen kaos, tako da bore malo vidiš. Isto kot pri DARSU, kjer znajo kasirat pretirano visoko ceno za uporabo vedno zamašenih AC.




Mandek -> RE: Internautica Portorož (15.5.2008 10:58:30)

O, potem pa nisem nič zamudila. Midva se vsako leto veseliva te internautike, letos pa nama časovno ni zneslo, zato sva bila kr malo razočarana. Ampak glede na ifno nisva nič izgubila:)
Je pa res, da bodo mogli nekaj poštimat. tak dogodek kot je Internautika zahteva malo višji nivo predstavitve, se mi zdi...




Anonimen -> RE: Internautica Portorož (15.5.2008 17:49:14)

Naslednjic pridi v Split. Vsaj izlet bo dober [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




Stran: [1]