Enostavno knjigovodstvo - heeeelp (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Naš vsakdan



Sporočilo


Katjuša & Daša -> Enostavno knjigovodstvo - heeeelp (15.2.2005 21:06:14)

:zmeden2: Ja saj vem, da to ni tema za tukaj, ampak jaz sem že čist obupana in iz vaje. Ali mogoče katera obvlada enostavno knjigovodstvo (bilance amortizacije itd..).

Nujno bi rabila pomoč.

:zmeden: Katjuša :zmeden:




Katjuša & Daša -> Enostavno knjigovodstvo - heeeelp (16.2.2005 12:17:15)

Delam bilanco za sp, in sem verjetno že lansko leto narobe vpisala. Letos se pa mal za nazaj čekirala in ugotovila razliko. Torej:

Amortizacijo sem lansko leto prepisala v napoved za odmero davka... iz popisnega lista osnovnih sredstev na dan.. iz stolpca 16 neodpisana vrednost...
Predlansko leto pa iz obračuna vrednosti amortizacije...iz stolpca 10 obračunana amortizacija.

zdaj sem pa v dilemi. Kater podatek je pravilen kolona 16 ali 10. Mislim, da sem se lani zmotila.

?Vem? pa da se v podatke iz bilance stanja vpiše iz pod točko 1 in 2 iz kolone 16 iz popisnega lista osnovnih sredstev na dan..
Verjetno sem tle neki zamešala. :zmeden2:

pa še to v Podatke iz izkaza poslovnega izida se tud verjetno vpiše obračunana amortizacija iz kolone 10 obračuna vrednosti amort... Ali se tud tle motim???:zmeden2:

Mislim, da je skrajni čas, da računovodstvo predam računovodskemu servisu. Že 14 dni skupi zlagam bilanco pa ne gre in ne gre. in tko je vsako leto. :hudicek:

Že v naprej najlepša hvala.
Katjuša




Katjuša & Daša -> Enostavno knjigovodstvo - heeeelp (16.2.2005 21:00:37)

Saj vedno delam z svetovalcem, vendar ni navedena zap. št. in sem bila malo zmedena, ker so bile spremembe in sem mislila, da sem kaj spregledala.

Najlepša hvala za pomoč. Jutri spišem in pošljem pa imam spet eno leto mir.

Katjuša




mpritr1 -> RE: Enostavno knjigovodstvo - heeeelp (29.5.2020 14:52:18)

Če imate vprašanja glede knjigovodstva, najbolje, da se obrnete na profesionalce: https://omisli.si/nasvet-strokovnjaka/racunovodje/knjigovodstvo-cene-pogosta-vprasanja-in-preverjeni-ponudniki-knjigovodstva/




Stran: [1]