Jutranji cvek ob kavici... (Polna verzija)

Forum >> [Zanositev] >> Želimo si novega člana



Sporočilo


Udb -> Jutranji cvek ob kavici... (17.2.2005 7:03:47)

Žlička, ne - spila sem samo 4dl!! ;)

Jaz ne bom kave...da ne bi slučajno rabila bruhati!




biba77 -> Jutranji cvek ob kavici... (17.2.2005 7:03:53)

Zlicka!!! Ni kave, lahko dobis kapucino z mlekom. C, c, c, nic nisi pozorno prebrala. :)-:)-

Ja, Donat ocitno dela cudeze za nekatere...:zmeden2::zmeden2:




Skye -> Jutranji cvek ob kavici... (17.2.2005 7:06:34)

jaz bi kapučino z smetanco, pa mal čokoladnega preliva preko če je možno...pleaseee:)




biba77 -> Jutranji cvek ob kavici... (17.2.2005 7:08:19)

Ma, ves kaj, Skye, zdaj je ze peti dan in dve, ki sta imeli na isti dan zadnjo M kot je bila moja, sta ze zdavnaj zagledali :modri: in jaz enostavno ne verjamem vec, da sem. Testi bi naj nosecnost potrdili ali ovrgli, ne? Mogoce pa Klomifen ta ciklus ni prijel (O sem pa "cutila", ker sem vedela kdaj bi naj bila) in bo zdaj M prisla, ko bo.
Edina misel, ki mi se hodi po glavi, je, da bom mogoce ena od tistih 100.000-ih, ki prej zagleda :duda: kot :modri:. Kaka tolazba pa je to? :zmeden::zmeden::zmeden:

Udb in AKS, poskusita Gorenjkino temno cokolado z ingverjem: temna cokolada zapira, ingver pa pomirja slabost. Mogoce pa vama bo ustrezala...8)




žlička -> Jutranji cvek ob kavici... (17.2.2005 7:08:55)

:ups: ups...........kapucino bom, sem se:zaspan: pa ne berem dobro, slabo vidim;)




biba77 -> Jutranji cvek ob kavici... (17.2.2005 7:09:32)

Cokoladni preliv navsezgodaj? No, potem pa malo pocakaj, da na hitro skocim v kantino... :)-:)- Lepo, da si dobrovoljcek, Skye! :rozica::rozica: Od kod jemljes?




Kris -> Jutranji cvek ob kavici... (17.2.2005 7:10:09)

punce,

pomislimo, če tokrat ne bo, bo pa drug mesec. Ne smemo se obremenjevati. Verjetnosti je pol pol za eno in drugo (bo ali ne bo). Glejmo tako, da enkrat bo. Enkrat bomo vse mamice in če bomo hotele bomo še drugič.....





biba77 -> Jutranji cvek ob kavici... (17.2.2005 7:10:26)

Ni blema, Zlicka, saj sem takoj vedla, kaj bos dobila, samo moram te malo zbudit, ne? :bravo::bravo:
No, zdaj pa res letim do kantine...




Skye -> Jutranji cvek ob kavici... (17.2.2005 7:11:58)

Astra, saj vem da je to čakanje ubijalsko:(...ampak si mogoče pomislila, da si ti ena izmed tistih, ki se jim pač nosečniški hormon počasneje dviguje in zato testi ne pokažejo :modri::roza: tako hitro.

kakorkoli jaz ti držim :miska::miska::miska::miska:, da to drži...in če si ti izgubila upanje, jaz ga nisem zate;)




biba77 -> Jutranji cvek ob kavici... (17.2.2005 7:13:30)

Ves, Kris, pri meni brez vzpodbujanja O ne bo, ker jih nimam. :zmeden: In tokrat sem popapcala zadnjo skatlico, ki bi me naj popeljala na HSG in komaj 1.4. imam spet razgovor v ambulanti (z izvidi, ki jih ne morem dobit, ce ne grem na HSG, ne?). No, bom pac 2 meseca kasneje :nosecka:...
Drugace pa te popolnoma podpiram - NIKOLI obupat (dolgorocno). Vsi imamo padce in vzpone, ampak se ne smemo prepustit melanholiji in negativizmu. Glavo gor in naprej!!!




Skye -> Jutranji cvek ob kavici... (17.2.2005 7:14:20)

Astra saj če čokoladnega preliva nimaš pri roki ni potrebno....tud sam kapučino z smetano bo super........sam da je smetana...ta mora biti:)-

Jaz sem vedno dobrovoljček, sam ko zagledam :hudicek:M sem za kakšne dve uri tečna na 10 potenco:)-:)-




Kris -> Jutranji cvek ob kavici... (17.2.2005 7:15:55)

Astra, lepo si napisala.

Ko vsaj to ne bi bilo tako zakomplicirano. Vsaj to...





Udb -> Jutranji cvek ob kavici... (17.2.2005 7:19:08)

Mmmm...čokolada....to bi pa mogoče šlo!!! :)- No, to vsekakor pomeni, da mi j eže bolje!! Čeprav me še mal obliva v valovih!!

Ljudji ki so konstantno dobre volje pa jaz prav občudujem!! Zakaj meni to ni dano?? :)




biba77 -> Jutranji cvek ob kavici... (17.2.2005 7:22:26)

Ja, Udb, za to pa moras nekaj naredit:
prvi korak je odlocitev v glavi in potem se moras vedno, ko sama (ali kdo drugi) opazis, da nisi dobrovoljno nastrojena, enostavno "prestaviti" v to razpolozenje. Pomislis na kaj lepega (ali dobrega, :)-:)-:)- ), na ljubo osebo ali dogodek ali na poz. razplet stvari, ki te spravljajo v slabo voljo.
Poskusi...




Udb -> Jutranji cvek ob kavici... (17.2.2005 7:23:28)

No, Astra...poskusiti ni greh....:)-:)-:)- Se bom potrudila!! Ampak sem naravni pesimist, tako da bo kar hudo...najbolje da kar zdaj začnem!! :)




Skye -> Jutranji cvek ob kavici... (17.2.2005 7:28:40)

dobre recept za dobro voljo je......ko pridem sem na RR in slišim za kakšno novo srečko :nosecka:....saj s tem sam še dobim dodatno potrditev, da bom tud jaz enkrat ta srečnica:love:




Udb -> Jutranji cvek ob kavici... (17.2.2005 7:29:36)

Seveda boš, skye!! To drži kot pribito!! :rozica:




wawa -> Jutranji cvek ob kavici... (17.2.2005 7:32:09)

Dobro jutro punce...

A se da zraven kave dobt čekoladni rogliček, bi mi tooookkkk pasu?

Udb me zelo veseli da je s tabo vse ok, no ja malo slabosti - pa saj veš od česa je, mislim da ti trenutno nebi smela imet problemov s pesimizmom, pomisli na pikico ki raste v tebi....:):):):)

Astra - kaj veš lahko pa da si :nosecka:, - čudeži se dogajajo draga moja:rozica::rozica::rozica:




biba77 -> Jutranji cvek ob kavici... (17.2.2005 7:34:06)

Wawa, za tvoje lepe besede bom kar takoj letela se po en cokoladni rogljicek! :kuza::kuza::kuza::kuza::kuza:




biba77 -> Jutranji cvek ob kavici... (17.2.2005 7:42:56)

Evo, rogljicke za moje drage cvekice: cokoladni, orehovi, marmeladni, vanilijevi, rozicevi, skutini, eni is kvasenega in eni iz maslenega testa. Postrezite si: :torta::torta::torta::torta::torta:.

Uh, sem spila moj kapucino, zdaj pa me je zvijat zacelo. Sploh ne vem, ce v zelodcu, crevesju al kje drugje. Kar slabo mi je. Malo se pocakam, pol pa letim cekirat stanje...:(:(:( Napihnjena!!!

Ampak, rogljicka pa se nisem imela nobenega, tako, da lahko brez skrbi vzamete. :)-:)-:)-




wawa -> Jutranji cvek ob kavici... (17.2.2005 7:47:43)

O hvala Astra, prov teknil mi bo zdajle...mmmmmmm:)-:)-:)-:)-:)-

Drzim :miska: zate pa za čudeže...

Mi smo zdaj lih v fazi O in na veliko :sloncek::sloncek::sloncek::sloncek:....sam tole tvoje čakanje je pa res pravi test za živce:zmeden:




Skye -> Jutranji cvek ob kavici... (17.2.2005 7:53:12)

uh Astra ti si zlata:love:...potem pa bi jaz prosila za en orehov rogliček;)

wawa potem sva pa na istem....tud pri meni je čas O....sam mam to nesrečo da je moj dragi nekaj prehlajen in ne vem kako bo šlo:zmeden:




simonas -> Jutranji cvek ob kavici... (17.2.2005 7:55:46)

Jutro punce!

Joj kako ste bile že pridne danes zjutraj:). Mene spet čaka kup dela. Najprej bom brala knjige in članke in novitete pa zakone, pol pa grem še malo lanske napake popravljat, če bom kaj našla. Še malo pa bo treba vse skupaj zaključit, tak da je zadnji čas, da se vredu zraven spravim.

Pri meni še nič novega. Komaj včeraj sem si zračunala, kdaj bi naj dobila naslednjo :hudicek:M (:ups: ups, pardon, kdaj je naj ne bi dobila) in mislim, da je datum 22.02., tako da se bom še malo načakala. Nič se nisem hotela obremenjevat in nič računat, pa upam, da je kaj pomagalo.

Drugač pa se počutim čist po starem, razen tega da me tak špika po prsih, da je včasih že prav nadležno:(. Kot da bi me kdo s tako dolgo iglo štoral. Pa sa ni frke... No, včasih mi je ob večerih malo slabo, zjutraj sem tak lačna kot dva volka (pa čeprav nikoli nisem zjutraj jedla), vendar pa nobenega očitnega znaka, tako da je lahko vse skupaj psiha.:zmeden::(

Kaj pa je z vami punce? Ste kako gripo staknile? To dirkanje na WC ni nič kaj prijetno...

Lep dan vam želim, pa upam, da se uspem še kaj javit.

Simona:muca:




larisa -> Jutranji cvek ob kavici... (17.2.2005 7:56:34)

Jutro punce,

ooo jaz tud rogljiček vanilijev, njam, njam,njam...ta je pa dober. astra a si jih sama delala???:)-

Astra zdaj me pa zanima kateri dan ciklusa je danes pri tebi in kateri dan ciklusa si čutila O?

Pa lep dan

Jaz pa čaj kuham če bi ga mogoče katera....:rozica:




Udb -> Jutranji cvek ob kavici... (17.2.2005 7:58:03)

Astra...jaz bi.....čokoladnega!! ;) :)-:)-:)-

Simona pozdravljena!! Kako si? Gripa...ne, ne...se jo izogibamo!! Držim pesti, da :hudicek: ne bo!!




Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>