ginekolog (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Naš vsakdan



Sporočilo


žiža -> ginekolog (17.2.2005 21:56:05)

A je katera danes slučajno videla videospot Ginekolog? :zmeden: Mislim da je bil na tvs1. Če je pa to še v mejah okusa...
Od tistih blazno lepih lepotičk, ki igrajo :nosecka: zih še nobena ni mamica. Ker v nasprotnem primeru tega nebi počele. Zame je to eno prav grdo norčevanje tako iz žensk kot iz :nosecka:
FUJ jaz bi tega cepca na grmado dala. Ma sem se tolk zjezila zdej ko sem se spomnila.... prej sem glih dojila pa se nisem mogla že prej spucat.
Ma naj se mu posuši tisti fižolček med nogam, da nima nobenega spoštovanja.......




mami Lea -> ginekolog (17.2.2005 22:06:05)

Ja jaz spota nisem videla. Vem pa da so eni pripravljeni narediti vse, da bi bili opaženi.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (17.2.2005 23:29:01)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




india -> ginekolog (18.2.2005 7:26:36)

Totalno neukosno in ogabno! Ne vem,kaj sploh dovolijo priakzovanje takih bedarij. Mene je na ta spot Jan opozoril, pa pri 5 ih letih ve, da to ni realno in da je to norčevanje!!!:(:(




sonček2* -> ginekolog (18.2.2005 8:46:46)

Ja res, ful butast spot, sm ga tut jst že vidla. Ma za dnar folk tko al tko vse nardi, nimaš kej, sej so oni eni butci




ajda11 -> ginekolog (18.2.2005 10:02:47)

Tudi jaz sem ga videla ravno danes zjutraj.Je čisto mimo dobrega okusa, bi mu blo trba tisto za odmaševanje odtokov na čelo napopat in ga v porodno poslat, da si malo razjasni pojme.

Suzana




Stran: [1]