kamp Rapoća, Mali Lošinj (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Izleti in počitnice >> Kampiranje



Sporočilo


beruška -> kamp Rapoća, Mali Lošinj (15.6.2008 20:27:03)

Živjo,
mene pa zanima, če je kdo že kampiral v kampu Rapoća na malem lošinju in kakšne izkušnje imate s tem kampom, pa če je primeren za majhne otroke, za enoletnega otroka. Je dovolj sence, so sprehajalne poti za z vozičkom itd, ....
Hvala




beruška -> RE: kamp Rapoća, Mali Lošinj (16.6.2008 15:46:34)

uf, vidim, da nihče od vas še ni bil tam, ... [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




kanema -> RE: kamp Rapoća, Mali Lošinj (17.6.2008 19:58:11)

Kamp Rapoča se nahaja v kraju Nerezine, pred Malim Lošinjem. Tam smo  bili pred leti v prikolici. Zelo veliko je v kampu pavšalistov, ki zasedajo večji del kampa ob morju, kjer je senca(borov gozdiček). Za šotore je prostor malce stran od morja. Prav tako malo v gozdičku en del pa na travniku. Takrat so bile sanitarije nove in čiste. V kampu je bila majhna trgovina, večja pa v naselju Nerezine, do katerih je speljana pešpot. Lep sprehod z vozičkom.




Anonimen -> RE: kamp Rapoća, Mali Lošinj (18.6.2008 12:18:50)

Mi smo bili v kampu Rapoča. Kot je napisala že predhodnica je res veliko pavšalistov. Plaža je bolj tako, je med Nerezinami in kampom en majhen zaliv, ki je primeren za otroke. Sence na plaži ni. Za prehajat se je krasen kamp Čikat, še mislim da okoli 20 km naprej od Rapoče. V Rapoči prav sprehajališča za voziček v senci ni, kar pa spet lahko pohvalim Čikat. lp




karin412 -> RE: kamp Rapoća, Mali Lošinj (18.6.2008 19:33:09)

Kaj so to pavšalisti?




zabrnek -> RE: kamp Rapoća, Mali Lošinj (18.6.2008 19:34:36)

IZVIRNO SPOROČILO: karin412

Kaj so to pavšalisti?

tisti, ki majo celo leto dol parkirano prikolico, pa plačajo nek pavšal za čez celo leto....če si velik u kampu se ti splača...

lp




beruška -> RE: kamp Rapoća, Mali Lošinj (19.6.2008 9:22:34)

ja sja, veliko slišala o čikatu, bom odefinitivno šli tud tja :) hvala[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]




Anonimen -> RE: kamp Rapoća, Mali Lošinj (19.6.2008 15:30:51)

Mi še nismo kampirali v Čikatu, ampak smo si ga samo ogledali, kar sem na podlagi tega tudi napisala. Na Lošinju nasploh ni nevemkakšnih plaž za otroke. Mogoče je Čikat po plaži isti kot Rapoča, samo da je Čikat super s senco (kot sem ti že napisala) in lahko se sprehodiš po potki do Malega Lošinja, ki je zelo lepo mestece. Če pa si v Rapoči, pa se moreaš povsod zapeljat z avtom, ker se v Nerezinah ne dogaja skorajda nič. Zdaj pa odvisno, kaj komu paše. Pa na dolg električni podaljšek ne pozabite. Lep dopust vam želim.




Stran: [1]